תקוע לי בפנים

אני התגברתי על החצ'קונים שלי – ואתן?

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
אוגוסט 24, 2005 00:00
photo


לרוב המוחץ של בני הנוער יהיו בשלב כלשהו פצעונים, פחות או יותר.
אבל 50% מבניי הנוער שסובלים מפצעי בגרות צריכים לפנות לרופא עור. כן. צריכים. לא יכולים. צריכים. למה ?
מכיוון, שאם אותם בני נוער לא יטפלו בצורה רצינית בפנים שלהם יישארו להם צלקות. ייתכן שהרופא ימליץ לכם על משחות חזקות שמעלימות את הפצעים באורח פלא. אם המצב חמור יותר והפנים שלכם ממש שמנוניים, מבריקים ומלאים בחצ'קונים רוב הסיכויים שתקבלו אנטיביוטיקה. כן, כן, כדורי אנטיביוטיקה. אותם צריך לקחת כחצי שנה-שנה, תלוי במצב, ואז הבעיה נפתרת לחלוטין.
ואלה לא שטויות. זאת האמת, פשוט הרבה לא מודעים לה.
אם המצב ממש-ממש חמור אז לוקחים תרופהחזקה בשם רואקוטן, למקרים קשים במיוחד. יש ילדים שהפצעים מגיעים להם לידיים, לגב, לחזה וכה...
התרופה הזו, זה דבר מדהים. בשבוע הראשון שבו לוקחים אותה הפנים נראות זוועה כי כל השומן והמוגלה יוצאים החוצה. חוץ מזה צריך לעשות בדיקות דם כל חודש כי יש אנשים שהיא עושה להם קצת בעיות בכבד ובכלי הדם. כל אלה הם החסרונות. עכשיו ליתרון הגדול ! אחרי שמסיימים לקחת אותה הפנים כמו חדשות. חלקות ורכות כמו של תינוק, כאילו שנולדתם היום.
אין, ולא יהיה שום זכר לחצ'קונים או לצלקות אחרות. אני לוקחת אותה כבר
ארבע חודשים והפנים שלי נראות בצורה שלא תיאמן.
אז לכן, בנות. כדאי לכולכן ללכת לרופא עור ולראות אם אתן זקוקות לאיזשהו טיפול, משחות, אנטיביוטיקה או אולי רואקוטן, אתן הרי לא רוצות שיישארו לכן צלקות מגעילות לכל החיים נכון ? (כמו לאמא שלי, מסכנה..) מקסימום הרופא יגיד לכן שאתן לא צריכות כלום, ואז יופי לכן. או שאולי כן תצטרכו, ואז ממש מזל שהלכתן !
באמת, זה בשבילכן, לכו להיבדק, לא תפסידו כלום, כל מה שהרופא עושה זה לראות אותכן.   
גיל: 14

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
77 תגובות
מערכת האתר יולי 25, 2014 00:00
sofimich
היי, את מוזמנת לשלוח את השאלה שלך ליועצת במדור ולקבל תשובה מקצועית! היכנסי לכתבה כלשהי באתר ממחשב רגיל, לחצי למעלה בעמוד על "שלחי כתבה" ומלאי את הפרטים :)
תגובות: 34
sofimich יולי 22, 2014 00:00
.....
לי החצקונים משאירים סימנים, ואני לא יודעת מה זה או ממה זה נגרם או איך לגרום לזה להיעלם! זה פשוט מעצבן, בהתחשב בעובדה שעוד לא היה לי מחזור אז כל עניין החצקונים האלה לא אמור להגיע עדיין נראה לי. וכבר ניסיתי כל דבר בשביל להיפטר מהם ואין לי מושג מה עוד לעשות ):
הילה-לי פברואר 08, 2014 13:23
כמה שאלות :)
היי 1.אני עוד מעט מתחילה לקחת רואקטן ואני לוקחת רטלין באופן קבוע מותר לשלב בין שני התרופות ? 2. הפנים שלי לא כאלה נוראיות אבל ניסית הרבה משחות שרופאת העור שלי נתנה לי ובסופו של דבר היא אמרה לי להתחיל ברואקטן למשך חצי שנה וראיתי שכתבתם פה בתגובות שבהתחלה יוצא ממש הרבה חצקונים וכל המוגלה וזה אז תוך כמה זמן זה יעבור ? 3. בשביל היובש איזה קרם אני יכולה להשים ?והאם וזלין יעזור ? ואני יכולה לעשות שפם וגבות בחוט תוך כדי השימוש ברואקטן ? 4.אם הרואקטן לא יעביר לי את הפצעונים (מה שאני חושבת שזה לא יקרה כי המצב שלי לא ממש גרוע ) שמעתי שיש גלולה שנקראת גלולת דיאנה אז זה יעזור ? 5. אם אני יחליף את הרואקטן בגלולה דיאנה (כי אני לא מקבלת מחזור לבד אלה רק עם כדורי הורמונים) אז יהייה לזה אותה השפעה ואותם תופעות לוואי ? נ.ב. סליחה על החפירההה :)))
תגובות:
אנונימית נובמבר 27, 2008 00:00

