גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

הומואים ולסביות לא יכולים לאמץ ילדים?

המדינה החליטה שמשפחות חד מיניות של הומואים ולסביות הן חריגות ולכן עדיף לילד להימסר לאימוץ למשפחה "רגילה"...

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
יולי 17, 11:28
photo

 אז בטח שמעתן בחדשות על זה שהמדינה לא מאפשרת לזוגות חד מיניים (זאת אומרת הומואים ולסביות) לאמץ ילדים, ומה ההסבר ההזוי?? שילד מאומץ גם ככה מרגיש חריג ולהיות במשפחה חד מינית זה רק יוסיף למטען שיש לו. 

לפעמים אני לא מאמינה שאנחנו בשנת 2017 ועדיין צריך להתעסק בדברים האלה. יש כ כך הרבה זוגות הומואים ולסביות, בני אדם כמו כולנו, לא פחות טובים מאף סטרייט/ית שחיים בעולם הזה, והזוגיות שלהם לא מוכרת במדינה הזאת!

יש כ"כ הרבה הורים סטרייטים "לא טובים" ו"דפוקים" ושמתעלמים מהילדים שלהם או הורסים להם את החיים בכל מיני צורות, ולהם מותר להביא גם 10 ילדים. אבל יכול להיות זוג נשמות טובות שרוצים להשקיע את כל עולמם בילד כדי שיהיה מאושר ויהיה לו כל מה שהוא צריך בחיים, אבל אם אלה שני גברים או שתי נשים אז לא, זה חריג מידי, סליחה, אתם תכבידו על הילד, אתם לא יכולים לאמץ.

אין ספק שזה נושא מורכב אבל עדיין אני חושבת שזה פשוט ביזיון שזוגות חד מיניים לא יכולים לאמץ בארץ. אני מאחלת לעצמי שאם בעתיד כשיהיו לי ילדים מישהו מהם יהיה הומו או לסבית, שעד שזה יקרה כבר יהיו פה חוקים קצת יותר מפותחים שמבינים שאלה בני אדם, בלי קשר למי שהם אוהבים. 

פשוט עצוב.

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
49 תגובות
^maya^w אוגוסט 19, 16:34
בעצם תחשבו על זה שהורים שונים מהחברה וספגו כל מיני בלבולי מוח ועניינים ידעו הכי טוב איך לעזור לילד שהוא גם כזה.
Mayki14 יולי 23, 16:31
חד מיניות *
Mayki14 יולי 23, 16:30
חוקים כאלה רק מוסיפים לילדים ממשפחות כאלה את ההרגשה שהם שונים. אני מכירה לא אישית ילדים שגדלים במשפחות חד הוריות (למשל היוטיוברית המדהימה- ניקי) והם מרגישים נהדר. אם החברה תמשיך להתייחס למשפחות כאלה לשונות זה רק יגביר את האפליה.
תגובות:
פליסיטי יולי 23, 16:22
אז בואו כולנו נלחם למען זה
תגובות:
פליסיטי יולי 23, 16:20
כן ראיתי וזאת ממש אפליה אני מקווה שכולם ילחמו בזה ונעשה הפגנות וכול מי שרוצה להיות הומו או לסבי מוזמן
מערכת האתר יולי 23, 16:00
לכל המגיבות למטה - אנחנו שמחות לראות שאכפת לכן מהנושא החשוב הזה, אך אנחנו מבקשות מכולן לכבד את הדעות אחת של השנייה ולהגיב מבלי לפגוע, לקלל או להעליב את הדעות של האחרות. כמו כן, אם יש לכן דעה שונה מהדעה שבכתבה - מוזמנות להעלות פוסט בנושא ולהביע בו את דעתכן! תודה לכל המגיבות ושבוע מעולה!
תגובות: 361
חיה בללנד יולי 22, 01:19
לאמץ*
תגובות: 361
חיה בללנד יולי 22, 01:19
יש הבדל- בפורום אני הבעתי את דעתי ואמרתי שזה לא אותו דעה כמו שלך, קראת לה אנוכית כי היא חושבת שבאמת אסור לאמת ילדים נווו זה הדעה שלה מה לא מובן יואו איזה ריב מטומטם פשוט אין לי כוח לדבר לקיר
תגובות: 361
חיה בללנד יולי 21, 15:28
שניצל?- נו את קראת לה אנוכית כי היא חושבת שהחוק צודק ואת חושבת שהוא לא, תאמת את האנוכית פה כלומר הדעה שלך לא תמיד צודקת ותביני שיש עוד דעות בחיים ואת גם לא חייבת להגיב לכל אחד שהדעה שלו שונה משלך
תגובות: 361
חיה בללנד יולי 21, 11:48
שניצל- לכל אחד יש דעה ואת לא יכולה לקרוא לילדים אנוכיים רק כי יש להם דעה שונה משלך ולקרוא לדעה שלהם מפגרת, לא נותנים להם חיים מלאים בירידות וחרם וסבל בבית ספר
טעני עוד תגובות