אני שמנה?!

אני שמנה וכל האנשים בחיי דואגים לומר לי את זה כל היום - מה עושים?

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
ינואר 10, 2006 00:00
photo

 

הי בנות!
קוראים לי מאי אני לא יודעת איך מה שאספר ישמע לכן ..
טוב, תמיד ההורים שלי אמרו לי שאני שמנה ואני לא ממש כזאת בהשוואה ליתר הבנות  בסך הכול אני שוקלת 49 ק"ג  ואני גבוהה.
מתי שרציתי לאכול לחמנייה בערב אמא שלי הסתכלה עלי  כאילו אני פרה שמנה!  אבל כמה שיותר היא הייתה אומרת לי שאני שמנה אני יותר אכלתי ואחרי זה בוכה ומתחרטת! הרבה  פעמים ניסיתי לאכול רק  תפוח ביום. יום אחד זה הצליח לי  אבל  לא יכולתי להירדם בלילה  משום שהיו לי כאבים נוראים בבטן.  בבוקר לא  יכולתי להחזיק ממעמד  ואכלתי.
עכשיו אני מנסה לעשות את זה עוד הפעם.. אפילו שקראתי הרבה דברים שבנות  עשו את זה ונכנסו לבולימיה אנורקסיה. אבל לי ממש לא איכפת כי בסוף  אמא שלי תמיד אומרת שאני שמנה!  וממש כבר לא איכפת לי משום דבר!!  רק לרזות.
 
אני מבקשת שיפרסמו את הסיפור  הזה כי זה מאד חשוב לי!!!  ואני רוצה שבנות אחרות יגידו לי מה דעתן! אני אף פעם לא סיפרתי את זה לאף אחד  תמיד בכיתי וזה מאד חשוב לי  בבקשה תפרסמו את זה!
מאי 

גיל: 12.5

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
166 תגובות
תגובות:
בת אפריל 19, 22:25
כל מיני אנשיל שקרובים לחייחך
תגובות:
בת אפריל 19, 22:24
היי תקשיבי זה לא טוב מה שאת עושה והכתבה שלך מרגשת מאוד אבל תתיעצי עם כל מיננ אנד אנש
צורכת ייעוץ אפריל 19, 15:42
יש כתבה כאן באתר שקוראים לה בטן שטוחה- 10 דקות ביום של k.m.m
Or Gur אפריל 19, 00:09
לפי המישקל את כניראה רזה מאוד ועם את יותר ממטר שישים או שאת מטר שישים אז את בתת משקל ולדעתי ההורים שלך לא מתנהגים כמו הורים הם מתנהגים כמו חרא את צריכה להגיד להם בפנים שזה לא נעים לך ושאת ממש רזה יחסית לשאר הבנות בגילך ויחסית אליהם ועם זה לא יעזור לדעתי תתחילי להחזיר להם באותה שיטה מתי שהם קוראים לך שמנה תעקצי אותם גם כי עם כל הכבוד שהם ההורים שלך הם צריכים ללמוד להיתנהג ולהעלות לך את הביטחון לא להוריד אותו
בתאליש אפריל 18, 23:49
דווקא חברה שלי בת 10 ואני רק עוד חודש בת 11
בתאליש אפריל 18, 23:48
את כלום יחסית אליי..... אני רק בת 11 גובה: 1.46 ושוקלת 64 ויש לי חברה שהיא בגיל שלי (אפילו יותר קטנה בכמה חודשים) והיא שוקלת 78 גובה: 1.47
Love yourself❤ אפריל 18, 22:34
את בכללל לא שמנה וזה בסדר גם לגובה וגם לגיל ולהגיד את האמת אני קצת יותר גדולה ממך ושוקלת יותר ממך אני חושבת שאני שמנה אבל בלי להעליב ראיתי בנות בגילי שבואי נגיד יותר שמנות ממני אז אין לך מה להקשיב ולפעמים ההורים דואגים אבל את צריכה פשוט להסביר להם וזהו
^maya^w אפריל 18, 22:03
זה ממש דבילי. גם אמא שלך, אבל גם העניין הזה שמלא בנות חושבות שאם הן לא יאכלו הן יהיו רזות יותר. אם הן לא יאכלו הן ימותו, פשוט כמשמעו. צריך לא לאכול דברים משמינים כמו שוקולד, חמאה שמנת, מטוגנים. בנוסף לעשות קצת תרגילים ברגוע, זהו.
תגובות: 36
פסיקושש# אפריל 18, 21:35
תקשיבי המשקל שלך בסדר גמוור לגיל שלך (בגיל שלך אני שקלתי 55-60).. ובקשר לאמא שלך פשוט תגידי לה משהו על זה- שתפסיק להגיד לך את זה שבתור אמא היא לא אמורה לגרום לך להגיע למצבים כאלה שאת מרעיבה את עצמך.. וטיפ ממני לחיים- שימי פס על מה שחושבים אנשים.
prodigy אפריל 18, 21:01
אם לי הייתה אמא כזאת, הייתי אומרת לה ככה: "הקשיבי לי היטב, אני רוצה לאכול. אכילה זה מין נוהל כזה שאנשים פיתחו לאורך השנים. לא טוב לך? את יכולה לכתוב עלי ספר ובעקבותיו לקבל תיק במשטרה בנושא הסתה נגד חיים תקינים."
טעני עוד תגובות