גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

הומואים ולסביות לא יכולים לאמץ ילדים?

המדינה החליטה שמשפחות חד מיניות של הומואים ולסביות הן חריגות ולכן עדיף לילד להימסר לאימוץ למשפחה "רגילה"...

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
יולי 17, 2017 11:28
photo

 אז בטח שמעתן בחדשות על זה שהמדינה לא מאפשרת לזוגות חד מיניים (זאת אומרת הומואים ולסביות) לאמץ ילדים, ומה ההסבר ההזוי?? שילד מאומץ גם ככה מרגיש חריג ולהיות במשפחה חד מינית זה רק יוסיף למטען שיש לו. 

לפעמים אני לא מאמינה שאנחנו בשנת 2017 ועדיין צריך להתעסק בדברים האלה. יש כ כך הרבה זוגות הומואים ולסביות, בני אדם כמו כולנו, לא פחות טובים מאף סטרייט/ית שחיים בעולם הזה, והזוגיות שלהם לא מוכרת במדינה הזאת!

יש כ"כ הרבה הורים סטרייטים "לא טובים" ו"דפוקים" ושמתעלמים מהילדים שלהם או הורסים להם את החיים בכל מיני צורות, ולהם מותר להביא גם 10 ילדים. אבל יכול להיות זוג נשמות טובות שרוצים להשקיע את כל עולמם בילד כדי שיהיה מאושר ויהיה לו כל מה שהוא צריך בחיים, אבל אם אלה שני גברים או שתי נשים אז לא, זה חריג מידי, סליחה, אתם תכבידו על הילד, אתם לא יכולים לאמץ.

אין ספק שזה נושא מורכב אבל עדיין אני חושבת שזה פשוט ביזיון שזוגות חד מיניים לא יכולים לאמץ בארץ. אני מאחלת לעצמי שאם בעתיד כשיהיו לי ילדים מישהו מהם יהיה הומו או לסבית, שעד שזה יקרה כבר יהיו פה חוקים קצת יותר מפותחים שמבינים שאלה בני אדם, בלי קשר למי שהם אוהבים. 

פשוט עצוב.

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
56 תגובות
^maya^w מרס 23, 21:59
זהו זה. מה עם משפחות חד הוריות, שאין בהן אבא ואמא מכל מיני סיבות??? יש לי חברה שנולדה מתרומת זרע והיא הבנאדם הכי אחראי בוגר ומקסים שהכרתי. תחשבו על זה קצת.
תגובות: 182
DIY lover פברואר 03, 09:08
צודקת לגמרי מה זה השטיות האלה?? גועל נפש
תגובות: 211
Алекса♥ נובמבר 30, 2017 16:25
שהעברתי מסר!
תגובות: 211
Алекса♥ נובמבר 30, 2017 16:25
סליחה,עם כל הכבוד,משפחות של 2 אימהות או 2 אבות זה לא מקרה חריג! כל אדם באשר הוא! בן אדם שרוצה לאמץ ילדים יכול! לא כל אמא ואבא יעשו את ה"עבודה'' של טיפול הילד ומשמרו כמו שזוג אימהות או אבות אחרים יעשו! באמת עצוב לי לדעת את זה! מקווה
תגובות: 94
היפה 💖 נובמבר 29, 2017 00:39
אני דווקא מסכימה עם ההחלטה של המדינה. לדעתי ילד צריך את השילוב גם של אבא וגם של אמא, ושילוב של אמא ואמא או אבא ואבא לא הגיוני בכלל. למה? כי זה לא נכון לילד. ילד צריך אבא ואמא נקודה. עובדה שרק ככה אפשר להביא ילדים לעולם. ובקשר לזה שכתבת שיש משפחות דפוקות שיש להם מלא ילדים והם לא יודעים לחנך אותם טוב- זה נכון אבל זה לא מה שקורה באימוץ. באימוץ בוחרים משפחה נורמלית ורגילה עם אמא ואבא כי זה מה שילד צריך וזה מה שנכון לילד. אין לי כוונה לפגוע באף אחד ומקווה שהבנתם...
תגובות: 211
Алекса♥ נובמבר 28, 2017 21:07
עצוב...
גאיה❤ אוקטובר 06, 2017 18:01
אני כל כך מסכימה, לדעתי אם החברה לא תבדיל אותם, זה פשוט לא יהיה חריג... צריך פשוט להסביר לכל הילדים כשהם קטנים שיש דבר כזה אהבה של בן ובת, של בת ובת ושל בן בן כדי שהם פשוט יתרגלו לזה... אני באמת לא מבינה את החוק הזה, לדעתי ילד יעדיף שיהיו לו הורים חד מיניים מאשר שלו יהיו לו הורים בכלל ושיהיה בפנימייה או משהו כזה.
^maya^w אוגוסט 19, 2017 16:34
בעצם תחשבו על זה שהורים שונים מהחברה וספגו כל מיני בלבולי מוח ועניינים ידעו הכי טוב איך לעזור לילד שהוא גם כזה.
Mayki14 יולי 23, 2017 16:31
חד מיניות *
Mayki14 יולי 23, 2017 16:30
חוקים כאלה רק מוסיפים לילדים ממשפחות כאלה את ההרגשה שהם שונים. אני מכירה לא אישית ילדים שגדלים במשפחות חד הוריות (למשל היוטיוברית המדהימה- ניקי) והם מרגישים נהדר. אם החברה תמשיך להתייחס למשפחות כאלה לשונות זה רק יגביר את האפליה.
טעני עוד תגובות