גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

היי..

מי לא אוהבת את הפנים שלה ואת הגוף? אז הגעתן לעמוד הנכון- טיפוח!

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
ספטמבר 17, 2008 16:20
טיפוח הפנים: אם אתן מתבוננות במראה ורואה דבר מזעזע שכיום אנו קוראים לזה- חצ`קונים, אז אני כבר אומרת שזה טבעי! לכל בת יש את זה ולכל בן יש את זה..אז לא להבהל! הנה כמה עצות על איך להעלים את הפצעונים: - העיקר לא לגעת ולפוצץ אותם! זה יחמיר עוד יותר כי יופיעו עוד יותר פצעונים! ואסור לפוצץ את הפצעונים השחורים כי הם הכי מסוכנים! אם מפוצצים אותם, בהמשך תיראו חורים על כל הפנים! אם אתן רוצות לשמור על עור הפנים רענן- אל תפוצצו את החצ`קונים! - תשתמשו בבוקר ובערב במיי פנים להרגעת העור ולרעננות. זה יקל.. עכשיו לטיפוח הגוף: הנה כמה עצות על איך לשמור על גוף יפה, ונקי: - תתקלחו כל יום! - תעשו ספורט! זה חשוב מאוד לגוף ולשרירים! - כל ערב לפני השינה תמרחו על הידיים קרם ידיים. זה מרגיע ומחליק את הידיים. טיפוח השיער: כדי שהשיער שלנו תמיד ישאר נקי אז צריך לתת לו טיפול נכון: - תשתמשי בשמפו שמתאים לשיער שלך. יש שמפו לשיער יבש, ישר או לגלי, תבחרו את השמפו שאתן צריכות. - תשטפו את השיער יום כן יום לא כי אם תשטפו את השיער כל יום, זה יגרום לנשירת שעירות ואנחנו לא רוצות את זה.. - אל תשתמשו בקרמים ובג`ל! זה הורס את השיער. - אל תעשו פן כי זה שורף את השיער וזה לא נראה יפה.. אבל אם יש לך שיער מטולטל אז תשתמשי בפן לעיתים רחוקות. זהו...עד כאן. בקרוב יהיה גם איפור ועוד.. מקווה שעזרתי. נסטיה
כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
4 תגובות
shirosh/// ספטמבר 17, 2008 00:00
תוכן פגעוני
פוסט יפה=]
אבל אני חייבת לחפוף כל יום.. כי יש לי שיער שומני, ואם אני לא חופפת זה נראה כאילו לא חפפתי שבוע. אז אני חופפת אפילו פעמיים ביום.. ואני גרה ביבנה חח..
תגובות: 10
נסטיו`ש ספטמבר 17, 2008 00:00
תוכן פגעוני
תשובה לבעייתך :]
אם את טוענת שהשיער שלך שומני, אז שטפי אותו פעמיים.. אבל רצוי לשטוף את הראש יום כן יום לא... כשאת שוטפת שיער כל יום זה גורם לך לנשירה! את רוצה להשאר בלי שערות? תגיבי.. תגובתך חשובה לי :)
♥רעוווות♥ ספטמבר 17, 2008 00:00
תוכן פגעוני
...
פוסט נחמד... קונים לי מחליק...ואני יעשה כמעט כל יום...למרות שזה לא טוב.. אבל הקטע עם הפן ממש נכון יש לי ילדה בכיתה שעושה כל יום והשיער שלה מה זה שרוףף...!
תגובות: 10
נסטיו`ש ספטמבר 17, 2008 00:00
תוכן פגעוני
תגובה :]
את ממש ממש צודקת: זה יפה מתי שעושים פן, אבל אחר כך זה לא נראה יפה, השיער כולו שרוף..ומה יצא מזה? כלום. ואגב..מחליק שיער יותר טוב מפן! :]