TO DO לבית הספר!

מה כדאי לעשות בחופש כדי להכין את עצמנו לחזרה ללימודים? כתבי תגובה ואולי תכנסי לרשימת הרעיונות הגדולים!

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
יולי 24, 2016 00:00
photo

 

 

החופש הוא זמן מעולה כדי לחזק את הקשר עם האנשים שהכי חשובים לנו, אז תודה לכל המקסימות שכתבו רעיונות לבילוי עם המשפחה! בסופו של דבר בחרנו ברעיון של מיץ פטל:

"כמעט כולן כתבו על קמפינג וטיולים.. אבל מה עם משפחות שאין להן זמן לכל זה? אז החלטתי לכתוב הצעה שכמעט כל משפחה יכולה לעשות בכל זמן פנוי שיש להם!!!! אז ההצעה שלי היא פשוט לשבת כולם ביחד ופשוט לשחק משחקי קופסא! אולי זה נשמע לכם משעמם אבל ברגע שתתחילו לשחק ביחד תראו כמה זה כיף ומאחד את כולם, מנסיון! אז תתחילו לשחק! מקווה שאהבתן את הרעיון"

TO DO

  • כל יום נעלה כתבה עם נושא חדש

  • את תכתבי בתגובה– רעיון בנושא הזה

  • כל יום נבחר רעיון אחד זוכה

  • בסוף הפעילות נפרסם את רשימה ענקית של דברים לעשות בחופש!

 

והנה הנושא של היום החמישי!  

מה כדאי לעשות בחופש כדי להתכונן... לחזרה לבית הספר?

 

כתבי את הרעיון היצירתי שלך בתגובה!

 

 

תיאור: אפליקציית פורגירלס

הורידי את האפליקציה 4girls  - עולם של בנות, באנדרואיד ו באייפון 

רוצה לשלוח כתבהלעדכן פרופיללהירשם לאתר?
כנסי למדריכים בערוץ שלנו ב
יוטיוב! 

 

 

 

 

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
13 תגובות
תגובות:
אנונימית יולי 25, 2016 01:04

אוקיי אז במחנה קיץ שלי שיחקנו בזה כל הזמן וקוראים למשחק ״עיגולים ומשולשים״ 1).יש את הבורא, שהוא מחליט אם הילד עיגול או משולש (הבורא לא לוקח חלק בשאר המשחק) 2).אחרי שהבורא גומר לחלק אז הוא אומר בוקר טוב עיגולים (העיגולים הם אנשים שמסווים את עצמם למשולשים ומנסים לשרוד את המשחק) אז הבורא אומר בוקר טוב עיגולים והם קמים ומסתכלים מי גם עיגול 3). אחרי שנם רואים הבורא אומר לילה טוב עיגולים והם חוזרים לישון. לאחר מכן הבורא אומר בוקר טוב עייריה וכולם קמים והמשולשים (המשולשים מנסים לשרוד את המשחק כאנשים רגילים) והעיגולים שלא ידוע מי הם דנים את מי כדאי להדיח לפי ההתנהגות שלו ( אם הוא שקט מדי או רועש מדי) כאשר יש החלטה להדיח מישהו נותנים לו 20 שניות להסביר את עצמו ולנסות לשכנע אותם למה לא כדאי להדיח אותו 4).כאשר נשארו שלושה אנשים במשחק חושפים את הכל ועם יש רוב שהוא משולש אז המשולשים ניצחו ועם יש רוב של עיגול אז העיגולים מנצחים. החלוקה לעיגולים הולכת ככה 6 אנשים - 2 עיגולים 9 אנשים - 3 עיגולים 12 אנשים - 4 עיגולים מקווה שעזרתי
תגובות:
אנונימית יולי 24, 2016 21:43

