פדיחות בערום

הרגעים הכי אינטימיים הם גם הכי מפדחים...

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
נובמבר 08, 2005 00:00
photo

 

פדיחה בערום 1

היי לכולכם,
טוב אני רוצה לספר לכם על הפדיחה של הלייף
אני סבי וסבתי היינו בחופשה בים המלח בינתיים בבוקר אני וסבא וסבתא שלי הלכנו לים המלח ממש מוקדם וסבא שלי ניכנס לים והוא ממש ממש לא יודע לשחות טוב והוא נכנס ניכנס והתחיל ממש להיסחף לתוך המים ואז אני קולטת שהוא מתחיל לטבוע התחלתי לצעוק ולקרוא למציל והוא בכלל היה במקלחת .. אז נכנסתי אני להציל את סבא שלי ואז שכמעט הגענו אני קולטת את המציל בא ערום לגמרי בלי כלום והוא כזה אומר מה הוצאתם אותי מהמקלחת והמשיך להתקלח עם חברה שלו ..
מקווה שהעלתי חיוך על הפנים שלכם צ'או צ'או בנות   
גיל: 12


פדיחה בערום 2

טוב אז ככה בננות..אין לי מושג אם זה ממש מצחיק אבל..חפיף....
טוב אז ככה: אני בת 16 ואני בחוג משחק... אז לפני שבועיים ככה הייתה לי הופעה ענקית והכל..אז היתה לי סצינה שילד אחד אמור לאנוס אותי בכאילו... אז באמצע הסצינה (והיו שם מלא צלמים והכל) והייתה לי חולצה שקופה וחזיה לבנה...אז הוא בטעות קרע לי את החזייה, והוא התחיל להתפקע וראו לי את הפטמות ממש ברור!!!
וכל הקהל התפקע מצחוק אבל איזה מזל שהם חשבו שזה חלק מההצגה...בקיצר הילד עד היום זוכר את זה ואני ממשיכה להתפדח...סליחה על המגילה...ביי בננות...תצחקו אבל אותי זה פידח!!=]   
גיל: 16


פדיחה בערום 3

לפני כמה ימים חברה שלי ואני היינו בקניון וראינו שני בנים מהכיתה שלנו ואחד מהם חברה שלי אוהבת. אז היא הסתדרה יפה פיזרה את השער סידרה את החולצה והורידה קצת את המכנסיים ואז כנראה שהיא הורידה קצת יותר מדי וראו לה את השערות ב... והיה פאדיחה!!! (בשבילה..)    
גיל: 13.5


 

פדיחה כואבת

היי בננות,
אני רוצה לספר לכן את הפדיחה הכי הכי קורעת שיש!!!
יש לי חבר ואנחנו חברים כבר שנתיים ומשהו...עכשיו אנחנו באותה כיתה ויושבים אחד ליד השני רק בשיעורים של מורים מקצועיים ולא מתי שיש שיעור של המחנכת...עכשיו לא היה לי עיפרון לכתוב אז ביקשתי מחברה שלי שישבה לפניי עכשיו הייתי צריכה לקום ולשים ת'יד על השולחן ולהתקדם עם הגוף כדי להגיע לעיפרון עכשיו שמתי את היד על הקצה של השולחן והוא החליק לי על הביצים של חבר שלי! ואז היד שלי נתנה לו מכה בביצים והוא קפץ וכולם ראו וזה היה מה זה מפדח כי אחד מהתלמידים צעק היא עושה לו ביד  והמורה כזה הסתכלה ואני מה זה התפדחתי מול הכיתה וכולם צחקו הייתי אדומה אבל קיבלתי חיבוק מחבר שלי שזה היה גם טוב! חח ביוששש סורי על המגילה! מואהה   
גיל: 14


פדיחה במחזור

וואיי איזה פדיחה הייתה לי עכשיו!! הלב שלי דופק מרוב פדיחה..
אני הלכתי להתקלח והייתי במחזור ושמתי את התחבושת שלי מתחת למגבת קטנה ואמרתי שכשאני אצא אני אזרוק אותה...
עכשיו שחכתי ממנה וכבר עברו 3 שעות ופתאום אני בשירותים נזכרת בה! והיא לא שם!!!!!! אני קולטת שכנראה אבא שלי זרק אותה!
וואי איזה פדיחות! אני לא יכולה להסתכל על אבא שלי עכשיו...
פדיחה!!   
גיל: 13.9


