לא פוסחת על החברות!

קבלי את הטיפים הכי טובים מהבנות של פורגירלס! כתבי טיפ בתגובה ואולי גם תכנסי לתחרות :)

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
אפריל 21, 2016 00:00
photoאנחנו פותחות כל בוקר בכיף עם הטיפים המעולים שלכן! וגם היום ממשיכות לאסוף את הטיפים הכי טובים בכל נושא ל- רשימת הטיפים שאסור לפסוח עליהם!

 

מה דעתך על 1000 ₪ להגשמת חלום? 

 

  • כל יום נעלה כתבה עם נושא חדש
  • את תכתבי בתגובה– על מה לדעתך אסור לוותר
  • כל יום נבחר את הטיפ הכי טוב
  • בסוף הפעילות נפרסם את רשימת הטיפים שאסור לפסוח עליהם!

 

הטיפ הזוכה של אתמול הוא של... Miss elison
אני לא פוסחת על לשנות טרנדים! כשאת דבוקה לטרנדים משעממים כמו כולם, אין שום דבר שמבדיל אותך מהם- אין בזה את הייחודיות שלך, אין בזה את עצמך! אז תייחסי חשיבות לטעם של עצמך ופשוט תלבשי מה שאת אוהבת! גם אם זה ״ציבעוני מדי״ וגם אם זה ״לא מתאים למקום כזה״ כל עוד את אוהבת את זה, זה הכי יפה שיש! אז אל תפחדו לשבור טרנדים ולנסות להמציא טרנד משלכן!

 

קבלי את הנושא של היום! על מה את לא פוסחת עם ה... חברות?

לדוגמה: עם החברות אני לא פוסחת על פירגון! הכי חשוב שחברות יפרגנו אחת לשנייה ויתמכו אחת בשנייה כי זה מה שעושה אותן חברות הכי טובות!

 

ועל מה את לא פוסחת? כתבי בתגובה!

תיאור: אפליקציית פורגירלס

הורידי את האפליקציה 4girls  - עולם של בנות, באנדרואיד ו באייפון 

רוצה לשלוח כתבהלעדכן פרופיללהירשם לאתר?
כנסי למדריכים בערוץ שלנו ב
יוטיוב! כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
19 תגובות
תגובות:
אנונימית אפריל 22, 2016 00:46

שיתוף!! בין אם זה אוכל, משהו שקרה לך היום או הודעה שהקראש כתב לך, בשביל מה יש חברות אם לא בשביל לספר להן את זה?! הן יהיו שם כדי לתמוך, לעזור לעודד ולתת עצה..
תגובות: 18
Lolic אפריל 21, 2016 21:37
אני לא פוסחת על..
אני לא פוסחת על חברות אהבה הדדיות וצניעות כי כל הזמן את סביב זה משפחה חברים הכלל אני חושבת שזה הדברים הכי חשובים כי כשאת סביב זה זה הכל זה החיים שלנו!!!
תגובות: 18
Lolic אפריל 21, 2016 21:37
אני לא פוסחת על..
אני לא פוסחת על חברות אהבה הדדיות וצניעות כי כל הזמן את סביב זה משפחה חברים הכלל אני חושבת שזה הדברים הכי חשובים כי כשאת סביב זה זה הכל זה החיים שלנו!!!
תגובות:
אנונימית אפריל 21, 2016 21:17

לא פוסחת בחיים על זמן בילוי פעם ב..!!!! בעונס של לימודים, חוגים, עבודה, ניקיות לפסח או בכללי כל דבר אחר, הכי חשוב לעשות לעצמנו תזכורת קטנה על האנשים שאנחנו אוהבים. בילוי עם החברות במקום אהוב יכול להיות בילוי מטורף. תצאו, תצחקו, תדברו, תצברו עוד חוויות ובדיחות ותעשו כיף. תשאירו לעצמכן זמן ביחד לבילוי וכשאני אומרת בילוי זה לאו וודקא בחוץ, זה יכול להיות גם לראות ביחד סרט בבית או לבת ביחד על מגש של פיצה ולבלבל אחת לשניה בשכל. אני לא הייתי פוסחת על זה בחיים ובגלל זה אני כל כך אוהבת את החברות שלי ויש לנו כל כך הרבה חוויות טובות ביחד שכיף לנו להיזכר בהם בתקופות קשות. :)
RonnyBeauty אפריל 21, 2016 18:52
אני לא פוסחת על
אני לא פוסחת על אהבה.אם את לא אוהבת מישהי את לא צריכה להיות חברה שלה,וזה גם מתחבר לעניין של הכנות.לספר לה שלא נוח לה להיות חברה שלה,ואם את מתביישת את יכולה לעצום את העיניים,לספור עד 10,לנשום עמוק ולשכנע את עצמך שהכל יהיה בסדר.וחוץ מזה,אם את לא תספרי לה שלא נוח לך בחברתה ואת רוצה קצת חופש,היא עלולה לגלות זאת בדרכים פחות נעימות ואז יהיו לך רגשות אשם.אם תעשי זאת בעדינות ותנסי לרמוז קצת ולא תצעקי עליה את זה ותפגעי בה זה יהיה טוב יותר לשתיכן.
TigerLily אפריל 21, 2016 18:51
.
בחברות אני לא פוסחת על להיות עצמך! את לא צריכה להיות מישהי אחרת בשביל החברה שלך
תגובות:
אנונימית אפריל 21, 2016 18:40

אני לא פוסחת על להיות כנה. לספר לה הכל. לשתף אותה, להעיר לה שצריך , לפרגן לה שכדאי. ככה החברות נשמרת, כשיש פתיחות ככה יותר כיף ונעים להיות חברות טובות.
תגובות: 12
סטיצת אפריל 21, 2016 17:13
אני לא פוסחת על..
בחברות לעולם לא אפסח על פתיחות, ברגע שפתוחים לצד השני מרגישים הכי בנוח.בחברות צריך להיות אתם, לא להמציא אישיות, היו פתוחים זה המפתח להכל, לכנות, לאכפתיות, להדדיות...
תגובות: 392
Miss ellison אפריל 21, 2016 17:05
איזה כיף! ?
תודה שבחרתם בטיפ שלי ?
booksworm אפריל 21, 2016 16:24
חברות
אני לא פוסחת על אכפתיות ונאמנות. אחת שתתחשב בי. שתכיר אותי ותדע מה יכול לעודד אותי( גם אני אותה) ואם יהיה מצב שהיא צריכה לבחור אז זה יהיה בי
טעני עוד תגובות