גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

חופש גדול - עבודה (:

טוב, אז מי מאיתנו הייתה מתנגדת אם היו נותנים לה עבודה לחופש, בכל זאת זה כסף ואנחנו חייבות את הכסף הזה לבזבוזים. אז בפוסט היום אני ירשום כמה עבודות שילדים מגיל 14-18 יכולים לעבוד בהם. בהצלחה (:

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
יוני 22, 2016 08:13

# בייבסטר - טוב אז כמובן בייבסטר, זו עבודה לא הכי כיפית אבל מרוויחים בה יפה, אז נסו למצוא משפחה שצריכה בייבסטר קבוע לחופש הגדול ואם לא קבוע אז זמני ובכך תוכלו לעשות כמה שיותר בייבסטרים ותוכלו להשיג יותר כסף. # דוגיסטר - זה כמו בייבסטר אבל הפעם לכלבים, כמובן שדוגיסטר יותר קל מבייבסטר כי זה כלב ולא צריך להעסיק אותו כל הזמן, אבל כמון שמקבלים הרבה פחות כסף, כי לא תמיד צריכים שמישהו יוציא את הכלב, למעט אם המשפחה יוצאת לנופש. # משרדיות - יש הרבה משרדים שמחפשים ילדים בשביל לעשות את העבודות הקטנות, כמו לגרוס נייר, לענות לטלפונים, לטפל בבעיות ודברים כאלה, שזו גם אחלה עבודה מקבילים בה שכר הוגן. # מלצרות - אז מלצרות זו לא העבודה הכי כיפית, אבל אם אין ברירה אז זה סבבה ואפשר להתפשאר על זה, אז פה השכר עובד לפי גיל ולא לפי כמה נהוג לשלם לשעה, זו קצת בעיה שבגללה לא תרצו ללכת לעבוד, כי בעבודות אחרות משלמים קצת יותר. אז אני מאחלת לכם שתמצאו עבודה בחופש ושיהיה לכם בהצלחה (: לשאולות או בעיות אני כאן (:

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
3 תגובות
מלודי שלי בלב אוקטובר 13, 2017 12:56
תוכן פגעוני
א. ממתי ילדים בניי 14 או כמעט14, יכולים לעבוד, אני לא שמעתי על זה לעולם. ב. בייביסיטר יותר שווה מדוגסיטר, כי מרוויחים טיפה יותר, וגם הילדים/תינוקות/פעוטות, יותר חמודים ומעסיקים ( גם אותך הם מעסיקים), מאשר, איזה כלב שאת משועממת ורק יוצאת איתו ומנגבת לו ת'חרא. ג. למב שמשרד ברמה גבוהה יקבל לעבודה נער בן14 ? וות דה פאק?. ד. מלצרות זה הדבר הכי כיף שבעולםםם, יא' סתומה אחתתתת. מקווה שעזרתי ביוש:) ?
היפיפייה הנרדמת יוני 24, 2016 00:00
תוכן פגעוני
הייוש
יש גם עבודה בסופרלנד\לונה פארק, טעימות בסופר וכו".. מפרסמים בפייסבוק לפעמים
~ סלינטורס ~ יוני 22, 2016 09:10
תוכן פגעוני
היי..
פוסט יפה .. חשוב לי להבהיר את הזכיויות.. לכל מי שהולכת לעבוד בעבודות 'מדיניות' כלומר מלצרות משרדים קיטנות וכו .. המשכות שלכן חייבתת להיכנס עד ל9 לחודש כולל ! מעבר לכך זה העלנת שכר הוא יכול להביא לכן את זה ביד כצק או להכניס לבנק ישר .. הכי חשוב שזה יהיה עד ה9 .. ליין