גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

צ`ופרים למחנה קיץ.

כל מה שצריך לדעת על מחנה קיץ. מטיפי ועד צ`ופרים מגניבים לחלק לקבוצה

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
יולי 30, 2016 15:16
photo

היוש:) אז היום, אני לא מספרת על החיים שלי. טוב.... בעצם כן, אבל בדרך שונה. הגיע הרגע בשנה שאני הכיייי מחכה לו.....: מחנ"ק!! מי שלא יודעת, מחנ"ק זה מחנה קיץ בתנועות הנוער. בוצפים, בנוער העובד והלומד, בתל"ם ועוד כל מיני תנועות אחרות. אני בצופים, והשנה עומד ליהיות המחנ"ק השלישי שלי, או הרביעי. אבל מי סופר ;) במחנ"ק הראשון שלי, היה מזעזע, התחילה המלחמה בדיוק ביום השני למחנ"ק ופינו את כולם. חוץ ממני, שהיה לי הרבה יותר מזל משכל. בשנים בהמשך זה השתפר. חוץ מכמה דברים שחייבים לקרות במחנ"ק.

הנה הרשימה: 1. לבכות כי את מתגעגעת הביתה

2. ליפול

3. לבכות באמצע פעולה כי רבת עם מישהו

4. לרכל

5. שוב ליפול

6. לבכות כי האוכל מגעיל

7. לבכות כי נפלת ובקיצור, הרבה בכי ונפילות. אבל גם הרבה כיף! הנה כמה טיפים מה לעשות ומה לא: עשי- כמה שיותר מורל! אם את לא חוזרת מהמחנ"ק בלי קול זה כאילו שלא היית. אל תעשי- אל תביאי מנות חמות וכל פעם תבכי שלא מוכנים לבשל לך אותם. מניסיון.

עשי- תביאי מלא צו`פרים! (רעיונות בהמשך) זה הכי כיף לחלק ולקבל פינוק אמצע היום. אל תעשי- אל תהיי מפונקת. את באמצע הטבע, כל הקטע זה להיות את והיכולות שלך. בלי פינוק. ותזכרי, בסוף זה הכי כיף שיש! עשי- פשוט תהני ותזרמי! ועכשיווווו לחלק של הצ`ופרים! צ`ופרים זה מעין מתנות קטנות שבנות מהקבוצה או המדריכה מביאה לך באמצע היום, בבוקר או בלילה, כדי שתהני או תרגישי יותר טוב.

אז הנה כמה רעיונות שאתה יכולה להביא. 1. שפריצר של מים- הכי מרענן! 2. מניפה- הכי מקרר! 3. שקיות קטנות עם ממתקים- הכי טעים! 4. מאוורר מיני כזה- פשוט כיף! 5. זוהרים או פנס קטן- הכי מגניב! ועכשיו- לכמה DIY 1. מלאי קופסה בשש m&m`s מכל אחד מהצבעים ועל הקופסה תכתבי פתקונים קטנים לדוגמה: אדום- נפילה כתום- רעב צהוב- געגוע ירוק- עייפות כחול- עצב חום- סתם כי בא לי! 2. מלאי שקית קטנה אבל חזקה/ תיק רחצה קטן ב: גומיות סיכות פלסטרים מסטיק אפשר: אודם, מראה קטנה, סוכריות, טישו, סבון, וכל מיני דברים אחרים ותרשמי: ערכת חובה למחנאיות/ צופיפניקיות או כל מיני כאלה. 3. תקני שתי מלבני לבד באותו גודל ומלאי אותם באמצע (עם מקום לשוליים) בצמר גפן. תפרי או תדביקי את השוליים ותרשמי את שם הילדה/ או שם הקבוצה ו-לילה טוב! וזהו! מקווה שעזרתי. * כל העצות תקפות לגבי טיול שנתי וכאלה. * פליז תהיו עדינות בתגובות

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
4 תגובות
כולן שוותתתת מרס 20, 2023 20:36
תוכן פגעוני
וואו אמלהה איזה פוסט מושלם ופשוט וואו
נויה מרס 20, 2023 18:39
תוכן פגעוני
פוסט מושלםם אני במדצים ובמשצים (חולה כל תנועות נוער?)
תגובות: 56
שירה44~ ספטמבר 11, 2016 18:20
תוכן פגעוני
אני בבני עקיבא✌
הכי שווה
Lego Hause יולי 31, 2016 00:00
תוכן פגעוני
D:
כל הכבוד!! הפוסט מושקע ועוזר מאוד! אהבתי מאוד 3>