גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

עקרונות למכירה…

את חושבת שאת צימחונית?!

תחשבי שוב!

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
יולי 24, 2005 00:00
photo
 

היי כוסיות מה המצב??

טוב אז אני קראתי כאן כתבה ישנה כבר על צמחונות,שילדה בת 13 כתבה.

רציתי להגיב על זה, ובחרתי שלא לעשות את זה בתגובות, אלא לכתוב כתבה, כי אולי בנות יזדהו איתי.
יש לי שאלה לכל הצמחוניות מבנינו-מה העקרון שלכם??

העקרון שלכם זה בטח לא לאכול בשר... אבל אני רוצה להגיד לכם שזה לא עיקרון!

עיקרון צריך לנבוע מרגש מסוים, מרגש שאומר לכם "רגע, משהו כאן לא בסדר, צריך לשנות".

אולי חלק ממכם יגידו, זה באמת העקרון שלי, והרגשתי שזה לא בסדר ובלה בלה בלה.... אבל מי מהצמחוניות פה לא אוכלת דגים? מי מהצמחוניות פה לא לובשת שום דבר מעור?? מי מהצמחוניות פה, לא נוסעת בכבישים שהרסו יערות מי פה לא אוכלת ביצים??

בטח שלושת רבעי עושות את זה בלי לשים לב!

אם היה לכם עיקרון הייתן שמות לב, והייתן עושות עם זה משהו!

הייתן יוצאות להפגנות, תולות שלטים ועושות ענין! זה מה שנקרא לעמוד על עקרון!!

לא נראה לי שלילדה בת 13 יש עיקרון כזה! לא נראה לי שהצמחונים באמת צמחונים...

אולי הן לא אוכלות בשר, אבל מצד שני, הןם נוסעות בכבישים שפעם היה באותו מסלול יער, והם לובשות מגפיים שהיו פעם איזה חיה, ואוכלות ביצים שהיו יכולות להיות מופרות, אבל בחרו לא להפרות אותם...?!
אולי זה נשמע לא הגיוני לעשיה, אבל זה אפשרי!
בן של חברים טובים שלנו צמחוני עם עיקרון! הוא
לא לובש עור, לא אוכל ביצים, והוא מקפיד לא לנסוע בכבישים שהיו פעם יער...
הוא צמחוני
עם עקרון, הוא לא סתם לא אוכל בשר, הוא מבין ויודע את העקרון ולדעתי ילדה בגיל 5 שמתחילה להיות צמחונית, לא משינה בכלל מה העקרון!
מקווה שתפנימו!   
גיל:
17

