גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

הכל פוזות !

בנות?! תתעורו , אל תורידו מהערך שלכם בשביל בן שרואה אחת שחושפת יותר הולך אלייה. בגיל 20 ? 40 ? מי ירצה לגעת במי שכל השכונה חגגה עליה כל בת באה לי יותר חשוף מהשנייה , תתנו יותר הן יבקשו יותר אתן רוצות שיעריכו אותכם ? תעריכו את עצמכן

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
יוני 14, 2008 18:48
תקשיבו, אולי אני יצא מושפלתת מושפעת מה שזה לא יהיה ... אוקיי אני ?! מפסוטית מהחיים , טוב זה לא קשור חחח [= תקשיבו , המצב כבר נעשה מגעיל , כל בת חושפת יותר כדי שבנים יותר ירצו אותה .. תגידו מה נהיה איתכם ?! , זה פוזות תבינו כל בת מרוידה מהערך שלה למה ?! כדי שבנים יאהבו אותה יותר . ! איזה בת בנים ירצו את הפתוחה , הזאת שכל השכונה פתחה אותי , או את השמורה שחכה ל= האחד ?! אולי עכשיו זה נראה כאילו הבנים הולכים לכאלה שהם זונות וכאלה , אבל ? תאמת מי ירצה לגעת בהם בגיל 20?! 40?! יראו אחת יותר יפה , יותר חשופה ילכו אלייה . תאמינו לי , שעם בנים הולך לי ממש טוב [= . אבל אני לא יוריד מהערך שלי , בשביל בן שאחררי שנייה ילך לבת אחרת , אני רצינית תגידו בנות מה נהיה איתכם ?! הוא ירצה יותר ? תתינו יותר ?! תאמינו לי פעם אני גם הייתי כזאת , אבל רצינית תפסתי את עצמי בידיים , אל תורידו מהערך שלכם שיאהבו אותכם כמו שאתם , תהיו אתם גמאני פעם ניסתי להיות מישהיי אחרת, אבל אני ? לא כזאת השתנתי השנה וחזרתי לעצמי. כל בן שבאה כל בת באה יותר חושפוה מהשנייה , בסוף לבנים ? מעניין האופי ולא מי יותר חושפת אני יודעת שזה נראה ככה , אבל באמת? למי היוו יותר חברים לזאתי שפתחה לכולם , או לזאת שלקחה הכל לאט לאט ? בנות, אני מתחננת אל תורידו מהערך שלכם את שוות יותר מזה . אין בן בעולם הזה שצריך להוריד לכם את הערך XD אני מ ב ק ש ת ממכם אל תמהרו , לעשות את זה עד הסוף , להתנשק וכו` וכו` אני לגמרי לא בקטע שלא לא לעשות! אני חושבת שבנים זה אחלה דבר והכל , ואם הם לא היו חיים היוו מ ת א ב ד ו ת אני רק רוצה שתחשבו בהיגיון . ותזכרו אתם רוצות שיערכיו אותכם ? תעריכו את עצמכם !
כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
2 תגובות
נסיכה♥אפלה יוני 15, 2009 00:00
תוכן פגעוני
ואו שנייה..
צודקת מאוד! חבל שיש רק 25 צפיות! צריך להראות את זה לכל העולם!! אם היו צופים יותר וגם מגיבים - אני בטוחה שף אחת לא הייתה אומרת "לא מסכימה איתך" כל הכבוד!
elinka יוני 15, 2008 00:00
תוכן פגעוני
מסכימה איתך
צודקת במיליון אחוז