גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

ספרים ספרים ספרים

תולעת ספרים? זו בדיוק הכתבה בשבילך - אספתי כל מיני ספרים מהממים שאני וחברות שלי ובכללי אנשים נורא אוהבים וחשבתי להמליץ לכן עליהם?

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
יוני 09, 2017 12:12
photo
ספרים ספרים ספרים...

ספר ראשון: ארי ודנטה - ארי הוא נער כעוס ומבולבל שחיי עם אמא מגוננת ועם אבא מרוחק, ואת פשר הריחוק הזה הוא מנסה להבין. דנטה הוא נער שנון בעל תפיסה יחודית ואופטימית של חיים. כשהשניים נפגשים בבריכת השחייה נדמה שאין להם דבר במשותף מלבד מוצאם המקסיקני. אבל ככל ששני הנערים המתמודדים מבלים יותר זה עם זה נרקמת בינהם חברות מיוחדת , עמוקה והרת-גורל. דרך החברות הזו יגלו ארי ודנטה את האמיתות החשובות ביותר על עצמם ואת הקשר שבין האהבה לזוגות היקום-למה אנחנו מחייכים , למה אנחנו צוחקים, למה אנחנו חשים בדידות, למה אנחנו עצובים ומבולבלים....

ספר שני : פלא - להסתגל לבית ספר חדש זה לגמרי לא קל, אבל אם אתה סובל כמו אוגוסט מעיווט נדיר בפנים, ההסתגלות ממש קשה , כמעט בלתי אפשרית. עד כיתה ה' אוגוסט לא למד בבית הספר. עכשיו הגיע הזמן לנסות להשתלב בחברה של ילדים אחרים, כי בתוך תוכו אוגוסט מרגיש שהוא ילד לגמרי רגיל. האם גם אחרים מסוגלים לראות אותו ככה- חכם, שנון וחבר נאמן- ולא רק יצור מעווט ומפחיד? ומה יקרה לכם כשתפגשו את אוגוסט?

ספר רביעי: חיוך(קומיקס) - איך יודעים שמגיעים לגיל ההתבגרות? כשיש גשר על השיניים ולב שבור! ככה זה בדיוק מתחיל אתל ריינה, וזה עוד לא הכול . כי בשנה הראשונה שלה בחטיבת הביניים מחכים לה מעריץ מביך, חברות בוגדניות ושתי רעידות אדמה - אחת בעיר שלה, סן פרנסיסקו, ואחת עמוק בתוכה . אבל ריינה לא מתייאש . מצויידת בהרבה חוש הומור ובחלומות לעתיד יוצאת לדרך המפותלת מילדות לבגרות. האם היא תסיים אותה עם חיוך? 

וזהו זהה!!??

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
6 תגובות
אנונימית צעירה אוגוסט 25, 2017 14:48
קראתי פלא 8 פעמים. זהו ספר מדהיםם!!❤ ממליצה גם על בני הנפילים וצופן דה וינצ׳י?
אלהליה1 יולי 16, 2017 16:49
שמחה שאתן אומרות דברים כאלה בנות אוהבת אתכן ??
DONUT יולי 13, 2017 23:48
אני מתה על פלא וחיוך! יש לחיוך עוד ספר שקוראים לו אחיות
לבב סגול יוני 12, 2017 20:57
פלא הספר הכי מדהים שקראתייייי. עוד מעט יצא הסרט מקווה שלא יהרסו אותומעט
תגובות: 340
OriginalCoCo יוני 12, 2017 09:59
יואו אני אוהבת את הספר של ארי ודנטה, אחלה המלצות
תגובות:
טל יוני 11, 2017 15:20
אני מתה על קומיקס...