זה לא מריח טוב

לכל המודאגות יש פתרון לריח הרע ולהזעה

tag icon תגיות:
12.10.06
photo
 

בנות,

אני רוצה לדבר איתכן על נושא ממש לא נעים- הזעת יתר.

לפני כמה זמן חברה שלי באה ואמרה לי שמרכלים עלי מאחורי הגב שאני לא מריחה טוב ושלא נעים להיות לידי ושאולי כדאי שאני אטפל בזה. אחרי שסיימתי לבכות כמו מטורפת ולהיעלב הבנתי שהם צודקים.

אני באמת לא יודעת למה זה מגיע לי, אני שומרת על היגיינה. אני כל בוקר מתקלחת ולא לובשת את אותו בגד יותר מיום אחד ועדיין בסוף היום אני מריחה כמו הצרות שלי. בתמימותי חשבתי שרק אני מריחה את זה אבל תברר שכולם הריחו.

בקיצור דיברתי עם אחותי הגדולה והיא הציעה לי למרוח איזה שהוא תכשיר על האזור של בית השחי שיגרום לי להפסיק להזיע.

ומאז לא עוד חולצות שחורות, אפשר לגוון. לא עוד מקלחות אין סופיות, חולצות להחלפה ומגבונים לחים.
קניתי את אותו תכשיר. ומאז אני מאושרת. אני לא מזיעה בכלל מבית השחי
יש 2 תכשירים שאני ממליצה: 1. חלבלין 2. אנהידרול פורטה.

אני משתמשת באנהידרול פורטה, לא צריך ללכת לרופא כדאי לקבל מרשם והוא עולה בין 60- 70 שקלים.

אולי שאני אהיה גדולה אני אעשה ניתוח להוציא את בלוטות הזעה, אבל כרגע אני מאושרת מהפתרון החדש שגיליתי...

גיל: 16

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
125 תגובות
אנונימית אוקטובר 24, 2015 22:36

חמודות, אני לא יודעת ממתי הכתבה, אבל תנסו ליידי ספיד סטיק. בהצלחה
אנונימית אפריל 20, 2013 00:10

אנהידרול פורטה ממש הציל אותי !! הוא עובד ממש טוב אני משתמש בו יומיים וכבר רואים תוצאות משמעותיות ממליצה בחום(:
axhkpfnn דצמבר 28, 2012 06:01

dlwUuv
♥ Hodaia ♥ אוקטובר 19, 2012 00:00
גם=>
גם שאני הייתי בכיתה ו אז לא הייתי שמה דאודורנט והיו ימים שהיה לי ריח של איך לומר,בית שחי חח...וחשבתי שרק אני מריחה את זה בדיוק כמוך אבל מכיתה ז ועד עכשיו אני שמה כל יום דאודורנט + בושם!!! (;
אנונימית פברואר 26, 2011 00:00

היווווששש בנותת ! המללצה:לא לקנות דאודורנט כיף כמו שכמה בנות פה הציעו ! למה החברה הזאת כיף היא מעפננה ! והיא הכי גרועה בדאודורנטים ! אולי ב2005 זה היה טוב כי אז זה יצא לחנויות,אבל אל תקנו זה מעפן ולא עוזר בשיט ! לקנות דאודורנט Fa ! הכי הכי טוב שיש !
preety princess יולי 10, 2010 00:00
היי..
אני מסכימה איתך בהכל טוב שמצאת פיתרון... אבל אני לא ממליצה לך לעשות ניתוחח!! תישארי עם הפיתרון גם כשתגדליי.. ועדיף שלא תיקחי סיכוניםם... בהצלחהה:))
אנונימית ספטמבר 02, 2009 00:00

אני .. מריחה טוב לפחות רוב הזמן .. אז לא בעיה (: אבל מה ?? אם את מרגישה באמצע השיעור שאת ממש מסריחה ? קחי מגבון ובקשי ללכת לשירותים .. תנגבי וזה הכל .. חסם לכמה זמן . אבל הכי מומלץ לשים *אחרי מקלחת* דאודורנט . וזה הכל (: חברה שלי ? מריחה כמו פרה .. רציני !! או שהיא שמה בושם נושא מסריח או שלא יודעת מה .. היא מסריחה מזיעה , בעיקר כשמחבקים אותה שמים לב, או כשהיא עוברת צמוד אלייך .. זה ממש מגעיל !! ותמיד יש לה עיגולים .. !!! אז אני מתחילה פשוט להתרחק ממנה .. אז תשתמשו בטיפים .. (:
~DaNa~ נובמבר 17, 2008 00:00
אהה...!!
שמעת אל דואודורנט, שזה סה"כ 30 שקל?!
אנונימית ספטמבר 23, 2008 00:00

לחסום את בלוטות הזיעה זה לא טוב, ויש אומרים שדואודורנטים שחוסמים את בלוטות הזיעה משתמשים בחומרים מסרטנים כמו אלומניום וכו"
אנונימית אוגוסט 08, 2008 00:00

לי יש בעיה אחרת, אין לי זיעה בבית השחי ואני מריחה טוב. אלא יש לי בעיה אחרת: אני מזיעה ברגליים ובידיים בטירוף.. אני רקדנית מקצועית בסטודיו למחול בתל אביב ואני לא יכולה לרקוד שאני מזיעה ככה.. זה התחיל אצלי לאחרונה ואני לא מוצאת את הפיתרון... אני שמה על עצמי המון קרמי לחות וחשבתי שבגלל שאני שמה כל כך הרבה אז בגלל זה הגוף מוציא לחות וזה מפריש זיעה. אז הפסקתי עם קרמים לכמה חודשים ושום דבר לא השתפר. ניסיתי לשים טלק לחוגים שלי והזעתי יותר ואני פשוט לא יודעת מה לעשות.... אפילו שאני בבגדים הכי לא חמים שיש אני עדיין מזיעה! מה לעשות?
טען עוד