למרות שקניות לבית הספר זה כיף, בשביל זה יש את אמא ויום אחד. ההכנה שכל אחת צריכה לעבור החופש זאת הכנה נפשית, אם בתקופת הלימודים הלחץ עולה אז בחופש צריך להירגע. במהלך שנת הלימודים בקושי יש זמן לנוח אז עכשיו, במקום לרוץ ממקום למקום כדי לקנות ציוד (שיעורי ספורט נגמרו!) לכו עד למקרר והטלוויזיה בחזרה. אחרי שנה עמוסה צריך למלא את המצברים ולהגיע באנרגיות טובות לקראת השנה הבאה.
מיץ פטל יולי 24, 2016 17:39
יאייייי
ההצעה שלי זכתההההה
תגובות:
אנונימית יולי 24, 2016 16:37

אני תמיד חוזרת היטב על החומר, הכי טוב. עם חברות. הדרך הכי טובה היא לעבור עם חברה עם ספר הלימוד ולסכם בנקודות מה שלא יושב טוב ולקרוא את הדף כל יום לפני השינה. שאת קונה משהו חשוב כמו תיק כדאי לראות באינטרנט. את יכולה לעיין בעלוני החזרה הללו.
תגובות: 66
שנינה00 יולי 24, 2016 12:57
לא רק ציוד
חוץ מלקנות את כל הציוד, רצוי להתעורר מוקדם בבוקר בשבוע האחרון של הקיץ, ולעשות חזרה על החומר!! מי שבשכבות יותר גבוהות בטח מכירה את זה ויודעת שחייב לבוא לבית ספר רעננים מבחינת החומר ובלי קשיים שיכולים להצטבר
תגובות:
אנונימית יולי 24, 2016 12:08

לקראת החזרה ללימודים כדאי קודם כל לעשות את כל עבודות החופש (די באסה...) לאחר מכן צריך לוודא שיש לנו את כל הציוד הנדרש: קלמר, עטים, עפרונות, מחק, סרגל, מרקר, מחברות, ספרים, קלסרים, תיק וכו׳. אחרי שהכל מאורגן ואנחנו בטוחות שאנחנו מוכנות וערוכות לשנה החדשה הגיע הזמן להתחיל בחלק הכיפי והיצירתי! קני וושי טייפ ודפים עם דוגמאות יפות, גזרי תמונות מגניבות ממגזינים והדפיסי תמונות (מומלץ מהטמבלר). עם הפריטים האלה את יכולה לקשט את המחברות והקלסרים. את יכולה לכתוב ביוטיוב back to school diy ויופיעו לך מלא רעיונות וטכינקות מגניבות. ואל תשכחי להכין לך אאוטפיט משגע ליום הראשון! שנה טובה אהובות!
מרינט יולי 24, 2016 11:37
תיקון
קניות *
מרינט יולי 24, 2016 11:36
חזרה לבית הספר. !!!!
כולן כמעט כתבו על קניות. אני לא חושבת שניות זה הדבר העיקרי! בגלל שאנחנו נישארות בלילה עד מאוחר וקמות בבוקר מתי שבא לנו יהיה קשה לנו לקום מוקדם בבוקר לבית הספר! אני ממליצה לקום שבוע לפני תחילת הלימודים בשעות סבירות. אני ממליצה גם קצת לחזור על החומר כי הרי שחכנו הכול!!! חחח מקווה שאהבתן!!! ♡♥ נ.ב: אפשר גם לעשות כל מיני DIY חמודים לכלי הכתיבה ולמחברות .!!!
TigerLily יולי 24, 2016 10:20
.
הכי כיף זה לקשט את המחברות ולקשט את התיק בdiy! הרבה יותר מהנה ללמוד כשהציוד מקושט ויפה
אנטלנטיקה יולי 24, 2016 09:58
חזרה לבית הספר
אני מציעה לעשות יום כיפי עם כל החברות וללכת לקנות את כל מה שצריך לבית הספר: ספרים, מחברות, טושים ועפרונות. ככה זה יהיה הרבה יותר כיף והחזרה לבית ספר תיראה פחות מעצבנת :)
טעני עוד תגובות