גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

שונאת אותי

מנסה לאהוב את גופי, לא מצליחה אני שמנה. מנסה לרדת כבר מלא זמן. כל פעם נשברת וזה גורם לי לשנוא את גופי יותר. ואני רק רוצה להרגיש שלמה.

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
יולי 16, 2017 16:26
photo

היי

בת 15.5

אני שונאת את המשקל שלי

מה לא ניסיתי בחיי! דיאטנית, תפריטים מהאינטרנט, הליכות, לא מצליחה לרדת

כי לאחר זמן קצר של איזה שבוע אני נישברת...

יש אצלי הרבה שמנים במשפחה מצד אמי, (היא ממוצא טריפוליטאי )

ויש גם הרבה מאוד רזים מצד של אבי, (הוא מוצא תימני)

אז איני יודעת אם זה גנטי? למרות שלא ממש נראה לי.. כי אבא שלי רזה מאוד!

אני מפחדת שבעתיד בנים לא יצאו איתי בגלל שאני שמנה...

יש לי דודה מצד אמי, שהיא ממש שמנה ממש והיא גם לא הצליחה לרזות ,ולא יצאה עם בנים מעולם! רק עם זה שהיום בעלה. שהכירה לפני שנה. והיא בת 27!

וגם אני לא מצליחה לאהוב את עצמי בגלל זה אני לא אוהבת את הגוף שלי (בגלל זה). אני כל כך מנסה! אבל לא מצליחה להרגיש שלמה איתו.

 בעבר, (ביסודי) ירדו עליי מלא! כל זמן היסודי, מכיתה א' עד ו' שאני שמנה. רק בכיתה ז' זה הפסיק, כי לא רציתי קשר עם הכיתה הזאת שאמללה אותי 6 שנים, בזמן היסודי. ועברתי לתיכון אחר מזה שהם הלכו.

   חברות שלי, אמרו לי יש לך אופי מדהים! והרבה בנות היו רוצות חזה כמו שלך (כי הוא די גדול) למרות שהרבה בנות באמת אמרו לי. (אבל בעיניי ניראה לי שהוא סתם מוגזם מידי.) אז למי אכפת אם את שמנה!

 אבל אני לא מרגישה כך... אני לא מריגשה שהגוף שלי שווה משהו. ואני חושבת שהחזה זה לא סיבה לאהוב אותו.

 יש בי חלק שאוהב אותו קצת, אבל אני רוצה ממש לאהוב אותו! ברמה של גאה בו!  וביננו בדרך כלל, למרות שאני גם חושבת שיש לי אופי טוב(כמו חברותיי)

עם אופי לא הולכים למכולת... אז איך אוכל להרגיש טוב עם עצמי? ובאמת לאהוב את גופי? 

אשמח לעצות אוהבת את כולכןןן  

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
6 תגובות
תגובות: 422
חיה בללנד יולי 17, 2017 19:37
עם זה ממש חשוב לך אז תנסי לא להישבר בדיאטה. תעשי דיאטה וספורט ותשתי מים, תקשיבי אני הייתי כמוך ירדו עליי מכיתה א-ה אבל בחופש הגדול שעולים ל-ו פשוט החלטתי שנמאס לי והרזתי אני ממליצה לאכול! אל תרעיבי את עצמך אבל אל תאכלי בכמויות ענקיות אני הצלחתי להרזות איזה 10 קילו! תמצאי משהו שאת אוהבת בספורט אולי ריקוד? אולי יש ילדים שיאמרו "תהיהי מי שאת ואל תשימי פס" אבל אני יודעת כמה זה פוגע שמעליבים ואת לא מעריכה את עצמך אז פשוט תנסי מה שאמרתי
תגובות:
רוצה לעזור... יולי 17, 2017 12:08
את צריכה לעשות יותר ספורט ולהדגיש את הדברים היפים בך... אני לא אוהבת את המילה דיאטה בפשוט וכלי בארי... ועם זה לא עובד תיזכרי!:יופי זה רק מה שרואים!
תגובות: 331
kookoo יולי 16, 2017 19:09
תדגישי את הנתונים היפים שבך, תתלבשי באופן מחמיא, תאמיני בעצמך, תפתחי תחביבים חברים חדשים ודברים שימלאו את העולם שלך בכיף
תגובות: 163
לילוש_ יולי 16, 2017 16:41
תעשי דברים שעושים לך שמח ותסתובבי עם אנשים שאת אוהבת ואוהבים אותך זה יגרום לך להגריש טוב עם עצמך
Ktantana7 יולי 16, 2017 16:40
תנסי למצוא בעצמך דברים שאת אוהבת בלי קשר למשקל. בטוחה שיש בך הרבה יותר ממה שרואים בחוץ. (ואגב, להתחתן בגיל 27 זה לא איזה רווקה זקנה חח, זה ממש רגיל ולפעמים אפילו מוקדם)
תגובות:
יפצ'וק יולי 16, 2017 16:39
הפוסט שלך נורא העציב אותי, כי נראה לי שאת מאמינה שהיופי הוא היחיד שקובע אם יהיה לך בן זוג או אם החיים שלך יהיו טובים. זה ממש לא נכון, יש בנות שנראות מעולה והן אומללות ועצובות ועם דכאונות וחיים בזבל מכל מיני סיבות, ויש בנות מלאות או שמנות או מכוערות או מה שלא יהיה - שיש להן משפחה גדולה ומאושרת ועבודה שהן אוהבות. אם חשוב לך לשנות את החיצוניות שלך בגלל שאת מרגישה לא שלמה איתה ואת רוצה להרגיש בעיניי עצמך יותר יפה או יותר בריאה - אז תעשי את זה מסודר ולכי לדיאטנית או תתחילי לעשות ספורט וכד'. אם את רוצה לעשות את זה כדי שיהיה לך חבר - אז שתדעי שגם עם יופי לא הולכים למכולת. אם מישהו ירצה אותך כי את יפה אבל לא יהאב אותך בגלל האופי - הוא לא יישאר... אל תכעסי, רק אומרת מה שאני חושבץ, זה לטובתך