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
90 תגובות
snipper מאי 12, 2018 07:43
תוכן פגעוני
Stavcandy היקרה, את הרי יודעת בסוף שאת יכולה למות ככה מוקדם יותר? את תרזי, לא תרבלי את הויטמינים ותמותי מרעב. וגם אם את לא אוכלת, זה גם רע, כי זה לא משנה אם הורגים את החיה או לא, היא עדיין תישאר במקרר שם, ואולי היא תירקב בגלל הצימחונים. אם כבר יש, למה לעשות שהחיות מתו לשווא? זה לא בא בכוונה לפגוע באף אחת, אני מצטערת אם פגעתי בכן, פשוט אני מביעה את דעתי. אוהבת המוןן❤
STAVCANDY מאי 10, 2018 17:59
תוכן פגעוני
ואני לא אוכלת דגים גם כי אני נגעלת וגם בגלל התעללות!
STAVCANDY מאי 10, 2018 17:58
תוכן פגעוני
תקשיבי אני ממש לא מסכימה איתך אני צימחונית לא לובשת דברים מעור (כולל כל המשפחה שלי) אני רוצה להפסיק לאכול ביצים, אני לא אוכלת בשר אבל הכבישים זה בכלל לא קשור כולה כורתים עצים! למרות שאני מודעת לכמה דברים שקורים בדרך אבל אנשים מונעים את זה! באמת את מורידה לכולם את החשק להיות צמחוניות!
תגובות: 32
לולי;) אוגוסט 21, 2014 00:00
תוכן פגעוני
ת"אמת?
אין לי בעיה עם צמחונות. באמת. אבל אני בוחרת להנות ממה שהק"בה (הקדוש ברוך הוא ) נתן לעולם. הוא אמר לאדם וחווה שהוא מפקיד בידיהם את העולם ונותן להם לעשות את מה שהם רוצים עם החיות. לתת לילדה קטנה מעדן חלב זה לא התעללות בבעלי חיים! זה פרנסה של אנשים שעובדים קשה ויש בזה ויטמינים שילדה קטנה צריכה בשביל לגדול כמו שצריך! כבישים זה בשביל שנגיע לאן שנרצה. היי אני גם נגד אבל מה לעשות אני צריכה לנסוע למקומות!!! ומותר לי לפנק את עצמי עם עודה או עוגייה שיש בה ביצים וחלב לא? הבעיה שלי היא לא עם צמחונים היא עם אנשים שאומרים לי שהעובדה שאני אוכלת זה שאני חוטאת! אני נהנת משניצלים. זה המאכל האהוב עליי. שהייתי קטנה גידלתי 10 אפרוחים ודאגתי להם. גידלתי 2 ארנבים ואחרי זה גם 6 דגים, כל פעם הייתי עצובה שהם הלכו. יש לי גם כלב והיה חתול והכלב הקודם שלי נפטר. לפני הכלבים היו לי עוד 2 אפרוחים ממין זכר, אז אין לכם חלק מהזכות להגיד שאני שונאת בעלי חיים כי אני אהבתי אותם בכל נפשי! כרגע? נשאר לי כלב אחד ודג עיוור. אני הייתי עצובה שלקחו ממני את החתול בגלל שנדבקתי במחלה ממנו, גילחו לי את השיער בגיל 2! אני מתגעגעת לאפרוחים שלי הייתי עצובה שהארנב שלי ברח והשנייה הייתה אלימה. אני זוכרת את יום מותו של הכלב הראשון שלי שוקו ומשתדלת לצום ביום הזה ואני נפגעת שצמחונים טוענים שאין בי טיפת רחמנות ושאני שונאת בע""ח אם אני אוכלת! מה לעשות חייבים כביש. כביש זה כביש! הייתם מעדיפים לעשות כביש שייקח לנסוע ממקום למקום כמה ימים ולפגוע באוזון? אני מצטערת אבל זוהי דעתי. תהיו צמחונים לא אכפת לי. רק אל תגידו שאני רעה ומרשעת איומה בגלל שאני מרשה לעצמי להנות מאוכל טעים.
תגובות: 887
באזי יולי 23, 2014 00:00
תוכן פגעוני
את טועה!!!
בנות צמחוניות על בטוח לא חייבות לא לאכול את כל מה שהזכרת. עיקרון זה לא חובה, לא חייב להיות צמחונית. זה שמישהי חושבת שאסור להתעלל בחיות לא אומר שמעכשיו, בגלל שזה עיקרון שלה, אסור לה לפגוע בהן בשום צורה. היא עושה כפי יכולתה, ותאמיני לי שבכלל אין לך זכות לכתוב ביקורת על אנשים שנותנים מעצמם למען העקרונות שלהם, ועושים כמה שהם יכולים ונותנים מעצמם בשביל זה. ומה שצמחונים עושים זה לא לאכול בשר. זה עוזר הרבה יותר מאשר אם הם היו אומרים "טוב, אני ממילא לא פועל לגמרי לפי העקרונות שלי אז בוא לא נעזור לחיות בכלל וזהו" וחוץ מזה שעוד יותר אין לך זכות לכתוב את מה שכתבת, כי את בכלל לא עושה שום דבר למען העיקרון הזה, ואין לך זכות להעביר ביקורת על מי שכן. העניין פה הוא לא- אם כבר מגינים על חיות אז בואו לא נעשה שום דבר שקשור אליהן" זה קשור לקצת עזרה שנותנים מעצמך, גם אם זה לא המקסימום, כי זה לא חובה.
I scream ice cream דצמבר 25, 2011 00:00
תוכן פגעוני
...
אני צימחונית שלוש שנים בערך ואני לא אוכלת שום בשר , לא נוגעת בשום דבר מעור של חיה , לא אוכלת גומי ומרשמלו שיש בהם ג"לטין ... ובאמת יש עיקרון וזה .. אבל תקשיבי שנייה ... מה זה משנה אם יש עיקרון או לא ?! וגם אם יש צימחונים שאוכלים נגיד דגים הם עדיין מצילים הרבה מאוד חיות ... ! נגיד כמו מחזור ( אני לא משווה חיות למחזור כן ? ) שכל דבר קטן עוזר גם עם זה לשים בקבוק אחד במתקן מחזור בקבוקים אז זה אותו הדבר עוזרים קצת לחיות אבל עדיין עוזרים ! וחוץ מי זה אם הייתי יכולה הייתי טבעונית אבל זה מאוד לא ברי .
אנונימית יוני 26, 2010 00:00
תוכן פגעוני

אני כותבת עכשיו כצמחונית:כמו שאת מתארת, כל הצימחונים לא אוכלי םבשר כי זה בשר, ו7אין להם עיקרון.את קצת טועה,כי רוב הציחרונים נכנסים לעיניין הזה עם עיקרון שאם כל העולם לא היה אוכל בשר,לא היו שוחטים את החיות.וזה עיקרון מספיק טוב,כי יש הרבה דברים לשנות ביחס שלנו לבעלי החיים, כמו לעזור להם להתרבות ולא להרוס את סביבת המחיה שלהם, אבל לדעתי, דבר ראשון זה לא להרוג אותם, ואז, כשהם נשארים בחיים, לדאוז לכל מה שסובב אותם. מקווה שתקראו ותתמכו(בעיקר לצימחוניים).
לדורית דצמבר 16, 2007 00:00
תוכן פגעוני

עשית לי אכשיו טראומה את לא הגזמת ביכלל אל תגזימי אנשים לא כול כך רעים!!!!!
שני נובמבר 04, 2007 00:00
תוכן פגעוני

תיראי מאמי אני צימחונית מגיל 12 והיום אני בת 16 אולי בהתחלה לא היה לי עיקרון זה פשוט הגעיל אותי אבל כן אני לא לובשת נעליים מעור ואני אוכלת רק ביצי חופש וכל שאר מה שאמרת זה לא נכון שלכולם אן עיקרון לא חייב להיות עיקרון אולי יש אנשים שלא אוכלים בשר כי זה סתם מגעיל אותם לאכול את זה כי זה חיה מתה..אין לך זכות לשפוט אף אחד כל אחד שיעשה מה שבא לו
................ אוקטובר 26, 2007 00:00
תוכן פגעוני

אני חייב להגיד לך... יייייייוווווווווופפפפפפפפפפיייייייייייי לללללללללווווווווווווו שיעשה מה שבה לו מה את ביכלל מתערבת למה את צימחונית שאת יודעת על מה את מדברת??<!!ולכול אחת יש את העקרונות שלה ואת לא תגידי לנו מה לעשות או לא... טוב את יכולה אבל אנחנו ללאאאא נקשיבבבבבבבבבב
טעני עוד תגובות