למה אני אוהבת את ג'סטין ביבר

ג'סטין ביבר הוא מושלם והוא הבן אדם שאני לומדת ממנו ומעריכה אותי למה? תקראו עכשיו...

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
מרס 18, 17:04
photo

למה אני אוהבת את ג'סטין ביבר?

1.כשהייתי בת 6 הבייביסיטר שלי השמיעה לי את "Baby" וישר ידעתי שג'סטין הוא הבן אדם שאני הולכת להעריץ בשמך שאר החיים שלי... לא ידעתי למה... פשוט הייתה לי תחושה.

2.הוא בן אדם טוב... אולי המדיה מוציאה אותו "ילד רע" אבל מי שמכיר אותו יודע שהוא מדהים ותורם המון.

3.הוא נחמד למעריצים שלו ג'סטין מתאר את המעריצים שלו בתור המעריצים התומכים הנאמנים והטובים ביותר מקווה שהוא צודק כי מבחינתי הוא צודק.

4.הוא מוכשר... כפי שאתם יודעים הוא שר מאוד יפה(מאודדד יפה) ובנוסף הוא טוב בקוביה הונגרית,הוא טוב בכדורסל,הוא טוב בהוקי  קרח, הוא רוכב על סקייטבורד ולסיום הוא רוקד מהמם❤

אתם יכולים לקרוא לו הומו, מכוער, חסר כישרון... אבל אתם לא שווים כלום מבחינתי אני אמשיך לאהוב את אותו ילד בן 13 עם הורים גרושים שאמא שלו העלתה סרטונים שלו שר ליוטיוב ואז בקוטר בראון(שהוא יהודי) ואשר גילו אותו ואפילו אותי להיות מי שהוא היום... והיום? היום ג'סטין הוא הזמר עם הכי הרבה רשומים ביוטיוב (27,500,000+) ואל תשכחו שהוא זכה בפרס שרק 7 זמרים בכל ההיסטוריה זכו בו אז אתם יכולים לקפוץ לי ולו כי אתם לא שווים כלום

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
10 תגובות
שניצל😄 יולי 12, 18:26
"אבל מי שמכיר אותו יודע שהוא מדהים ותורם המון" את לא מכירה אותו בכלל.. אבל בסדר.. תמשיכי לחשוב איך שבא לך^^
תגובות:
תקשיבי, צר לי לאכזב אותך אבל, זאת לא המדיה שמוציאה אותו רע, זה הוא שמוציאה את עצמו רע...ורק לידיעתך הוא שרף דגל ישראל אז.. מושלם הוא לא!
בר...בי?? יולי 12, 17:04
הוא מושלם....הלוואי שהייתי יכולה לפגוש אותך במציאות...הוא חתיך רצחח ושר מושלם פשוט מקנאים בו
ליליאן5 מאי 03, 14:36
הוא שר מהמם הוא חתיך הורס אם הוא היה מיתייחס למעריצים קצת יור טוב אז הוא באמת באמת משולם
^maya^w מרס 29, 18:48
הוא מתייחס למעריצים ולמעריצות שלא כאל זבל. צר לי מאוד לאכזב אותכן כל אוהבות הג'סטין ביבר שכאן. הוא אשכרה הפליץ על הקהל שלו בהופעה וירק להם בפרצוף מהמרפסת של הבית שלו.אני לא הייתי אומרת מלאך, גם לא נפיל.
kookoo מרס 20, 14:51
בדיוק עכשיו קראתי עוד כתבה על מישהי שאוהבת את ג'סטין... אתן יכולות להיות חברות :) גם אני אוהבת את השיר baby..
Ktantana7 מרס 20, 14:40
*כבנאדם
Ktantana7 מרס 20, 14:40
הוא ממש מוכשר בעיניי כאמן. לא מכירה אותו כבנדאם...מן הסתם
mark my words. מרס 19, 15:40
אמממ אני כתבתי פה כתבה על ג'סטין ואני בליברית פוראבר עד הקבר ומעבר ומי שלא טוב לה יום טוב לה
אנונימית3590 מרס 18, 19:10
א' כל את לא צריכה להשתמש במילים כאלה... ב' כל הוא אמר למעריצה שלו שהוא לא רוצה להצטלם איצה היא היא מבחילה אותו הוא חושב שמגיע לו הכל אולי פעם הוא היה חמוד אבל עכשיו הוא נהיה סנוב מעצבן, השירים שלו מעלפים וכן הוא חתיך אבל מה שווה יופי בלי אופי? ואיך את מכירה אותו בידיוק? את לא מכירה אותן באמת את לא יכולה לדעת מי הוא וגם אני לא אני פשוט חיה על עובדות גם אני שהייתי בת 7 חברה של חבר של אבא שלי אמרה שהוא מגיע לישראל ואני הייתי כזה ״פליז אבא אפשר ללכת??״ ועכשיו שהוא מגיע לישראל אני לא מתלהבת בשיט כי זה להוציא כסף על הופעה של מישהו ששר כיאילו חייבים לו משהו עם את חושבת שהוא מלאך תמשיכי בדרכך אבל רק שתדעי הוא לא כזה מלאך כמו שאת חושבת..