גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

מאוהבת במלך הכיתה

אני מאוהבת במישהו שהוא כמעט מלך הכיתה אבל אני חננה כזאתי ואין סיכוי שהוא יחשוב עלינו ביחד בכלל.

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
אפריל 13, 2017 18:50
photo

אז כמו שכבר הבנתם אני מאוהבת במישהו שהוא כמעט מלך הכיתה ואולי אפילו מלך השכבה ואני לא כל כך מקובלת(במובן של לא מקובלת)  וזה נראה שהוא פשוט שם עליי פס.

אני רוצה סוג של להציע לו חברות אבל אני לא יודעת איך לעשות את זה בכלל ועוד שהחברים החטטניים שלו כל הזמן איתו...

תודה

 

תשובה

 

שלום,
כל עניין המלך נשמע מזה מפחיד, כאילו הוא יערוף לי את הראש אם אגיד לו משהו שלא במקום. אני מבין את ענייני הקליקות וה"מקובלויות"  שקיימות בבתי ספר, אבל אני רוצה שתזכרי שלמרות שכרגע יש לו הרבה חברים וזה נראה שיש לו הרבה כוח ביד זה לא אומר שיש לו יותר זכויות משיש לך או שהוא יותר טוב.
אני מנסה להבין למה את רוצה להיות חברה של מישהו שלטענתך "לא שם עליך פס", הרי אני חשבתי שאנשים רוצים להיות עם אנשים שנחמדים אליהם.
אז ברור לי שקיימים רגשות שלך במצב הזה ושאי אפשר לבטלן כלא היו, אני רק מציע לחשוב שוב לאיזה אנשים את רוצה להתחבר. ולו כן היית אוזרת אומץ ומציעה לו חברות, איך את חושבת שבן אדם ששם עליך פס יגיב?

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
7 תגובות
תגובות:
אנונימית מאי 20, 2017 14:21
תקשיבי אני חושבת שעם את רוצה להציע לו חברות תעשי את זה ותאמיני גם עם הוא אומר לא את יוצאת גיבורה
תגובות:
עלמה מאי 19, 2017 19:09
לעלמה:הואבת אותך.תמיד תישארי החברה החי תובה שלי.....מאריאל כהן.?
תגובות: 55
.eden123 מאי 19, 2017 17:38
במי את מואהבת
תגובות:
ליאור מאי 19, 2017 14:26
לדעתי את צריכה לדבר איתו *לבד* ולהגיד לו מה הרגשות שלך... תנסי
GossipGirlNoa מאי 19, 2017 12:18
אני חושבת שהעניין של "מקובלים" ו-"מקובלות" בכלל לא קיים. הוא בנאדם בדיוק כמוך. אם הוא שם עלייך פס אני חושבת שאת צריכה לעבור ממנו הלאה. אבל אם בכל זאת את רוצה שתהיו ביחד נסי להתחבר אליו. תהיי מי שאת, תהיי מצחיקה וזורמת. אם הוא יתאהב בך הוא יתאהב בך בגלל מי שאת.
תגובות:
מאי 19, 2017 10:06
היי, יש לי כמה עצות בשבילך ואני רוצה להגיד לך שאת לא צריכה להציע לו חברות מפני שזה התפקיד שלו לעשות את זה. את צריכה לנסות להתחבר אליו כמה שיותר וככה יש מצב שתיפתחו אחד אל השני וככה יכול לקרות משהו ביניכם, אבל זה לא יקרה בטוח. אבל אל תנסי להיראות כאילו את רודפת אחריו, וגם פחות מנסה להתחבר ותנסי לבוא כמה שיותר יפה לבית ספר כדי שיראה שאת שווה יותר ממה שהוא חושב שאת. כי כמו שאמרת הוא לא שם עלייך פס, אז בטח הוא לא מכיר אותך. אבל מצד שני אל תיהי יותר מידי פתוחה אליו, תיהי כזאת קשה להשגה שיבין שאת לא מישהי שמשיגים בשניה. ככה זה הופך אותך ליותר שווה, את התאהבת בו כי הוא גם קשה להשגה והוא מלך הכיתה או משהו כזה.. אז תנסי להיות גם את כזאת. ואגב: אין כזה דבר מלך הכיתה זה לא קיים כבר. ומותר לי לשאול בת כמה את?
Ktantana7 מאי 18, 2017 11:02
התשובה ממש טובה! אם הוא שם עלייך פס הוא לא שווה את הרדיפה אחריו בכלל...