 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
150 תגובות
תגובות:
אנונימית דצמבר 21, 2015 17:03

הכי אהבתי את פדיחה מספר 3 !!!!!!!:-} :-} :-}
שני;) אוקטובר 06, 2014 01:35
ל-128
יואווו איזה ילדותיים ודוחים!!!
שני;) אוקטובר 06, 2014 01:31
59 וגם 70..
חחח יואו! למה לא מייצרים חלק עליון טוב ללבוש בישראל?! חחחח
שני;) אוקטובר 06, 2014 01:24
איזה פדיחות מביכות!!!
.
סמויה מרס 14, 2013 00:00
יש לי פדיחה .....
פעם אחת הלכתי ברחוב ניזכרתי שלא שמתי חזייה הלכתי לריצה וחצי מהחולצה ניקרע והיה לי מזל כי זה ניקרע אפו שהפופיק ואחר כך נפלתי על איזה איש מוזר ואז נפלה לי כל החולצה רצתי והסתתרתי מהחורי שיח חבר שליי ראה את הפנים שליי וזיה אותי הביא לי מגבת שהיתה לו בתיק למקרי חרום רצתי הביתה שמתי חזייה וחולצה וחזר תי לריצה וקראה עוד פדיחה קטנה לפלתי על מים וראו לי את החזיה ואז החזייה של התרטבה ונפלה לי כל דקה כימעט לא יכולתי ופשוט ויתרתי על ריצה נתראהה בפדיחה הבאה שלייי
תגובות:
אנונימית מרס 07, 2013 00:00

לפני כמה זמו ניפגשתי עם חברה שלי...היא חברה חדשה...ואז פתאום היא אומרת לי באמצע הרחוב:יאוו שרון יש לך חזה מה זה גדול..!!! ואני כולי מחכה שהיא תסתום...לא יודעת...יש מצב שהיא לסבית???
תגובות:
אנונימית ינואר 17, 2013 00:00

שמעו פאדיחה אני וחבר שלי שמזה חתיך הלכתי לישון הצלו ואף אחד לא היה בבית שלו אז אנחנו מאוהבים אז היתחלנו להיתנשק וחבר שלי לעט לעט התחיל להוריד לי את החזייה ואני לא בקיצור היינו ערומים והיינו במיטה פתעום אנחנו שומעים את אמא שלו ניכנסת ואז אומרת לאחותי ליבדוק איפה גל (שם בדוי) אחריזה היא ניכנסת לחדר שלו ורצה לאמא שלו ואומרת לה אמא לא ראיתי כלום חוץ מאת גל ולינוי שוחבים ערומים במיטה איזה בושות היה לנו אחריזה!!!!!
כפרה עלייייי נובמבר 22, 2012 00:00
לא צריך להתעצבן עליה!!
פאדיחות מצחיקות, באמת הראשונה נראית הזויה ולא הגיונית; מציל בתפקיד עוזב את העמדה, יוצא ערום, צועק עלייך כי מישהו טבע, ומתקלח עם חברה שלו בים (איך את יודעת שהוא התקלח עם חברה שלו?!) אבל גם אם היא המציאה אותה, הפאדיחה עדין הייתה מצחיקה, היא בטח רצתה שיפרסמו משהו שלה ושיצחיק.... לא צריך להתעצבן עליה!!! סורי על החפירה יאללה ביי :)
עמיסליה ספטמבר 28, 2012 00:00
WTF
1)איכסססססססססססס!מציל בא בערום.....איכסוווווווששששששששששש!הוא התכלח עם חברה שלו?????פיככככככסססססססס!!!!! 2)ממתי בחוגי דרמה יש סצנה שאמורים ל-א-נ... תגידי לי??????????אני הייתי פורשת מהרגע שהייתי שומעת את המילה לאנוס!!פיכס! 3)פיכס היא לא מגלחת????????פיכס!לא לספר דברים כאלה!! 4)וואי עם חבר שלך חיבק אותך אחרי שנתת לא מכה במקום""הקסום""הוא אחד ששומרים כי כאלה לא גודלים על עצים. 5)פחחחחחחחחח תילמדי לא לשכוח אין מה לעשות!
תגובות:
אנונימית מאי 19, 2012 00:00

אהה מותק כולם יודעים שבים המלח אי אפשר לטבוע בגלל המלחמן הסתם !!! אז מה זאת הפאדיחה הלא אמיתית נו באמת.
טעני עוד תגובות