גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

ספרים מומלצים

הסדרות הכי טובות שאפשר לקרוא המלצות לספרים הספרים הכי טובים שיצאו

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
אוגוסט 12, 2017 22:19
photo

היוש בנות 

אני הולכת להציג לכן בכמה חלקים על הסדרות ספרים האהובות עלי אתן יותר ממוזמנות לקרוא את הפוסטים שלי 

סדרה ראשונה ממש מולצת היא:

39 רמזים

הסדרה מתחילה בכך שגרייס קהיל משנה את הצוואה שלה ואומרת לעורך דינה שהילדים כבר גדולים ויכולים להסתדר בעצמם. דן בן ה-11 ואחותו הגדולה איימי בת ה-14 נוסעים ללוויה של סבתם גרייס קהיל, אבל הם לא יודעים מה הם עומדים לגלות על עצמם ועל משפחתם מיום הלוויתה.

דן ואיימי מגלים שהם שייכים למשפחת קהיל, המשפחה החזקה ביותר בעולם עומדת לרשותם חמש דקות של בחירה לקחת רמז או מיליון דולר. בשנייה שבחרו דן ואיימי את בחירתם מתחילה תחרות נגד קבוצות אחרות והזמן איימי ודן מגלים על עצמם ועל משפחתם דברים שלא ידעו ואפילו לא חשבו לגלות.

במהלך המירוץ איימי ודן נעזרים באומנתם נלי ויוצאים למסע בעקבות אנשים גדולים בהיסטוריה כמו בנג'מין פרנקלין וולפגן אמדואוס מוצארט.  אבל בכול המסע הקשה והמפרך הזה איימי ודן גילו דבר אחד מאוד חשוב מי רצח את הוריהם  ואיך זה קשור בכלל לרמזים.          

התחלתי לקרוא את הסידרה הזאת בתחלת כיתה ו וגמרתי אותה באמצע השנה. לסדרה יש סדרות המשך כמו קהילים נגד ווספרים ובלי מעצורים ועוד שתי סדרות שטרם יצאו לתירגום.
לסיכום: הספר ממש מומלץ, ממש התמכרתי לסידרה הזאת לחוכמה והחריפות של איימי ולזיכרון הצילומי ולהומור של דן וכמובן מנלי האומנת שלהם שהיא ממש מצחיקה ו**** ( ספויילר).

 

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
3 תגובות
תגובות: 453
BRIDGET אפריל 17, 20:43
תודה!
S. S. G אוגוסט 24, 2017 19:19
חברה המלצה לי על הסדרה אז אני כנראה הקרא אותה
טניה44 אוגוסט 13, 2017 13:31
גם אני מכירה את הסדרה הזאת, קראתי כל הספרים מכל הסדרות שיצאו בעברית לפני שנתיים וזאת סדרה מושלמתת