פדיחה בשיעור ביולוגיה

איך כותבים אנרגיה בשגיאות כתיב מביכות...

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
דצמבר 27, 2005 00:00
photo

 

פדיחה של ריח
טוב אז ככה יש לי פדיחה ממש רצינית הלכתי לפגישה עם חבר שלי והיינו אצלו בבית עכשיו
היה לי ריח ממש נורא בחולצה וממש לא שמתי לב.. ריח ממש בלי נסבל. ישבתי עם החבר שלי במיטה התחלנו להתמזמז ומתוך אי נעימות להגיד לי על הריח ששי לי בחולצה הוא משכנע אותי להוריד אותה ואני ממש לא רוצה ... עד שהוא אומר לי אני לא יכול לסבול את הריח שיש לך בחולצה!!!! אני כולי אדומה ממש הרגשתי נורא רציתי לעוף כבר לבית לא ידעתי מה להגיד..
אז בנות לתת לך טיפ תמיד תבדקו את עצמכן לפני שאתן יוצאות מהבית!!!
גיל: 17פדיחה עם פיג'מה
קבעתי ללכת לחברה לקניון אז בקיצור אנחנו נכנסו לחנות בגדים ואני רוצה לקנות חולצה אז כזה חברה שלי אומרת "מה חולצה? יש לך מלא חולצות יפות" והיא אמרה את זה ליד המוכר אז אני כזה "נכון אבל אני רוצה עוד" אז המוכר אומר לי יאלה תורידי את הסווטשרט ותבחרי חולצה אז אני מורידה וכולם מסתכלים עלי
...
כן כן באתי בטעות לקניון עם פיג'מה   
גיל: 14

 

 

פאדיחה בשיעור ביולוגיה
זה קרה בכיתה י' של שנה שעברה . הייתי צריכה להגיש עבודה בביולוגיה בנושא נשימה תאית , ולי יש כתב כזה מחובר -חצי לא מובן . אז אני כתבתי את מילה אנרגיה , אבל כל מי שקורה את זה רואה א(ו) רגיה .. המורה תיקנה את הו' לנ' . איזה פאדיחה של הלייף ...   
גיל: 16

 

פדיחה בכיתה

שמעו.. הייתי בשיעור..וכהרגלי נרדמתי..עכשיו, היה לנו שיעור ספרות..אני ישנה..פתאום התעוררתי כזה ושמתי לב שכל תשומת לב אלי אז נלחצתי, הרמתי את הראש מהר כזה קלטתי שאני בכיתה! ואני רואה שהמחנכת שלי הייתה בתוך הכיתה..כולם לא הפסיקו לצחוק..פשוט קמתי בבהלה כזאת..   
גיל: 17

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
57 תגובות
תגובות: 40
VIKI__ אפריל 25, 2013 00:00
תפסיקו כבר
וואי מה ישלכן קוראות לילדה דיסלקטית בגלל שהכתב שלה לא מובן? סליחה אבל לא כולם (וגם לא הרוב) כותבים כלכך יפה כמו במחשב.. אז מה אם ישלה כתב קצת לא מובן?
תגובות:
אנונימית אוקטובר 11, 2011 00:00

או מי גד !!! ליפני האחרונה הכי קורעת ולזאתי שכתבה את זה שנימאס לה להסביר את כל כך צודקת !!! בנות בחייית אם אתן לא מספיק גדולות אל תיכנסו!!! ואם כבר ניכנסתם אז בלי שאלות מיותרות!!!!!
שושיי :P פברואר 04, 2010 00:00
!
מי יודע אם היא המציאה זה אמיתי מנסיון! אני פעם הלכתי חצי דרך לבית ספר עם מכנס של פיג"מה ! או שפעם כמעט יצאתי מהבית עם נעלי בית ורק אחרי שיצאתי שמתי לב ! או פעם אחת הלכתי לבית של אבא שלי ואני אילתית אז חם אז הייתי עם גוזייה ועל זה שמתי סווצר דק כזה ושהייתי כבר אבא שלי באתי להוריד תסווצ"ר וראיתי תגוזיהה וישר סגרתיי חח .... אזז אל תאמרוו ישר שהיא המציאה כי זהה קורה!
גיילצ`ה ינואר 22, 2010 00:00
!
הכי מצחיק היה הפאדיחה בפיג"מה ולא הבנתי את הקטע שהמורה תיקנה בו" לנ" ..? מה המילה אומרת?
jeni =] ינואר 10, 2010 00:00
=|
היו יותר מצחיקים..=\
yeal123456789 דצמבר 09, 2009 00:00
...
הפאדיחות חמודות:P אבל מה הקטע עם הפיג"מה?!?!?!?! את לא מתלבשת ומתארגנת לפני שאת הולכת לקניון?!
אוהבת_אותך. ספטמבר 29, 2009 00:00
גם לי זה קרה
הפאדיחה בשיעור ביולוגיה גם לי קרתהההה אבל רק חברים שלי קלטווו מזל!!!!!!!!1
מושיי (נושיי) ספטמבר 20, 2009 00:00
????????
וואט דה ? איך לא שמת לב שאת בפיג"מה לדעתי זה מומצא...
תגובות: 37
Dalia <3 ספטמבר 09, 2009 00:00
יבששש...
לא מצחייק ! . עם הביולוגיה .. אז מה מצחיק מהזההשטויות האלוו ?!?! עם החבר באמתת אייך מה את הומלסיתת ייאא אייכ איף אפשר שהחולצה תסריח את לא מתקלחת או שאין לך מכונת כביסה ?! מי שנרדמה .. נחמד לא יותר מזהה .. לאא מצחייק קייייייצרר !!
*NATALIA* אוגוסט 27, 2009 00:00
....
הפדיחה עם הפיג"מה לא הגיונית.. כאילו מה את לא שמה לב שמה לב למה שאת לובשת.. נו באמת!!! ובכלל מה את קמה בבוקר ויש הולכת לקניון? כאיל ומה עם להיתארגן?!
טעני עוד תגובות