גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

אני מרגישה כל כך לבד

אני מרגישה שכל העולם נגדי ! איך אני גורמת לבדידות להעלם? בבקשה קשה לי אני מרגישה בודדה ושכל העולם נגדי

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
מאי 19, 2017 11:24
photo
עזרו לי

אני מרגישה לבד  אף אחד בעולם הזה לא מבין אותי ! אני לא יכולה לעבור את זה לבד  נמאס לי ! נמאס לי שכולם חושבים שאני צעצוע שאפשר לשחק בו כמה שהם רוצים.אף אחד לא יודע מה אני מרגישה האנשים הכי קרובים שהיו לי עזבו אותי החברות שלי עזבו אותי ונשארה לי רק אחת שהיא היחידה שעוזרת לי ..... אני אוהבת אותה בתור החברה הכי טובה לצורך הכתבה ניקרא לה ליצ'י היא עוזרת לי המון בניגוד למי שהייתה החברה הכי טוב שלי וכשהיא לא איתי אני מרגישה לבד והחבר שלי לא עוזר כל כך הוא מתוק אבל הוא אף פעם לא יכול לדבר בכל מקרה תעזרו לי ותנו לי עצה איך להיפטר מהבדידות כשליצ'י והחבר שלי לא לידי ?? בבקשה  תעזרו לי  

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
6 תגובות
S. S. G אוגוסט 23, 2017 09:02
גם אני הרגשתי לבד. לי זה עבר כי הפסקתי לנסות להיות מישהי אחרת אבל לא כולן כמוני (רוצות להיות שונות). מה שאני באה להגיד זה שאני יודעת שהבדידות כואבת אבל היא תחלוף ובנתיים את יכולה לחזור לעסוק בתחביבים שנטשת מזמן הכי חשוב תמיד תזכרי להיות את!
תגובות: 530
פנדה;) אוגוסט 23, 2017 09:01
למתגאה בעצמי - זה לא ממש נכון.. יכולות להיות עוד המון סיבות, אז חבל סתם לקבוע את זה שלא אכפת לא ממנה ואז זה סתם יכול לגרום לסכסוך ביניהם..
מתגאה בעצמי יוני 04, 2017 19:07
אם חבר שלך לא לידך זה אומר שלא אכפת לו ממך וליצי כנראה שהיא הייתה חברתך האמיתית כל הזמן...
תגובות: 239
Lola4u יוני 03, 2017 21:34
את לא חייבת לענות לי על השאלה אבל למה כל החברות שלך עזבו אותך פתאום? אני בטוחה שחבר שלך וליצ׳י עושים כל מה שאפשר כדי להיות איתך ובזמן שהם לא את יכולה לעשות כל מיני דברים אפילו לבד ולהעסיק את עצמך. כמו: ללכת לחדר כושר, לכתוב כתבות באתר, לדבר בצ'אט באתר, ללמוד, לראות סרטים באנגלית בלי תרגום, לראות סרטי דיסני (נוסטלגיה), להירשם לחוגים ועוד. מקווה שעזרתי לך ואם את מרגישה לבד את יכולה לדבר איתי. אני יודעת שזה לא כמו חברה במציאות פנים מול פנים אבל זה משפר.
Ktantana7 מאי 22, 2017 10:43
תעשי כל מיני פעילויות שמכירים בהן אנשים, לכי לחוגים, לחדר כושר או הליכות בשכונה, תכירי חברות כאן באתר
תגובות:
מונייי מאי 20, 2017 16:59
תנסי להירשם לחוג ושם תכירי עוד חברות ולא תהי לבד! :) שולחת לך חיבווק