גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

שעירה לעזאזל

איך אני נפטרת מכל השערות
האלה והופכת לחלקה בקיץ?!
אני נורא שעירה!

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
מאי 07, 2007 00:00
photo

   

היי בנות!
יש לי בעיה שמ-א-ו-ד מפריעה לי והיא דיי אישית ואני פשוט לא יודעת מה לעשות :(!!
אז ככה:
אני נורא שעירה. באמת, אני מאוד-מאוד שעירה.
יש לי בגב, בבטן ,ברגלייםת,במפשעות (מגעיל נכון?!)-אבל הרבה!!לא קצת...-בחזה, בצוואר, מתחת לאוזניים פשוט בכלל מקום!!!!!
אפילו בכפות הרגליים!!!!!
הלכתי ליועצת בקשר לטיפולים בלייזר והיא אמרה לי שעד שאני לא יקבל מחזור סדיר ממש לא כדאי לי וחוצמזה אפ'חד לא יודע מה יהיו התוצאות. זת'ומרת- אני יכולה להיות  ע ו ד  י ו ת ר  שעירה!
וזה גם מאוד כואב..
עוד מעט קיץ ואני נורא רוצה לצאת לים וללבוש חולצות קצרות.
בנוסף להכל אני מאוד לבנה ונוסף לזה השערות שלי בכלל לא בהירות.......
תכננתי לעשות שעווה אבל אז השערות יהיו יותר קשות וחוצמזה זה כואב, גם.

נ.ב
אני לא רוצה להשוויץ..אבל אני ילדה דיי נאה וכולם מחמיאים לי ככה שזאת, בערך הבעיה היחידה שלי עם הגוף שלי ואני ממש שונאת את זה!!!!

תעזרו לי!!!!
בבקשה!   

גיל: 13.5

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
91 תגובות
מאי 05, 2020 02:20
תוכן פגעוני
אם את בת 13.5 הייתי ממליצה לך שעווה(אפילו שאת לא בדיוק מעוניינת),תכלס עוד מעט קיץ ואני גם רוצה כמוך לצאת לים, אז מה יש לי כבר לעשות בשביל לקבל גוף חלק?בדקתי ובררתי,והגעתי למסקנה שרק שעווה(כואב דקה,אבל משתלם!)
אנונימית2323 יולי 24, 2019 21:11
תוכן פגעוני
יש כאלה שעושות עם קרם כזה של חברת ויט שאפשר לרנות בכל חנות טיפוח ועוד(לדוגמא סופר פארם)או לעשות עם סכין ,בתכלס התוצאה אוצו דבר זה גודל כל שלוש-שש ימים את יכולה גם ללכת לעשות אצל מישהי מקצועית שעווה בגוף ובקשר לפנים אם אמא שלך לא יודעת לעשות עם חוט יש רצועות שעווה לפנים של חברת ויט שניתן להשיג בסופר פארם מחממים אותם ועושים לבד. מקווה שעזרתי לך אם את רוצה לשאול אותי עוד שאלות את מוזמנת לפנות אליי בפרטי
Belle nolo יוני 20, 2018 15:17
תוכן פגעוני
אני עשיתי כמו מלודי ובקושי מרגישים את זה!
מלודי שלי בלב אוקטובר 01, 2017 21:04
תוכן פגעוני
תעשי בעזרת קרם מיוחד - אני עשיתי ככה,וזה בכלל לא כואב זה רק כמו למרוח קרםגוף, ולשטוף. וגם שזה לא מצמיח הרבה רק אחריי איזה 3 שבועות, ככה שכל איזה שבועיים עד חודש, תצטרכי לעשות, אז... גוד לאק...
נסיכה? מאי 20, 2017 18:47
תוכן פגעוני
לדעתי כדאי לך לעשות שעווה אצל מישהי מקצועית
אנונימית מרס 22, 2014 21:38
תוכן פגעוני

פווו תקשיבי, לעומתי אני בטוחה שאת קירחת. יש לי שיער בכל מקום אפשרי זה לא הגיוני! תעשי עם לייזר פשוט.
אנונימית יולי 29, 2013 16:42
תוכן פגעוני

איי בנות מה אנחנו סובלות !! אני מתלבטת עם להוריד בגב בשעווה ויש לי שערות בלונדיות שהן כבר עומדות אני בכל זאת רוצה אבל מפחדת. מה לעשות ???
אנונימית אוגוסט 19, 2011 00:00
תוכן פגעוני

אמרו לי ששעווה לא מפחידה והיא לא כזאת כואבת אבל גמאני מפחדת אני חושבת שצריך לעשות שעווה יתרונות אפשר לעשות כמעט בכל מקום . אם את עושה ברגליים שהרגלים מתרגלות ( בפעם השנייה או השלישית!!!!!) זה לא כואב . אם את עושה שעווה חודשיים לא צריך לראות שער !!!!!!!!!!!!! עד לפעם הבאה . RADICE בת : 12.5
אנונימית אפריל 15, 2011 00:00
תוכן פגעוני

גם אותו דבר איתי...רק משהוא אחר...... שהייתי קטנה חברה שלי גילחה אותי ברגליים.....ומאז הם שחורות ומגעילות!! אבל יש לי שאלה................היא גילחה אותי פעם אחת!! זה יכולה להשפיע????
תגובות: 1092
WonderWoman מרס 28, 2011 00:00
תוכן פגעוני

יש לי בעיה ממש גדולה. אני בת 13 ואני ממש ממש ממש שעירה ,באמת, יש לי שערות בכל מקום-אפילו באצבעות שלי. אני לא יודעת מה לעשות. אמא שלי לא מסכימה לי להוריד חוץ מהגבות והשפם וחצי רגל (כאילו עד הברך). כל פעם שאני שואלת אותה אם אני יכולה להוריד שיערות בכל הרגל היא אומרת שאני סוחטת אותה ואחרי זה אני מרגישה רגשות אשמה. נורא חשוב לי להוריד שיערות בידיים או לפחות לחמצן אבל אני לא יודעת איך ואמא שלי אומרת שזה נראה מגעיל. יש לי גם שיערות בגב, זה מגעיל אותי, אני לא יודעת מה לעשות,אין לי מושג מה לעשות עם השיערות בגב.
טעני עוד תגובות