מי זכתה באלף שקלים בתחרות אולוויז?

אחרי שקיבלנו מכן מאות תמונות וסיפורים מדהימים בתחרות "בלתי ניתנת לעצירה" של אולוויז, גילינו אמת מדהימה..

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
יולי 03, 2016 00:00
photo

פורגירלסיות יקרות,

אחרי שקיבלנו מכן מאות תמונות וסיפורים מדהימים בתחרות "בלתי ניתנת לעצירה" של אולוויז, גילינו אמת מדהימה- ראינו שאתן מרגישות הכי בלתי ניתנות לעצירה כאשר אתן מתגברות על קשיים שהחיים זימנו לכן. במילים אחרות- בנות שהופכות בעיה להזדמנות לצמיחה!

רובכן שיתפתן בהתמודדויות כל כך מרגשות, עד שלא יכולנו להתאפק ורצינו לומר לכולכן שאתן ממש מעוררות השראה! בחרנו כמה ציטוטים שירגשו אותנו במיוחד- והזוכה שזכתה באלף (1000) ₪ מתנת אולוויז.... בסוף הכתבה:

 

Noyy: "אני מנסה להתקבל למשלחת של 4 חודשים לארה"ב ... זה דבר לא פשוט אני אהיה בכיתה יא ואצטרך להשלים את כל החומר, להיפרד מהמשפחה ומכולם אבל זה החלום שלי ואני הולכת אחרי חלומות, לא מוותרת לעצמי אף פעם. אם אטוס אני אצטרך לדאוג לעצמי, לא יהיה לי את אמא ואבא שידאגו לי. אני בת ואני תותחית ולגמרי מוכנה לטרוף את העולם!".

ניצן: " מאז ומתמיד רציתי להתנדב... נאמר לי שאני צעירה מדי, התווכחתי איתם הרבה על זה, עד שהסכימו. זכיתי במתנדבת מצטיינת מה שהביא לי המון גאווה שלא וויתרתי, שהתעקשתי. היום אני גם עובדת עם ילד על הספקטרום (בנוסף לעמותה) שזה הסיפוק הכי גדול שיכול להיות!"

נועה חביב: " אני בלתי ניתנת לעצירה כי חוויתי יותר כישלונות מהצלחות במהלך חיי הקצרים- אבל לפחות יש לי את האנשים שאני אוהבת לצידי ואני מאחלת לכולם שיחוו סוג של הצלחה כזאת. זה מה שנותן לי מוטיבציה".

Diamant: "אני נערה בת 18, שעברה לא מעט טלטלות בחייה, מעברי דירה, ואפילו נאלצתי לוותר על החלום הכי גדול שלי, להגיע לאולימפיאדה. עם השנים, התחלתי להידרדר בלימודים, וכשהגעתי לכיתה ח', החלטתי שדיי!, הגיע הזמן לקחת את החיים שלי בידיים, ונרשמתי לפנימייה. בפנימייה אני מבטאת את עצמי בדרך שאני הכי טובה בה, והיא להופיע על הבמה (מסתבר שמאז ומתמיד הבמה הייתה חלק ממני). אז למרות הקשיים שאותם עברתי כשהייתי קטנה, התפתחתי והוכחתי לכולם שגם עם קושי אפשר להצליח! ".

Just Me: "אני בלתי ניתנת לעצירה כי אני חולמת רחוק ובגדול. החלום הכי גדול שלי, שהוא להוציא ספר משלי. גם אם ידרשו בשביל זה הרבה זמן וכסף. אני לא אוותר ואוכיח לכולם ובמיוחד לעצמי מה אני שווה ושאני בלתי ניתנת לעצירה."

שי שון! " אז למה אני בלתי ניתנת לעצירה? הייתה לי שנה קשה... עשו עליי חרם של כמה חודשים ובהם הייתי לבד. בחודשים האלה הספקתי להיבחר ליושבת ראש מועצת התלמידים ולמצוא חברות אמתיות! אני רוצה לזכות כדי שאוכל לקחת את משפחתי ליום כיף להבדיל מהשנה האחרונה שהייתה לנו! זה חשוב לי כל כך! אז בבקשה, תתנו לי את הזכות הזו"

winter: "הלכתי למגמת פיזיקה כדי להוכיח שגם בנות יכולות להצליח בזה ושבנות הן לא רק "הומניות", אלא הרבה יותר מזה. בנוסף - לבנות יש כוח סבל אדיר-אנחנו נבחרנו ללדת שזה הדבר הכי מדהים בעולם!!!"

לינוי: "כשאני עושה משהו אני תמיד מסתכלת אחורה על מה שעברתי ואומרת לעצמי שאם עברתי את כל העבר שלי אני בלתי ניתנת לעצירה וכל השאר קטן אליי".

 

רעות ביבי: "אני מאמינה שכל בת היא מיוחדת בדרכה וכל אחת צריכה לשאוף כמה שיותר רחוק ולכולנו ביחד יש מספיק כוח להשפיע וליצור חברה טובה יותר ♥ "

אלין: "אני לא נותנת לדבר לייאש אותי. מכל נפילה למדתי לקום, החלום הכי גדול שלי הוא ליצור ספר לבנות שיהיה מבוסס על דברים שעברתי שיבוא ללמד אותן איך להתגבר על מכשולים ממישהי שהכי מבינה אותן".

 

נעמי: "אני מכבדת כל מין, מיגזר וגם נטייה מינית. אני פעילה באירגוני בע"ח. אניי הדוגמה המושלמת למי שהייתי רוצה להיות. אני לא מושלמת. אני מתרגזת לפעמיים. אני אף פעם לא אשכח לעשות עם עצמי חשבון נפש ולבקש סליחה."

עמית בנא: " ...הייתי אחראית על הפקת הראיונות עם חברי הכנסת. עבדנו לא מעט עד שענו לנו וקיבלנו תשובה חיובית. כל חיי הייתי בחורה עקשנית שיודעת שיש לה מטרה היא לא רואה שום דבר אחר אבל לא דורכת על אחרים בדרך למטרה שלה שזה חשוב לא פחות."

והזוכה היא Loveyourself:

"אני ילדה שאוהבת להוביל, למרות שבניי בית ספרי מצחקקים כשאני מפספסת כדור או לא קולעת לסל. החלטתי לעשות שינוי בחיי וללכת לחוג לחימה, בנים מהחוג צחקו, אבל המשכתי וזכיתי מקום שני באליפות ישראל".

 

תודה שהשתתפתן ותוכלו להמשיך להראות את זה גם בפעילויות הבאות ובהצלחה מאולוויז שמאמינה שאתן באמת בלתי ניתנות לעצירה!

 

 

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
5 תגובות
תגובות:
אנונימית ספטמבר 20, 2016 13:04

תהני מגיע לך!
123עדי123 אוגוסט 08, 2016 23:30
מזלט
תהני מגיע לך
תגובות: 823
Eden2134 יולי 03, 2016 15:37
?
כל הכבוד לכולן!??
תגובות: 11
Doli יולי 03, 2016 15:23
למערכת האתר
בשישי לא היו פדיחות
תגובות:
אנונימית יולי 03, 2016 00:00

איזה משפטים יפים! וכל הכבוד לזוכה. למרות שגם לאחרות הגיע לזכות.