איך להיות בלוגרית מצליחה?

אוהבת לכתוב ורוצה שהבלוג שלך יהפוך למצליח ופופולארי? קבלי טיפים...

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
נובמבר 15, 2016 00:00
photoאוהבת לכתוב? פתחי בלוג באתר (צפי בסרטון וקבלי הסבר פשוט) ותוכלי לשתף את הקוראות שלך במה שעובר לך בראש! עכשיו כשכבר יש לך בלוג, איך תבלטי בין כל הבלוגריות? איך תגרמי לפוסטים שלך להצליח? קבלי 8 טיפים שיעזרו לך!

טיפים לכותבת המתחילה

איך למצוא נושא לכתיבה?

חולמת להיות סופרת?


# כתבי כותרת מעניינת
, ייחודית ומסקרנת שתמשוך את העין ותגרום לקוראות לרצות להיכנס לקרוא. גם כותרת שמנוסחת בצורת שאלה יכולה לעבוד טוב (כיוון שהקוראות ירצו לדעת את התשובה ולשם כך יצטרכו להיכנס לקרוא את הפוסט!).

# כתבי באופן קבוע בבלוג שלך. את יכולה להחליט אם לכתוב כל יום או רק פעם בשבוע, אך צרי הרגל של כתיבה קבועה כך שהקראות שלך ידעו שיש להן למה לצפות.


# כתבי פוסטים בהמשכים. יש לך סיפור אהבה שאת רוצה לכתוב עליו? חלקי אותו לפרקים, בכל פוסט כתבי פרק אחר, כך תגרמי לקוראות לחזור לקרוא בבלוג שלך ולהישאר סקרניות עד לפרק הבא.

# חלקי את הטקסט לפסקאות או סעיפים. כותבת טיפים? כתבי אותם בנקודות או מספרים ולא כגוש אחד של טקסט. כותבת מתכון? תני כותרת קטנה למצרכים וכותרת קטנה לאופן ההכנה. כתבת טקסט ארוך? חלקי אותו לפסקאות ועשי ביניהן רווח.


# הגיבי לפוסטים של כותבות אחרות. פרגני, תני עצות, הביעי דעה, כך הבנות באתר יכירו אותך יותר ויתעניינו בך, ובעקבות זה גם ירצו להיכנס לקרוא בבלוג שלך את דעותייך.


# בסוף הפוסט הזמיני את הקוראות שלך להביע את דעתן בתגובות, לתמוך בך, לייעץ לך וכד'. כך גם תוכלי לשמוע פידבקים חיוביים וביקורת בונה ותוכלי להשתפר מפוסט לפוסט.

# הכי חשוב - תכתבי מהלב! אל תנסי למצוא חן או לחשוב איזה נושא הקוראות שלך יאהבו יותר. אם תכתבי דברים מקוריים שלך שנכתבו מהלב – הקוראות יתחברו, גם אם זה נושא שבדרך כלל הן לא מתעניינות בו.


# יש לך פייסבוק? שתפי את הפוסט שלך כדי להביא קוראות נוספות או, אם את מעדיפה לשמור על האנונימיות שלך, שלחי לינק לפוסט באופן אישי לחברות שבא לך שיקראו אותו.

***צריכה עזרה עם פתיחת הבלוג?*** צפי בסרטון והכל יהיה ברור וקל!


יש לך טיפים נוספים לפוסטים מוצלחים? כתבי אותם בתגובות לכתבה או העלי פוסט טיפים בבלוג שלך!
כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
4 תגובות
קליאונה נובמבר 15, 2016 15:59
טיפים מעולים!
וואו כל הכבוד על הרעיונות, הם ממש שימושיים!! ?
תגובות:
אנונימית נובמבר 15, 2016 00:00

מעולה, ממש עזר לי, אני מאוד אוהבת לכתוב -))
תגובות: 418
Ktantana7 נובמבר 15, 2016 00:00
אני ממש בעד הסעיף של -
לפנות לקוראות שיגיבו, גם כי זה כיף לשמוע דעות של אחרים על משהו שחשוב לך
תגובות: 242
ליאל אהרון נובמבר 15, 2016 00:00
עזרת מאוד
תודה רבה