שלום בנות אני סבלתי מפצעי בגרות מגיל 13 שום דבר לא עזר שום משחה שום סבון שום פילינג אך ורק רואקוטן היום אני בת 20 עם פנים כמו של תינוק עור יפה וחלק ממליצה בחום חבל לבזבז סתם זמן תרופת פלאאאאאאא
תגובות: 3528
The Way I Am אוגוסט 23, 2008 00:00
זה לא תמיד עוזר
שמעתי שיש מקרים שלא תמיד עוזר , ולא מרפא... בכל אופן אני לא צכה כי אין לי חצ"קונים , מקסימום אחד או שניים אבל רק בזמן המחזור
תגובות:
שירן נובמבר 19, 2007 00:00

איזה שטויות אתם מדברות למה ניראה לכם שיש לכדורים תופעות לוואי כמו דיכאון חח.. אל תגידו שטויות אם אתם בכלל לא מבינות בזה..
תגובות:
לאחר טיפול ספטמבר 14, 2007 00:00

תקשיבו...אתם צריכים לדעת!!!! הרואקיוטן לא תמיד עוזר לי הוא עזה פנים מזעזעות ותחשבו שלפני שלקחתי אותו לא היה לי מצב גרוע כלל...יכלתי להסתובב ללא מק אפ אפילו.. אבל היום אחרי הטיפול ב"תרופת הפלא" שהיא הרואקיוטן הפנים שלי במצב גרוע...דוחים לי את הגיוס..הביטחון שלי יורד, איך לא בעצם...הרי הפנים היפות שלי לא יחזרו להיות יפות בזמן הקרוב.. ..מצטערת לאכזב, אבל שמחה לפתוח לכם את העיניים!!!
תגובות:
יעל פברואר 28, 2007 00:00

רוקוטן היא לא תרופה רק לקיצוניים. העור שלי לא נורא עד כדי כך ואני נוטלת אותה כי שום דבר אחר לא עוזר. אני בשבוע הראשון שלי ומרגישה כמו מפלצון מוגלה:) מקווה שבאמת זה יעזור
תגובות:
דניאלהלהלה יולי 29, 2006 00:00

עצה שלי לא לגעת בזה! תאמינו לי זה יעבור אפילו אםזה ענננקקק אור לפוצץ כי זה יעשה צלקת... אני ראיתי איך נראית צלקת מתוצאה של פיצוץ חצקון וזה ממששש מגעיל אהה ויששכז דבר שמרים יבשים, תערבבו את זה עם מים טיפה שמרים איזה כיף ככה ותמרחו על הפצעונים כעבור רבע שעה בערך זה יתייבשש והפצעונים יתייבשו ואז הם יתקלפו כזה באמתזה עובד!!! מקווה שעזרתי ;)
תגובות:
tash7 דצמבר 18, 2005 00:00

היייי בננות מה קורה?? טוב תקשיבו יש לי בדיוק את אותה הבעיה של בישנונה אבל זה בכלל לא מזיז ליייי...בייייייייייייי
טעני עוד תגובות