גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

מתי השלטון שלנו כבר יתחלף?

פריקה בעקבות המשברים האחרונים בארץ. אני מרגישה שהשלטון במדינה שלנו מאבד את זה, הוא איבד כל כיוון וכל הבחנה בין טוב ומועיל לרע ומזיק.

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
אוגוסט 10, 2017 11:28
photo

לפעמים אני מרגישה כמו חלק קטן מתוך פאזל עצום של אנשים. אני מרגישה כמו חלק זניח, מיותר, כזה שאם יעלם, רק לקרובים יהיה אכפת. אני נעלבת בקלות, אבל, אנשים לא יודעים את זה כי אני מסתירה, אני לא רוצה שיחשבו שאני חלשה. אני לא רוצה שיחשבו שאני כלום לעומתם, כי זה לא נכון. אבל לפעמים אני מרגישה כמו כלום, ויש לי סיבות, וכשאני אמות, קרוביי, אולי הם יזכרו אותי, אבל כל השאר, להם לא יהיה אכפת, הם לא באמת יכירו אותי, הם לא ידעו מי הייתי, אולי הם ישמעו על מותי, אך, למחרת, יישכחו.

בעולם שלנו, הפרט לא חשוב. האנשים ה'חשובים' (לכאורה), הם אלה שבשלטונות, והם, רוצים להפנות אותנו אחד כנגד השני, הם מנסים ומצליחים לגרום לנו לשנוא אנשים שאנחנו אמורים לאהוב ובעיקר לכבד. הם תמיד מרשים לעצמם יותר מדי, הם מרגישים שהם יותר ממני, מכם, מכולנו, הם חושבים שהם מעל החוק, ולפעמים, הם מראים לנו שהם צודקים, שהם באמת כאלה וזה לא קרה רק פעם אחת. הבעיה היא, שהם לא מבינים שאנחנו נותנים להם את הכוח. אנחנו, העם, שכביכול אמור לבחור את השלטון שיעשה לו רק טוב, במהלך השנים האחרונות, בוחרים את השלטון שעושה לנו רע כבר מספר פעמים ואני לא מבינה למה.

ואני לא מבינה למה, כי השלטון שלנו עשה כל כך מעט ב-10 השנים האחרונות, לעומת כל מה שיכול היה לעשות. הוא יכול היה לקדם קשרים עם מדינות אחרות, אם רק לא היה מגנה אותן על כך שיש להן דעות קצת שונות, הוא היה יכול לפתור משברים בתוך המדינה, למשל, להעלות את רמת הלמידה או לתת יותר תקציבים לבתי החולים, שלא לדבר על האפליה בין חלקי החברה הישראלית ואלה רק מספר דוגמאות לכל מה שהיה יכול לעשות. כמובן, יש דברים טובים שהוא עשה, אני לא אומרת שכל דבר פה מחריד, אך אפשר לשפר ולהתעלות על עצמנו.

כרגע, בממשלה לנו, אני לא יודעת באיזו מפלגה לתמוך, מפני שכולן אותו הדבר, חלקן יותר קיצוניות, חלקן פחות, חלקן יותר דתיות. אבל תכנית ברורה, את זה אין לכמעט כולן. התמיכה שתבוא ממני כשאגדל, תתבצע על ידי סקירה של כל המפלגות, חברי המפלגה, רעיונות המפלגה וכמובן, התכנית. אני רוצה שלמפלגה שאצביע לה תהיה תכנית טובה, מנצחת, בגלל שאחרת, היא תפסיד. בינתיים, השלטון שיש לנו כעת, הוא שלטון מסית וחלש שעושה לנו שטיפת מוחות. ראש הממשלה טוען שאנשים שלא תומכים בו, הם שמאלנים, וההגדרה שלו לשמאלנים רחבה מאוד, שמאלנים, לדבריו, אנשים שהם אינם יהודים, אינם בין תומכיו, בורים לחלוטין בגלל שלא בוחרים בו , מרכיבים את התקשורת וכן, רוצים שלטון ערבי. וזה לא נכון! כל כך לא נכון.

