תחרות סיפור בהמשכים

כתבי התחלה לסיפור "זה היה בסוף הקיץ" ואולי תזכי בטיפול לק ומניקור מפנק!

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
אוגוסט 08, 2016 00:00
photoהיי בנות!

אחרי תחרות TO DO לקיץ המגניבה אנחנו מתחילות בתחרות חדשה והפעם עם פרס שווה!

תחרות סיפור בהמשכים!

כל יום תעלה כתבה לסיפור "זה היה בסוף הקיץ" ואתן תכתבו בתגובה את ההמשך שלכן לסיפור. כל יום נבחר מתוך התגובות את ההמשך שיעלה מחר וככה כל הבנות בפורגירלס יכתבו ביחד סיפור בהמשכים!

ומה הפרס?

זאת שתכתוב את ההמשך הכי יצירתי ומקורי תוכל לזכות בטיפול לק - מניקור מפנק שכולל שיוף ציפורניים, מחזק ציפורניים ומריחת לק בשתי שכבות באחד מדוכני LAKA ברחבי הארץ!  

איזה כיף! איך משתתפים?

כתבי בתגובה לכתבה את תחילת הסיפור "זה היה בסוף הקיץ" ומחר תראי אם נבחרת J

 

בהצלחה!

מערכת האתר

תיאור: אפליקציית פורגירלס

הורידי את האפליקציה 4girls  - עולם של בנות, באנדרואיד ו באייפון 

רוצה לשלוח כתבהלעדכן פרופיללהירשם לאתר?
כנסי למדריכים בערוץ שלנו ב
יוטיוב!

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
20 תגובות
תגובות:
אנונימית אוגוסט 10, 2016 03:06

זה היה בסוף הקיץ התחלתי לעשות את החוברת קיץ שלי קשה כרגיל אני עושה את העבודה לקראת סוף המועד אז התחלתי וכבר נשברתי אני לא ילדה של שיעורים אז כרגיל פניתי לטלוויזיה ולחטיפים פתאום צלצול של הודעה היה נשמע מהטלפון שלי זה היה שון , שון ידוע בתור אחד המציקים בקבוצות תמיד דימיינתי איך הוא מתעורר בלי לשטוף את הפנים או לצחצח שיניים וישר הולך לשאול מי ער ב11 בצהריים כרגיל שאף אחד לא עונה לו כי זה סוף הקיץ כולם מנצלים את השינה שלהם אבל לי היה משעמם אז החלטתי לענות לו שאני ערה ואז הוא לא ענה אבל מה כן ? הוא שלח לי הודעה בפרטי : מור אני צריך עזרה !, מה קרה ? עניתי הוא ענה בזה שהוא לא יכול לדבר על זה בצ'אט ואני צריכה לפגוש אותו לאחר שמונה דקות שנינו היינו בפארק למרות ששון הוא מציק הוא מישהו שקרוב אליי מהגן שון פתח את השיחה במשפט " אני לא יכול יותר להסתיר את מה שעובר עליי בימים האחרונים" שון הפתיע אותי אומנם הוא תמיד סיפר לי סודות אבל זה היה הסוד הכי מפתיע הוא נשמע חלש בהתחלה ובדק שאין בסביבה אף אחד שמכיר אותו ואז המשיך בזה ש#אני מפחד שאף אחד לא ירצה להתקרב אליי יותר" התקרבתי וחיבקתי את שון ואמרתי נו מה זה מה זה הדבר הזה שלוקח אותך להיות ככה והוא ענה ב"אני כבר לא מי שאני הייתי פעם אני שונה עכשיו אני..." נו..."אני עברתי לצד השני כמו שאומרים" זה באמת היה מפתיע איך הוא התפרק לצידי בספסל השכונתי שאף אחד לא מבין מה קרה חיבקתי חזק ואמרתי אתה לא שונה אתה מיוחד במינו שמי שלא ירצה להיות חבר שלך הוא בעצמו לוזר אתה רק צריך להתרגל ולאמץ את העניין ההורים יודעים? הוא ענה לי בכן אמא שלי לקחה הכל בפורפציות ואני כרגע מאושר שאת לצידי ואני מאושרת שהלכת בדרכך שלך ולא ניסת להיות כמו כולם!
תגובות:
אנונימית אוגוסט 09, 2016 10:45

אני זו מי שכתבה את הסיפור מספר 16 (חגית111115)
תגובות:
אנונימית אוגוסט 09, 2016 10:45

אני זה מי שכתבה את הסיפור מספר 16 (חגית111115)
תגובות:
אנונימית אוגוסט 09, 2016 10:43

