גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

נסיכת העבריינים - 16 ואחרון

הוא רק הצביע על לימוזינה שחורה. בדיוק כמו זו שהייתה לג'ף. ירדנו מהאוטו וגם דלתות הלימוזינה נפתחו בתיאום מושלם עם הרכב שלנו. שני אנשים שמסמלים את כל הרע בשבילי יצאו ממנה...

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
מרס 07, 2018 14:53
photo

-ג'סטין-

אלה, אילת ואני ישבנו בחדר שלנו במלון אחרי שאילת סיפרה לה את כל מה שעבר עלינו ואז אלה פנתה אליי לראשונה. "אז, מאיפה אתה?"
"לוס אנג'לס." עניתי.
"וואו, יפה." אמרה.
אילת קמה לשירותים וכשהיא הלכה אלה אמרה לי "קיבלת מתנה. אני מקווה שתשמור עליה יפה."
"אני אשמור עליה בכל מצב ובכל מחיר." עניתי כשאני באמת מתכוון לזה ואלה חייכה.
לפתע נשמעה דפיקה על דלת החדר. זו הייתה טיילור. "היי." אמרתי והיא נכנסה.
"שלום." אלה אמרה וטיילור ענתה "היי! אני ידידה של אילת וג'סטין." מה שהיה סוג של שקר לבן. טיילור אולי הייתה ידידה שלי בעבר אבל עכשיו זה די רחוק מלהיות נכון. היא לא יותר ממנסה לכפר על מה שהיא עשתה וגרמה.
אילת חזרה ודיברה קצת עם טיילור, הן רצו ללכת להסתובב קצת בחוץ ושאבוא גם. יצאנו ונפרדנו מאלה. כשהגענו לחניה של מרכז הקניות חנתה שם לימוזינה שחורה חשודה.

-אילת-

ג'סטין בהה ברכב שחנה בחניון ושאלתי אותו מה הוא ראה. הוא רק הצביע על לימוזינה שחורה. בדיוק כמו זו שהייתה לג'ף. ירדנו מהאוטו וגם דלתות הלימוזינה נפתחו בתיאום מושלם עם הרכב שלנו. שני אנשים שמסמלים את כל הרע בשבילי יצאו ממנה. אבא של וג'ף. לא האמנתי.
אבא שלי רץ לכיווני ושלף רובה. הכל קרה כל כך מהר. ג'ף כאילו עמד מנגד, גם עם אבא שלי הוא לא שיתף פעולה. שקשקתי מפחד אבל אבי פשוט חלף על ידי והתקרב לג'סטין. הוא לחץ על ההדק וירה לו בבטן כאילו לירות בחברים של הבת שלך, ובאנשים בכללי, זה דבר שבשגרה.
"לא!" צרחתי והתחלתי לבכות. ג'סטין צנח אל הקרקע והידק את שיניו בכאב. הבגדים שלו וכל הרצפה התמלאה בדם. רצתי אליו והחזקתי לו את היד. "יהיה בסדר." הבטחתי לו דבר שאיני יכולה לקיים. רציתי שהוא יירגע. התלכלכתי מדם. בזווית העין קלטתי שג'ף סובל בעצמו מהמראות הקשים ובכלל לא מעוניין לשתף פעולה.
"עכשיו תורך, חתיכת טעות גנטית." אבא שלי קרא וירה לעברי.
באותו הזמן קלטתי מישהו רץ. זה היה ג'ף שספג את הירייה במקומי, לראש.
אין כבר מה לעשות, חוץ מלעשות כל מה שאפשר כדי שהמקום יפסיק להפוך לשדה קרב. באותו הזמן טיילור הצליחה בנס להתקשר למשטרה ולאמבולנס שהגיעו לשם תוך כמה דקות. אבא שלי נעצר סוף סוף.
ג'סטין שכב על הרצפה ורופא בדק אותו. "הוא ישרוד את זה." אמר והעלה אותו על האמבולנס. רופא אחר בדק את ג'ף ורק אמר "אני מצטער אבל..."
ג'ף מת.
זה נגמר.
נפלתי על הרצפה.

***

לאחר זמן, אני לא יודעת כמה, התעוררתי בבית חולים. "התעלפת מלחץ. נשארת ככה יחסית הרבה זמן אבל זה לא היה מאוד מסוכן." אמרה האחות שבדקה אותי והוסיפה "יש מישהו שרוצה שתראי אותו".
קמתי מהמיטה , אמא שלי הייתה שם. "גם ג'סטין רצה לראות אותך אפילו שרק לפני עשר דקות העירו אותו מהרדמה של הניתוח. אני אבדוק אם את יכולה לבקר אותו." היא אמרה.
הם נתנו לי להיכנס.
נכנסתי לחדר ההתאוששות שג'סטין היה בו ופשוט הסתכלנו אחד לשנייה בעיניים, כנראה שכל זה היה חייב לקרות, כמו שאומרים – הכל לטובה...

 

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
4 תגובות
תגובות: 42
❤Super girl מרס 31, 2018 14:15
תוכן פגעוני
אומייגד, מסכן ג'ף... בכיתיי. סיפור עצוב אבל מהמם בו-זמנית. יש לך כישרון נהדר
~ליאל~ מרס 08, 2018 21:30
תוכן פגעוני
למה זה נגמר ככה?למרות שזה ממש יפה...
~My Melody~ מרס 08, 2018 14:39
תוכן פגעוני
יואו זה הסיפור הכי מושלםם.. חבל שנגמר חח.
עדי רויאן מרס 08, 2018 13:00
תוכן פגעוני
למרות שהסוף קצת מאכזב אהבתי