ראש הממשלה טוען שהוא המגן של ישראל ורוצה להיזכר בכינוי זה. אני אישית, האחרונה שהייתה מתירה לו לעשות זאת. הוא טען, שהתקשורת מנסה להפיל אותו, ושהתקשורת כולה אבל כולה, מורכבת מאנשים שמאלנים קיצוניים שרק מחכים לרגע ששלטונו יחלוף, ואתם יודעים למה זה לא נכון? אולי, ורק אולי זה לא נכון בגלל שהתקשורת שלנו ניטרלית, היא מציגה את הרע וגם את הטוב בכל אדם חשוב, העובדה שבתקופה האחרונה היא הציגה את הרע בעיקר בו, היא בגלל שהוא חשוד בלהיות אדם מושחת במספר חקירות ולא באחת.

רה''מ הוא אדם שלא יודע מתי הוא צריך להפסיק, הוא נחקר על שוחד, על קבלת מתנות אסורות, האיש הזה, אולי גונב מהכיסים של תושבי הארץ דרך כספי המיסים שהם משלמים, כדי לממן את עצמו (ותאמינו לי שהמשכורת שלו מצוינת). הוא מתחנף לחרדים ודתיים, בכך שמסכים לרעיונותיהם (שלי אישית, נשמעים מופרחים, רובם) רק כדי שהקהילות הללו יצביעו לו. הוא עושה הכל, הכל, כדי להישאר בשלטון תוך כדי שטיפת מוחנו על ידי אמירה של דברים כמו: ''ישראל נמצאת בפריחה'' כשאמור להיות לנו ברור שזאת שגיאה, ישראל ממש לא פורחת, אנחנו כבר מזמן לא מעצמת הייטק, הרבה צעירים בחברה שלנו נסעו ללמוד בחו''ל ורוצים להישאר שם. והוא ימשיך, אם רק ניתן לו, אם רק ניתן לו את התחושה שהוא צודק, גם אם היא תהיה לרגע.

ואני לא באה ממקום של להכריח אתכן, בנות שתומכות בו, להפסיק לתמוך בו, המטרה שלי, היא לפקוח עיניים לכל מי שחושבים וחושבות שהוא מנהיג חזק שמוביל את המדינה שלנו למקום טוב, כי על פי כל מה שקורה כרגע אצלנו הוא ממש לא נראה כזה.

אשמח אם תגיבו ותשתפו את מה שאתן חושבות על המצב, גם אם אתן לא מסכימות.

