גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

כשהשמחה מהולה בכאב

הדשא של השכן כבר לא ירוק יותר, הוא צבוע בשחור מאז שאלון בנם נהרג

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
מאי 11, 2005 00:00
photo


אני זוכרת את היום הזה במדויק. אני זוכרת מה לבשתי, איזה שיעורים הייתי צריכה להכין למחר ואיך החזקתי את הילה לפני שהיא התעלפה כשאמרו לה שאחיה אלון נהרג.

הילה גרה דלת לידי והיא החברה הכי טובה שלי. ולמרות שהמשפחה שלה מסורתית ושלי, אנחנו כמו משפחה אחת. בחגים היינו חוגגים יחד, בחופשים כל הילדים היו נפגשים ומשחקים עד שיורד הערב.

ואלון, אלון היה בשבילי חבר טוב, והייתה תקופה די ארוכה שהייתי מאוהבת בו. אבל או שלו הייתה חברה או שלי היה חבר וחוץ מזה אורך החיים הדתי קצת הפחיד, כי אני ממש לא בקטע.

ובעיני המשפחה שלו, אלון היה הלב של המשפחה! כולם אהבו אותו. ואנחנו הצעירים כל כך התלהבנו בכל פעם שראינו אותו חוזר מהצבא עם המדים הירוקים שהתאימו לעיניו הירוקות והמשגעות!!!!

יום אחד הילה סיפרה לי בסודי סודות שאלון והחברה שלו נפרדו, ושכל המשפחה ממש מקווה שאני ואלון נהיה חברים ונתחתן.

כשדיברתי עם אלון, שהיה קצת עצוב מזה שחברה שלו זרקה אותו, ניסיתי לעודד אותו ואמרתי לו "זה כנראה לטובה", ובחצי צחוק הוספתי "אולי זה הזמן שלנו להיות יחד כי לך אין חברה ולי אין חבר".

שבוע לאחר מכן אלון נהרג בשטחים.

אין לכם מושג כמה בכיתי, רק המשפחה שלו בכתה יותר ממני על עלם החמודות הזה שנפל על הגנת שטח אדמה שלא היינו צריכים להיות בו מלכתחילה.

מאותו הרגע המשפחה שקעה בעצב וכל הבית הפך למקדש עבור אלון. אני השתדלתי לבקר שם יותר וניסיתי לעודד את הילה עד כמה שיכולתי, ואחרי חצי שנה שהיא הייתה עדיין שבורה נפשית ניסיתי לעודד אותה להמשיך בחייה, כי זה מה שאלון היה רוצה.

כשנתיים לאחר מכן אחות של הילה התחתנה. זאת הייתה החתונה הכי עצובה והכי שמחה שהייתי בה. רוחו של אלון ריחפה לה באוויר והדמעות לא הפסיקו לזרום. אלון היה מבוגר מאחותו בשנתיים, כך שלכולם זה היה מוזר שאלון נשאר בן 18.5 ואחותו הצעירה מיכל כבר בת 20 והיא מתחתנת.

הבכי היה ממשיך לאורך החתונה אם אביה של הכלה לא היה עולה לבמה ומבקש מהאורחים לשמוח ביום חתונתה של בתו מיכל.

היום למיכל יש ילדה קטנה ומתוקה עם עיניים ירוקות שנקראת אלונה. וכל שנה שהמשפחה עולה לקבר ביום הזיכרון, אני מצטרפת אליהם, מסתכלת על אלונה ונזכרת בך, אלון! אהבתי הראשונה, החתן הפוטנציאלי הראשון שלי.

