גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

זאת אני ואני לא מושלמת!

לשפוך כמה שיותר! - הרגשות שלי, מה שאני רוצה שיהיה לי בחיים...

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
אוקטובר 12, 2014 23:23
photo

אני לא יודעת מה אני מרגישה. אני לא יודעת מה אני צריכה להרגיש. עברה עליי שנה קשה והדחקתי עוד ועוד את הרגשות שלי. רציתי שיעלמו, שיתנו לי לנוח מהם ושיפסיקו להעיק עליי.

לפעמים אני מרגישה שאני בנקודת שבירה. שאני לא יודעת מה בדיוק עובר עליי בזמן האחרון. היה פשוט יותר אם מישהו אחר היה אומר לי מה אני מרגישה, אומר לי מה לעשות והיה פותר לי את הבעיות. אבל בחיים זה לא ככה, במיוחד לא בחיים שלי.

הייתי רוצה להיות מקובלת. הייתי רוצה את החברה הכי טובה שלי בחזרה שאיך שהוא השתנתה בשנתיים-שלוש האחרונות... הייתי רוצה בגדים יפים. הייתי רוצה להיות יפה, רזה. הייתי רוצה אהבה שתמלא לי את החסר...

זה מה שאני רוצה?..... גם אבל לא רק.... הייתי רוצה שהמשפחה שלי תחזור להיות כמו שהייתה. הייתי רוצה שלאימא שלי יהיה כסף לגדל אותי ואת אח שלי הייתי רוצה שהנהג שדרס אותי יהיה מאחר בכמה מאיות השניה ונותן לי להגיע לקצה מעבר החציה בשלום. הייתי רוצה להישאר תמימה בלי לדעת כמה צביעות ורוע יש בעולם הזה. הייתי רוצה שיהיו לי אחיות ואחים. קטנים וגדולים, לא אכפת לי! רק שתיהיה לי משפחה גדולה. אבל אני רוצה שהם יהיו מאבא שלי ומאימא שלי. לא רק מאחד או אחת מהם. הייתי רוצה את החברה שלי בחזרה, ככה אני גומרת את המשפט שכתבתי מקודם.

הייתי רוצה מישהו שיקשיב לי ושיקבל אותי כמו שאני ושלא רק ימלא לי את החסר. שיאהב אותי שאני אוהבת לכתוב, שאני קצת מלאה, שיאהב אותי שיש לי ג`ינסים שקיבלתי מדודות שלי ולא שקניתי בחנות, שיאהב אותי גם שכל השכבה מסננת אותי ומחייכת אליי חיוכים מזוייפים ואז מרכלת עליי מאחוריי הגב, שיאהב אותי שאני לא מושלמת. כי אני לא, ואני לא יכולה להיות. זאת מי שאני. אבל אני לא בטוחה שאני אוהבת את עצמי ככה.

אני מרגישה לבד. אני מרגישה שאני היחידה בעולם שבאמת רוצה לעזור לי, כי כל השאר חושבים רק על עצמם. רק אימא שלי כאן (או שם) בשבילי. וגם היא לא מושלמת, וגם לה, כמו לכל אדם אחר בעולם יש שטויות וקצת שריטות בראש... והיא יודעת את זה, וצוחקת על זה והיא מקבלת את עצמה כמו שהיא. היא המודל שלי כי היא עושה הכל כדי שיהיה לנו בית חם, בית-ספר טוב ללמוד בו, בגדים חדשים, אוכל במקרר. לא שלא היה לנו. כמעט לא היה לנו. אימא שלי החליטה רגע לפני שהחיים שלנו מגיעים לנקודה שאי-אפשר לצאת ממנה, שהיא הולכת רק לשנה לגור לבד במרכז הארץ. והיא הגיבורה שלי!

אני לא חושבת שיש אדם מושלם. לא משנה כמה יפה תהיי, כמה רזה תהיי או כמה פוזות שמוציאות אותך טוב מול מצלמה את יודעת לעשות, שלמות באה מבפנים. ונכון שזה כואב לשמוע, אבל בכל אחד ואחת מאיתנו יש משהו לא נכון, לא קוראים לזה רוע, אבל זה סוג של תכונה שאימצנו עם הזמן ומונעת מאיתנו להיות מי שאנחנו באמת. זו לא תמיד אשמתנו. הסביבה שלנו היא זו שמכריחה אותנו לאמץ את התכונה הזאתי, כדי שנוכל להמשיך להתקיים בה.

בדרך כלל, זה נובע מסוג של לחץ חברתי שמפעילים עלינו בלי להרגיש אפילו, או שהמציאות שאנחנו חיים בה דוחפת אותנו לזה. לדוגמא, שלכולם יש בגדים חדשים ולנו אין, שמישהו אחר מוצלח ואנחנו לא, אנחנו מקנאים ולפעמים מגזימים ואפילו יכולים לגרום לו להיכשל. או אנשים שלא מצליחים לפרנס את עצמם, חלקם יעדיפו להתאמץ ולעבוד קשה וחלקם יעדיפו את הדרך ה"קלה" יותר, שהיא ללכת לגנוב מאנשים או לרמות אותם.

זהו! גמרתי! הכתבה שכתבתי מבולגנת ואני לא בטוחה ולא יודעת אם תבינו אותה או לא אבל כתבתי את מה שאני חושבת, שפכתי את הרגשות שלי ואני מרגישה הרבה יותר טוב עכשיו.

אם כבר, אני רוצה להודות מכל הלב לאתר הזה שמשמש לי מקום מיפלט ולבנות המקסימות שבאתר הזה.

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
3 תגובות
תגובות:
מלי יולי 17, 2017 14:37
אבל כותבת מושלםםםםםם
Ktantana7 יולי 17, 2017 12:40
אהבתי ממש!
תגובות: 330
האור בחיים(: אוקטובר 13, 2014 21:07
וואו - את פשוט בול כמוני !!
לפי מה שהבנתי יש לך בעיות כלכליות בבית -גם לי , בעיות של הורים (אין לי אבא) - גם לי , מלאה - גם אני , ממש ממש רוצה שמישהו חיבק אותי שאני בוכה ויאהב אותי ככה. סתם. כי הוא פשוט אוהב אותי. דברי איתי זה כיף לדבר עם מישהו שהוא בול כמוך (: