הומואים ולסביות לא יכולים לאמץ ילדים?

המדינה החליטה שמשפחות חד מיניות של הומואים ולסביות הן חריגות ולכן עדיף לילד להימסר לאימוץ למשפחה "רגילה"...

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
יולי 17, 11:28
photo

 אז בטח שמעתן בחדשות על זה שהמדינה לא מאפשרת לזוגות חד מיניים (זאת אומרת הומואים ולסביות) לאמץ ילדים, ומה ההסבר ההזוי?? שילד מאומץ גם ככה מרגיש חריג ולהיות במשפחה חד מינית זה רק יוסיף למטען שיש לו. 

לפעמים אני לא מאמינה שאנחנו בשנת 2017 ועדיין צריך להתעסק בדברים האלה. יש כ כך הרבה זוגות הומואים ולסביות, בני אדם כמו כולנו, לא פחות טובים מאף סטרייט/ית שחיים בעולם הזה, והזוגיות שלהם לא מוכרת במדינה הזאת!

יש כ"כ הרבה הורים סטרייטים "לא טובים" ו"דפוקים" ושמתעלמים מהילדים שלהם או הורסים להם את החיים בכל מיני צורות, ולהם מותר להביא גם 10 ילדים. אבל יכול להיות זוג נשמות טובות שרוצים להשקיע את כל עולמם בילד כדי שיהיה מאושר ויהיה לו כל מה שהוא צריך בחיים, אבל אם אלה שני גברים או שתי נשים אז לא, זה חריג מידי, סליחה, אתם תכבידו על הילד, אתם לא יכולים לאמץ.

אין ספק שזה נושא מורכב אבל עדיין אני חושבת שזה פשוט ביזיון שזוגות חד מיניים לא יכולים לאמץ בארץ. אני מאחלת לעצמי שאם בעתיד כשיהיו לי ילדים מישהו מהם יהיה הומו או לסבית, שעד שזה יקרה כבר יהיו פה חוקים קצת יותר מפותחים שמבינים שאלה בני אדם, בלי קשר למי שהם אוהבים. 

פשוט עצוב.

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
40 תגובות
תגובות:
רומוש :) לפני 3 שעות
בנים*
תגובות:
רומוש :) לפני 3 שעות
שוב .. אני מסכימה עם חיה בללנד.. ! אמרת לגמרי את דעתי ! אתן חושבות רק על הזוג הורים אבל תעצרו שנייה ותחשבו על הילד שצריך לקבל את זה ! הוא יודע טוב מאוד שהוא מאומץ (אצל זוג בים בעיקר) אז ממש לא צריך להוסיף עליו ! נקודה .. ! ההחלטה של הממשלה הייתה נכונה בהחלט !
חיה בללנד יולי 20, 23:00
Mrs. Panda - היי אז תקשיבי עם אנחנו חיים במדינה יהודית יש כללים וחוקים בתורה וזה על מה שהמדינה קיימת אז איך יאפשרו? ואני לא אומרת שהם לא יתנו בית חם לילד וכולי.. אני אומרת שהוא יכול לעבור השפלות ואפילו חרם ואז יהיו לו עוד בעיות נפשיות
חיה בללנד יולי 20, 22:58
זוהרת- כן אבל יש הבדל בין הגזענות בגלל הגזענות ליהודים אז קרתה השואה ואז רצח וכו וכו. וכאן זה בכלל לא משתווה לרצח זה הכוונה שלי
חיה בללנד יולי 20, 22:57
בר...בי?? - אתם יכולים להתלונן הבעיה שזה לא יעזור כי זה מדינה יהודית
Mrs. Panda יולי 20, 16:56
*לתחילת
Mrs. Panda יולי 20, 16:56
שבקשר לתלילת התגובה שלי- שכחתי לציין שכמובן שזה תלוי אם ההורים טובים או לא, כי יש גם הורים רעים לצערי.. אבל בתגובה שלי התכוונתי לטובים.
Mrs. Panda יולי 20, 16:54
אני חושבת שילד שמאמצים אותו רק עושים לו משהו טוב, כי רוב הילדים היתומים רק מחכים שמשפחה תאמץ אותם וחולמים על זה, אז אני לא חושבת שזה יכביד עליהם אם יהיו להם שתי אימהות/שני אבות כי זה עדיף על בלי הורים בכלל. חיה בללנד- לא קראתי את כל התגובות שלך, אבל אני לא ממש מסכימה עם אחת התגובות האחרונות שלך שבה הגבת ל-Lola4u, כי גם אם זאת מדינה יהודית, לא צריך לבסס את כל החוקים על פי היהדות אלא גם על פי היגיון ומוסר. זאת רק דעתי האישית כמובן, ואם לא הבנתי אותך נכון אשמח אם תסבירי את עצמך שוב.
זוהרת יולי 20, 16:24
חיה בללנד אני לא התכוונתי שואה בקטע של רצח אפילו כתבתי את זה אני התכוונתי שכמדינה יהיודית שעברה שואה אנחנוצרכים לדעת מה ההבדל בין שיויון לחוסר שיויון כמו שהתנהגו ליהיהודים בגזענות ללא שום קשר לרצח לא התכוונתי לזה בכלל על תכניסי לי מילים לפה
בר...בי?? יולי 20, 15:12
לחיה בללנד....קודם כל הומואים ולסביות לא בוחרים להיות כאלה ואת בעצם אומרת שבגלל שאנחנו במדינה יהודית אז צריך לקבל את כל החוקים שיש כאן ולהגיד זה מה שיש וזה לא נכון...אם לא התלונן שום דבר לא ישתנה
טעני עוד תגובות