גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

תסרוקות לשיער קצר

היי בנות, לקראת החזרה לבית הספר, החלטתי לעשות מדריכי diy של תסרוקות קלות לשיער קצר.

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
אוגוסט 09, 2017 17:06
photo

היי בנות, לקראת החזרה לבית הספר, החלטתי לעשות מדריכי diy של תסרוקות קלות לשיער קצר. המדריכים מיועדים גם לבנות עם שיער ארוך אבל בעיקר בנות עם שיער קצר, שבדרכ קצת יותר קשה למצוא לו תסרוקות. 

                           

כמה מדריכי צמות בסיסיים להמשך:

- צמה סינית- מתחילים בלקלוע צמה רגילה אבל בכל פעם שקולעים חתיכה מוסיפים פיסת שיער לתוך הצמה עצמה. 

- צמת דג- מחלקים את השיער לשתי קבוצות ובכל פעם לוקחים פיסת שיער מקבוצה אחת ומעבירים באלכסון לקבוצה השנייה, חוזרים על התהליך מהקבוצה השנייה לראשונה עד שמסיימים את הצמה. 

-צמת מפל- כמו בצמה סינית, מתחילים לקלוע צמה רגילה אבל בכל פעם אחרי שקולעים את החתיכה העליונה של הצמה "מפילים אותה" ולוקחים במקומה חתיכה אחרת. 

מקווה שההסברים ברורים, ובואו נתחיל:) 

1) צמה סינית שמסתיימת בגולגול- עושים שביל במרכז הראש ולאחר מכן עוד שביל בחלק הקדמי השמאלי, מאזור הפנים עד האוזן. לוקחים חתיכת שיער מתוך השביל שעשינו בצד השמאלי של הראש ומתחילים לקלוע צמה סינית לאורך הצד השמאלי של השיער-כאשר הצמה קלועה לאורך כל הצד השמאלי של הראש מסיימים לקלוע אותה וקושרים בגומייה קטנה, לוקחים את כל שאר השיער כולל הקצה של הצמה ואוספים לגולגול נמוך. לסיום, מוציאים שווצים מקדימה כדי לתת מסגרת לפנים. 

2) קוקו בלוף שמורכב מצמת דג- אוספים את החלק העליון מאמצע השיער לצורת קוקו (בלי לקשור בגומיה) ומתחילים לקלוע את החלק הזה לצמת דג (טיפ חשוב הוא להתחיל לקלוע את הצמה טיפה מעל קו האוזניים ולא ממש גבוה באזור הקרקפת, זה עושה את הצמה יפה יותר) כשמסיימים לקלוע את הצמה קושרים אותה בגומייה. בסוף, מוציאים שווצים מקדימה כדי לתת מסגרת לפנים. 

3) שתי צמות סיניות שמסתיימות בגולגולים קטנים- עושים שביל במרכז הראש ולוקחים שלוש קווצות שיער מהצד הימני של הראש, מתחילים לקלוע מהן צמה סינית וברגע שמגיעים לקצה הקרקפת קושרים את הצמה בגומייה קטנה, חוזרים על התהליך בצד השמאלי של הראש. לאחר מכן לוקחים את השיער שנותר פזור בתוך הגומייה ומלפפים אותו סביב עצמו ויוצרים גולגול קטן, קושרים את הגולגול ועושים את אותו הדבר גם בצד השני. גם הפעם אפשר להוציא שוונצים כדי לקבל מסגרת לפנים. 

4) צמת מפל- מתחילים בלעשות שביל במרכז הראש ולאחר מכן עוד שביל בחלק הקדמי השמאלי, מאזור הפנים עד האוזן, לוקחים את כל השיער שבתוך השביל ומתחילים לקלוע ממנו צמת מפל. כשמסיימים לקלוע את הצמה מקבעים אותה לצד הראש בסיכת סבתא. 

זה היה כל הפוסט, מקווה שאהבתן:)

אלונית 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
5 תגובות
תגובות:
אנונימית יולי 04, 15:59
מושלם!!!
Youlia adir דצמבר 20, 2017 23:06
מהמם
תגובות: 231
Mayki14 אוגוסט 10, 2017 16:34
יפה מאוד בטוחה שיעזור! הייתי מוסיפה סרטונים לצמות המסובכות יותר :)
תגובות: 182
DIY lover אוגוסט 10, 2017 15:32
אהבתי
Ktantana7 אוגוסט 10, 2017 09:33
דברים מהממים!