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
18 תגובות
תגובות:
אתן כותבות פה את כל הדברים שכולם היו רוצים שיהיה במדינה אך לצער כולנו זהו לא המצב , אי אפשר לתת יותר תקציב ללימודים בגלל שנותנים אותו לביטחון! אי אפשר לא לגנות מדינות אחרות בזמן שאותן המדינות מאשימות את ישראל במלא דברים בלי לדעת בכלל!!(ישראל לא גינתה אף אחד...) ביבי הוא אמנם לא המנהיג האידיאלי שהיינו רוצים אבל הוא לא עושה שום נזק... אותם אנשים שהולכים ועוברים לחול במקום לנסות לתקן בעצמם דברים הם פחדנים!! ואנשים שעוברים ללמוד בחול כנראה שכדאי להם כי מה לעשות שם כנראה לומדים יותר טוב... המיסים שאת חושבת שהולכים לכיסו האישי(הם לא הולכים לשם, למרות מה שהתקשורת מפרסמת) ועובדה שלמרות כל החקירות שעבר ועבר הרבה הוא עדיין יצא נקי...וזה אומר שהתקשורת והעם רק מחפש אותו. אז במקום להגיד לנו לפתוח את העיניים את צריכה לפתוח את העיניים למרות החשיבה היפה והנכונה שאני לגמרי מסכימה איתה המציאות שלנו במדינה היא מציאות שונה לגמרי ממה שאנחנו רוצים צריך להיות ריאליסטים למצב ולא להתייפיף אליו
תגובות:
ליהי אוגוסט 18, 2017 10:56
אולי צריך לפקוח לך את העיניים שהתקשורת סגרה. באף אחת מהחקירות לא הייתה עדות חותכת. בינתיים מדובר בהאשמות שלא בטוחים שהן אמת. את כנראה היית קטנה נורא כשהשלטון עבר לידי ביבי. ביבי שיקם את המדינה מהמצב הנורא שהייתה בו. הסכמי אוסלו, אינתיפדות וכדומה. במקום לעסוק בכמה השלטון נורא או בכמה שלטון אחר כגון שלטון שמאל נורא בואו נתעסק בלאהוב אחד את השני בלי השמצות. במדינה כזאת דמוקרטית השלטון לא יכול לבצע שינויים דרמטיים בקרב האזרחים. זה תלוי גם בנו. אהבת חינם- צעד פשוט מדינה מושלמת. נ.ב לא נראלי שפורגירלס זה המקום לדבר על פוליטיקה..
תגובות:
אוגוסט 18, 2017 02:04
מאמוש התקשורת שלנו ממש אבל ממש אבל ממש לא נטרלית ולא מציגה שום דבר כמו שהוא באמת. וראש הממשלה לא אדם כזה רע כמו שאת חושבת או כמו שאת שומעת מהסביבה שלך ועצם זה שאת חושבת עליו ככה ואין לך מושג קלוש מה הוא באמת מראה על זה שהתקשורת מושחתת
תגובות: 422
חיה בללנד אוגוסט 13, 2017 15:06
בנתיים דיברתם על המשפט שלו ואישתו ועם אכפת לך איך הוא מנהל את המדינה זה סתם מסיח את דעתו ובדיוק בגלל זה הוא לא יכול להתמקד במה שצריך ובנתיים את דיברת בצורה מתנשאת ואני סך הכל עונה לך
תגובות:
אוגוסט 13, 2017 11:37
ל - חיה בללנד - לא אמרתי לך מה לקרוא ומה לא, לא אמרתי שאני מושלמת כי אף אחד לא מושלם. ולא דיברו פה על דברים אישיים שלו, לא אכפת לי מה הוא עושה בבית שלו, אכפת לי איך הוא מנהל את המדינה. ואת יכולה לקרוא לי חשה אם זה מה שאת רוצה, כי בינתיים את זאת שמתפרצת.
מערכת האתר אוגוסט 13, 2017 11:33
היי פורגרלסיות, אנחנו שמחות שהנושא מעניין אתכן ומלהיב אתכן, אך נבקש לשמור על שפה נאותה ומכבדת אחת כלפי השנייה, גם אם אינכן מסכימות עם הדעה זו של זו.
תגובות: 422
חיה בללנד אוגוסט 13, 2017 10:21
לילדה בלי שם- אתם כן מתעסקות בחייים האישיים שלו ראיתי מילים כמו אשתו ומשפט וזה כן החיים האמיתיים שלו ולהזכירך הוא בן אדם והוא עושה טעויות אז מה? מתוקה את לא מושלמת אז תרגעי ואנו יקרא מה שבא לי אז תרגעי ומהר אני כבר רואה ילדה חשה מאחורי המסך (את)
תגובות:
אוגוסט 13, 2017 07:43
לחיה בללנד - אף אחת לא מתעסקת פה בחיים האישיים שלו, להזכירך הוא ראש ממשלה, בזה מתעסקות פה ואם לא טוב לך את לא צריכה לקרוא:)
תגובות: 422
חיה בללנד אוגוסט 13, 2017 06:45
עזבו את ביבי בשקט תתעסקו בחיים שלכם יאלה
תגובות: 363
♡Natalie♡ אוגוסט 12, 2017 23:28
מסכימה איתך לגמריייייי!!!!!!! ואני זוכרת שביבי רצה להוציא חוק שאותו ואת אשתו אסור לקחת לחקירה כי זה מבזבז לו זמן יקר ! ראש ממשלה לא אמור להנהג ככה בכלל! מסכימה איתך לגמרי .
טעני עוד תגובות