יהי זכרו ברוך

ליטל

 

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
17 תגובות
סופר סטארית אפריל 19, 2006 00:00
תוכן פגעוני

]=]= עצוב... זכרו אותו ודמיינו שהוא לידכם. יהי זכרו ברוך ואין לי יותר מה לרשום
סיון מאי 20, 2005 00:00
תוכן פגעוני

זה מהמם!!!!!!!!וכל כך מרגש ועצוב..במיוחד הקטע על אלונה!!!!!
sweet girl מאי 14, 2005 00:00
תוכן פגעוני

עצוב :(.. אני משתתפת בצערה של המשפחה!
לא קשור ממש.. מאי 12, 2005 00:00
תוכן פגעוני

אני יודעת שזה בכלל לא קשור לפה אבל בבקשה תשימו לב!! יש לי חברה שקוראים לה גלי (שם בדוי) עכשיו עד שנה שעברה היינו חברות ממש טובות,הכי טובות..השנה זה נפסק ומאז היא השתנתה בטירוף! בהתחלה היא היתה שויצרית כזאת ולא שמה עלי ועכשיו היא כל הזמן רוצה שאני אקנא בה. היא עדין חברה טובה שלי ואנחנו קובעות וזה אבל עדין אני מרגישה שמשו חסר..אני מרגישה נחותה לידה יותר נכון היא גורמת לי להרגיש נחותה..אני עושה בשבילה מלא דברים והיא בכלל לא שמה. אל תגידו שאני שפוטה ואני גם לא תמימה כי אני יודעת להחזיר כשצריך למי שמציק לי אבל משום מה אני עדין מרגישה לידה ככה. יש לנו חברה ממש טובה משותפת והיא כל הזמן רוצה שאני אקנא שהיא איתה! אבל אנחנו בכל זאת חברות טובות. אולי הגזמתי בניסוח שלי אבל אני לפעמים מרגישה ככה! אני תמיד לוקחת אותה איתי\מזמינה אותה\הולכת איתה והיא בקושי יוזמת בעצמה. נורא חשוב לה להיות מקובלת והיא תמיד מסתובבת בין כמה בנות כדאי להיות "מגוונת" מה לעשות? אסור לי בשום אופן לדבר איתה..!! היא עושה סצנות מה לעשות? אגב אני בת 14
=[[ מאי 11, 2005 00:00
תוכן פגעוני

איזה מצמרר זה היה לקורא .. =[[ אני ממש מצטערת בשבילך ובשל המשפחה של אלון ... :[[ יהי זכרו ברוך
אפרת מאי 11, 2005 00:00
תוכן פגעוני

יהי זכרו ברוך ושלא תדעי עוד צער
פליקס מאי 11, 2005 00:00
תוכן פגעוני

כמעט שבכיתי!! מצמרר מאוד לקרוא את זה!!. אני משתתפת בצערך ובצער חברתך ומקווה שתצליחו להתגבר ולשמוח מחדש, אפילו שאני לא מכירה לא אותו ולא אותך, כל בן- אדם שהלך לעולמו היה רוצה שקרוביו ימשיכו לחיות כמו שצריך ולשמוח, גם אם הוא לא איתם. אני מקווה שלא תדעו עוד רע, רק טוב!!
נסיכת המדבר מאי 11, 2005 00:00
תוכן פגעוני

שלום ליטל.... קראתי את הכתבה שלך והזדעזעתי אני מבינה אותך כי גם אני שייכת למשפחה שקולה ועוד יותר הזדעזעתי כי אני אוהבת או אהבתי ילד בשם אלון וגם לו יש עיניים ירוקות וגם אני מאוהבת בו והוא לא אוהב אותי ככה שישר שקראתי חשבתי עליו ופחדתי עליו אומנם אנחנו יותר קטנים והוא לא בצבא אבל התחברתי מאוד למה שרשמת ואם תרצי לדבר אז האימל שלי הוא : KORIN777@HOTMAIL.CO.IL
לולה שבלולה מאי 11, 2005 00:00
תוכן פגעוני

איזה יום זכרון שמח לי היום =}]}} איזה יוםםםםםםםםםםםםםםםםםם
תהל מאי 11, 2005 00:00
תוכן פגעוני

עצוב ומצמרר.יהי זכרו ברוך.
טעני עוד תגובות