תחרות סוכות - קישוט סוכה

כתבי רעיון לקישוט הסוכה ואולי תכנסי לתחרות סוכות ותוכלי לזכות ב100 שקלים מתנה לטופטן!

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
אוקטובר 19, 2016 00:00
photoהסוכה של פורגירלס!

הבנות של 4girls חוגגות יחד את סוכות בתחרות עם פרס שווה – 100 ₪ לקניות מתנה בטופטן!


הזוכה של אתמול היא...JOY JOY!

 

Image and video hosting by TinyPicוהנושא של היום הוא – DIY לקישוט הסוכה

כתבי רעיון לקישוט יפה לסוכה שאפשר גם להשתמש בו לקישוט לחדר אחרי שהחג יגמר!

 

בהצלחה!

מערכת האתר

***תודה למשתתפות, הזוכה היומית היא שי-לי323!!
מוזמנות להשתתף בתחרות ולענות על הנושא היומי הבא - לחצו כאן>>כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
33 תגובות
ימיתושית אוקטובר 20, 2016 13:39
היי
אפשר להכין כל מיני צמידים ושרשראות עם איסה קישוטי חיות כאלה חמודים או לתלות קישוט כזה שכשיש רוח הוא מסתובב וזה ממש יפה
ליליאן5 אוקטובר 20, 2016 10:10
בנות שולטות
לקחת שלט לקשט אותו ולכתוב בו דברים שאתן רוצות כמו: חג שמח ולתלות בסוכה וכשנגמר החג לצבוע אותו שוב ולרשום עליו משהו כמו: בנות שולטות ולתלות בחדר?
ליליאן5 אוקטובר 20, 2016 10:01
:)
אפשר להכין שלט שכתוב בו מה יש לאכול(תפריט)ואז כשנגמר החגלצבוע אותו שוב ותכתוב בו דברים שאתן רוצות בחדר כמו: חוקי החדר: בנות בלבד!
תגובות:
אנונימית אוקטובר 20, 2016 10:00

אני לקחתי מן חבלים כאלה מצמר מקושטים בצבע לבן וכחול ויצרתי איתם מגן דוד על הסכך של הסוכה כל שיושבים רואים מעלינו מגן דוד
תגובות: 27
צילוש אוקטובר 20, 2016 08:51
קישוט סוכה יצירתי
אז הרעיון שלי הוא לקחת מגני טלפון ישנים כמה שיותר ואז להשחיל חוט בחורי של המצלמות ואפשר להוסיף כמובן חרוזים בין כל מגן למגן וזה יוצא ממש יפה ויצירתי! מומלץ!!
היללי גוגו אוקטובר 20, 2016 01:44
הקישוט הקל והמושלם
לקחתי מלא מנורות קטנות ושמתי למעלה ואז שמדליקים בלילה יש מלא אור וחמימות עם כל המשפחה כמו שאמור להיות הסוכות!!! ואז אפשר להוסיף ורדים וזה מאיר על הורדים זה פשוט מהמםםם ועוד רעיון שהתלבטתי אם לכתוב כי אני לא בטוחה שיבינו.. אבל ננסה... אז זה מין פרנזים כזה רק בקבוצות לוקחים דף/בד/או משו ואפשר לגזור לקפל אחד מטאלי ואחד רגיל וחותכים לפסים אבל את הסוף משאירים ויוצא פס וממנו יוצאים מלארצועות כאלה לבסוף מגלגלים ומאחפה שיצאו כל הרצועות מגלגלים וקושרים רצוי בכל מיני צבעים ואז מחברים את כולם ביחד בחוט וטולים!!!!
מורטלי אוקטובר 20, 2016 00:14
תחרות סוכות רעיון לקישוט סוכה
לקחת 4 גזירי עצים לצבוע לקשט אותם בחרוזים/נצנצים/שאריות של בדים/כל מה שעולה בדעתכם לקישוט להדביק מעל העצים שצבעתם ואז לחבר את העצים שיהיה כמו מסגרת לתמונה ואז לשים מעל קישוט בסוכה שרוצים שיהיה לו מסגרת ואחרי החג אפשר לשים תמונה מה שיש לכם ולתלות בחדר
מערכת האתר אוקטובר 20, 2016 00:00
ל-joy joy >>
התחרות נמשכת מס" ימים ובכל יום יש זוכה יומית, ומתוך כל הזוכות היומיות נבחר זוכה אחת בסוף, והיא זאת שתקבל את הפרס של ה-100 ש"ח לטופטן :) בהצלחה!
אופיר1121 אוקטובר 19, 2016 20:38
Diy שהייתי עושה לסוכה
לוקחת שבלונות של אותיות בעברית ובאנגלית ויוצרת כל מיני משפטים מגניבים כאלה עם בריסטול ומקשטת ומניילנת לדוגמה: אהבה, אושר, הצלחה, שמחה. ואז הייתי תולה את זה בחדר והופכת את החדר שלי לעיצוב אישי שלי
טניה44 אוקטובר 19, 2016 20:25
פרח/עלה
לוקחים נייר צבעוני, הופכים אותו לריבוע (שכל הצלעות יהיו שוות) ומקפלים אותו ככה שהוא יוצא משולש ואז מקפלים אותו עוד פעם שהוא יוצר משולש קטן יותר, ואז צריך להעמיד אותו כמו פירמידה (החלק הגדול יותר למטה) ואז גוזרים אותו !כמעט! עד הסוף (לא מלמטה, מהחלק שיש בו שני קפלים, עד החלק יש בו רק אחד) לפחות שש פעמים בצורה שווה (ישר) ואז פותחים את כל הקיפולים, ואז יש סוג של ריבוע בתוך ריבוע בתוך ריבוע ועוד כמה כאלה... אחרי זה לוקחים שדכן ולוקחים את שני הקצוות של הריבוע הכי קטן ומשדכים אותם, ואז מדלגים על ריבוע אחד ועושים אותו דבר עם הריבוע השלישי הכי קטן ואותו דבר הלאה(לזכור לדלג על אחד כל פעם) ואז מסובבים את זה לצד השני ועושים אותו דבר (בלי לדלג!) ואז יוצא סוג של עלה, ואם מכינים שש כאלו אפשר לחבר אותם (בקצה אחד) ואז יוצא פרח מהמם, ואפשר גם להכין קטנים יותר מהשאריות וגם אפשר לא להכין פרח ורק עלה אחד, וזה מהמם אם תולים את זה (גם בסוכה וגם בחדר. וממש חבל שאני לא יכולה לשלוח תמונה של איך זה נראה!) *נשמע מסובך אבל זה לא!
טעני עוד תגובות