זה היה בסוף הקיץ השמש עלתה לעננים והבוקר הגיע, לעיני כולם היה הוא בוקר רגיל לא משהו מיוחד אבל ליאת.. לליאת היה בוקר שונה. היא לא ישנה בלילה, היא לא הצליחה. היא רצתה לנסות שוב לישון אך לא הצליחה ושוב הפעם כל המחשבות הציפו את מוחה בבת אחת, היא ניסתה להתחמק מהם אך הם הצליחו להתגבר עליה ׳נמאס ליייייייי ׳ חשבה ליאת ׳ חרא.. חופש חרא ..׳התסכול הציף אותה דמעות..היא לא יכלה לשאת את זה יותר .״ליאת!!״ לפתע נשמע קולה של אמה,ציפי ״יש לך מישהו בטלפון..איזושהו חבר״ ׳חבר???!!! מי יכול להתקשר אליי׳ ליאת נראתה מופתעת, היא קמה מהמיטה ופנתה לצאת מהחדר אל עבר הסלון שם הייתה אמא...היא לקחה את הטלפון מידיה ״הלו, מי זה? ״ אמרה בקול יבש.. ״אממ היי זה רון.״ ״מה אתה רוצה??״ אמרה בתוקפנות אבל לא חיכתה לתשובה ״אנ...״ רון המשיך לדבר אבל היא כבר לא שמעה היא ניתקה...
תגובות:
אנונימית אוגוסט 09, 2016 04:22

זה היה בסוף הקיץ לפני שהחופש התחיל אמרת לי שאתה שונא אותי נפגעתי ממך! ורציתי להמשיך אבל לא יכולתי להמשיך והקיץ הגיעה ואני לא מפסיקה לחשוב עליך, על איך שדיברנו וברגע הכל התהפך ואמרת לי שאתה לא רומה איתי קשר וכך הצלחת להרוס לי את הקיץ. איך שכל דקה אני רוצה אותך כרוב עלי שתגיד לי שהתנהגת כמו אדיוט שאתה מצטער ושתגיד לי שאתה אוהב אותי! עכשיו הראש שלי מלא מחשבות עליך אני מחפשת אחרי בנים אחרים אפילו כשאני בח״ול אני חושהףבת עליך על העניים והחייוך! ועכשיו אני מחפשת בנים שלא יגידו לי שהם שונאים אותי להפך שיגידו שהם אוהבים אותי ורק אותי ואז אני שוב נזכרת בך במבט בחייוך בשיער ונזכרת שכשאמרת לי שאתה יודע שאני אןהבת אותך הכחשתי ואני יצאתי מטומטמת כי מזה הכול התחיל! נעמה גיל:12
תגובות: 24
alona<3 אוגוסט 09, 2016 03:46
התחלה:
"זה היה בתחילת הקיץ" הוא אמר לי ונאנח. השתדלתי לא לשאול יותר מידי שאלות ורק להתעניין במידת הצורך, שחס וחלילה לא ירגיש מותקף.. אהבתי את זה שגילעד התחיל להפתח אליי ככה. במשך שעתיים וארבעים דקות ישבנו בגינה ליד הבית שלי, בפינה איפה שאמא שלי לא יכולה להציץ מהחלון במטבח. דיברנו על הכל, על סיום כיתה י"ב, על הפחד מהצבא, על הסרטים האהובים עלינו ועל הריבים עם ההורים. במשך שעתיים וארבעים דקות ניסיתי להחזיק את הרגשות שלי כלפיו
תגובות: 10
zivzoy אוגוסט 09, 2016 03:15
קול
קול לגמרי
123עדי123 אוגוסט 08, 2016 23:28
סיפור
אני זאת שרשמה אחרונה פשוט הרגע נרשמתי...
תגובות:
אנונימית אוגוסט 08, 2016 23:19

זה קרה בסוף הקיץ קמתי עם המון אנרגיות לשנה החדשה להתחיל את כיתה ז' כשאת לא מכירה אף אחת בהתחלה חוששת יהיה טוב? או לא טוב? אמא שלי אומרת לי שאחותי התחילה חטיבה עם עוד 2 בנות שהיא מכירה והם כל הזמן רבות... גם עכשיו הם בכלל לא חברות אז טוב להתחיל מחדש עם בנות חדשות שאתה לא כזה מכיר... הכל מקרה אני ממש מחכה להכיר ולראות אני כל כך מחכה כמו שלא חיקיתי תמידד זה ממש מרגש ואני בטוחה שיהיה טוב תמיד צריך לבטוח!!
תגובות:
אנונימית אוגוסט 08, 2016 20:40

איך זה קרה? אני לא יודעת עכשיו אני דומה לדלעת ואיש אינו יודע ואיש לעולם לא ידע למה הסיפור הזה קרה. זה קרה בסוף הקיץ בהיותי ילדה קטנה זה היה בסוף הקיץ הייתי עם ההורים בחופשה. זה קרה בסוף הקיץ אבל מה אכפת את הסיפור שלי חייב לשמוע כל אחד הסיפור שלי לא שותק כי הסיפור שלי קרה בסוף הקיץ בעיר בוקק.
טעני עוד תגובות