גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

כאב של לוחמות

קשה להיות לוחם בצבא, אבל גם לא פשוט להיות חברה של לוחם ולחכות כל הזמן לסימן חיים...

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
אוגוסט 21, 2016 00:00
photo

 

 

 

דיברתי עכשיו עם לוחם מהיחידה, רצה עידוד ותמיכה כי החברה שלו נשברת וכל הזמן בוכה.

מה דעתך על 1000 ₪ להגשמת חלום? 

זה לא קל לצאת עם לוחם, כשהוא כל לילה עושה מעצרים, מארבים, והחברה שלו בבית במיטה אוכלת סרטים. היא מביטה בשמיים ומתפללת לתקווה, שתראה אותו במהרה. גם הוא מביט לשמיים אבל לא מהמיטה הנוחה, אלא כשהוא בתוך שיח קוצני בשטח.

היא מרחה איפור והוא מרח צבעי הסוואה על פניו, היא התכוננה לצאת למסיבה והוא יצא לפעילות מבצעית. היא הרימה כוס יין והתפללה שיחזור בשלום והוא הרים את הנשק וטען כדור לקנה. היא יוצאת לבלות עם חברות אבל המבט תמיד על הפלאפון, מחכה לסימן חיים ממנו או הודעה.

יום אחרי יום במשך 3 שנים היא מחכה לרגע שיהיו יחד. כל חיבוק מתארך, בכל אפשרות שיש עושים אהבה, לא רוצים לצאת מהמיטה. האהבה שלה היא זאת שמעניקה חיוך ללוחם, הקול והצחוק שלה מטעינים אותו מחדש לעוד יום בשגרה הקשה.

הפרידות הן הכי קשות כי אתם לא יודעים מתי שוב תיפגשו, אתם מתגעגעים כשאתם עדיין ביחד. בכל סוף שיחה איתו, היא  מחבקת את הכרית ובוכה. היא רוצה שהוא יהיה רק שלה. הוא הגיבור שלה והאהוב שלה. והיא גיבורה שנותנת לו את הכח להמשיך להילחם...

רוצה לקרוא עוד על הקושי של החברה המתגעגעת? היכנסי לבלוג של סלינטורס...

אפליקציית פורגירלס

הורידי את האפליקציה 4girls  - עולם של בנות, באנדרואיד ו באייפון 

רוצה לשלוח כתבהלעדכן פרופיללהירשם לאתר?
כנסי למדריכים בערוץ שלנו ב
יוטיוב!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
6 תגובות
תגובות: 440
הפוסט המקורי הרבה יותר יפה..((למה ראיתי את זה רק עכשיו את המקורי לפני יותר זמן חח)) בכל מקרה הורדתן מלא ולא כתבתן את זה כמו המקורי.. ספיר
כתבה מקסימה שמעוררת המון הזדהות בתור חברה של חייל... 3>
תגובות: 1016
אני יודעת שזאת כתבה ישנה קצת ואני גם מניחה שהוא כבר לא לוחם אבל הייתי חייבת להגיד שזה מושלםםםם ובפוסט המקורי עוד יותר מושלםםם!!! ואני מקווה שעכשיו הכל בסדר.. סורי אבל הייתי חייבת לכתוב ולציין את זה ? אוהבתתתת....
מערכת האתר אוגוסט 22, 2016 00:00
לסלינטורס
היי יקירה, קיבלנו הודעתך בצ"אט אשר החלטת כן להשאיר את הכתבה. שמחות שהעלינו לך חיוך :) תמיד פה בשבילך, מערכת האתר
~ סלינטורס ~ אוגוסט 21, 2016 21:24
אממ
ההחלטה שלי לזה הייתה בגלל שאני החלטתי להשאיר את התחושות וההרגשות שלי לעצמי ולשתף אותם רק אם מי שאני עוברת את זה ( חבר שלי ) אבל מכל היום הזה זה הצליח לעלות לי איזה חיוך קטן היום ..
~ סלינטורס ~ אוגוסט 21, 2016 21:21
היי..
אני רק עכשיו התפנה לי זמן מהבוקר וראיתי את זה .. זה פוסט שאני כתבתי ... יש לי בקשונת למערכת האתר .. אשמח מאוד אם תוכלו למחוק את הכתבה הזאת . טנקיוו .. והמשך יום ןשבוע נעים . דניאלה :)