גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

אין דברים כאלה!

מה קורה בטיול השנתי? כמה פדיחות יכולות לקרות לאותה נערה? ומה הכי גרוע שיקרה מול הבחור שבו את מאוהבת? מצעד הפדיחות לסוף שבוע קורע במיוחד.

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
ינואר 15, 2016 00:00
photoנפילה רטובה

טוב אז ככה... מי לא מאוהבת ומנסה להרשים את האהוב שלה בכישוריה? בשיער שלה? או במראה החיצוני שלה? כל אחת פה עושה את זה. אז לי יש סיפור, או יותר נכון פדיחה, לגבי זה... פדיחה כזו לא תראו - וזה אמיתי לגמרי!

כשהייתי בבית הספר הגעתי באיחור וכל הכיתה ישבה ב-ח, שזה סוג של צורת ישיבה בכיתות. כל המקומות היו תפוסים למעט מקום אחד, ליד הילד שאני אוהבת. אציין ששנינו מקובלים, ושאני די ביישנית לידו.

המורה אמרה לי לשבת לידו והתיישבתי. שמתי את התיק על השולחן שהיה מאחורי הכיסא שלי, אבל קודם הוצאתי בושם קטן (דוגמית) וריססתי מהצד, מבלי שהוא יראה, קצת על השיער. החזרתי את הבושם לתיק, עמדתי וניערתי את השיער לכיוונו שיריח את הריח הטוב.

ואז התכוננתי לשבת, ו... בום! מי שישבה לידי מהצד השני הזיזה לי את הכיסא! נפלתי וכל הכיתה צחקה - גם מי שאני אוהבת צחק. הרכנתי ראש ואז הרגשתי נגיעה ביד, וזה היה הוא! מי שאני אוהבת! רוצה לעזור לי! הוא התקרב אלי, ודווקא אז היה לי אפצ'י! התעטשתי לו על הפנים, הוא אמר "איכססס" וביקש לצאת לשטוף פנים.

ביקשתי לצאת גם, אבל הוא התעלם ממני והלך.

וכאן אתן אומרות "הוווו" בעצב...

 

 

פדיחות באות בצרורות

או מיי גד בנות! אתן לא מבינות איזה פדיחות קורעות קרו לי, אז תפנו כמה דקות כי זה ייקח זמן...

1. כשנגמר בית הספר הייתי צריכה לתפוס אוטובוס אחד ואז למהר לשני. כשעברתי לאוטובוס השני רצתי כמו מטורפת ופתאום כל הדברים נפלו לי מהתיק. יואו, זה היה מביך רצח!

2. לפני כמה ימים קיבלתי מחזור בפעם הראשונה, והוא בא במפתיע ולא הייתה לי תחבושת... אני הלכתי לי ופתאום קלטתי שאני נוטפת דם! יש לי בכיתה איזה ילד ממש סוטה והוא קלט את זה ואז הוא התחיל לצעוק שקיבלתי מחזור ואני ברחתי ורציתי למות.

3. הפדיחה הזו קרתה לי היום: הייתי במחזור ורציתי ללכת לשים פד. זה היה אחרי מבחן ואני והקראש שלי התכתבנו והייתי ממש חייבת ללכת לשירותים ובטעות כתבתי לו: "נדבר עוד רגע, אני צריכה לשים פד". והוא הגיב מוזר אז ישר שלחתי לו: "לא משנה, ביי" ופשוט נהייתי אדומה ממבוכה כמו צנון שחושב שהוא בננה...

אז זהו בנות מקווה שהצחקתיLOVE YOU

אנונימית

גיל: 13

 

פדיחות בטיול השנתי

ראיתי מלא פדיחות באתר ויש לי פדיחה אחת שהיא ממש בוערת אצלי, אז אני אספר... כמובן, זה היה בטיול השנתי - איך לא? באחד המשחקים בלילה הראשון הייתי צריכה ללכת לבקש קונדום מהבנים בחדר שלידינו. כמו איזו מטומטמת צעקתי את זה והדגשתי את הקונדום ובדיוק פתחתי את הדלת, ומי קפץ עליי בצעקות ובלחץ? המחנך שלי! הוא צעק עליי ואמר שאם אני אצא עוד פעם אחת מהחדר הוא יעיף אותי הביתה...

אבל חכו חברותיי, זה ממש לא נגמר. בבוקר התקלחתי וכשחזרתי האמבטיה הייתה תפוסה, אז הלכתי לחדר של הבנים כדי לצחצח שיניים. כשיצאתי מהאמבטיה שלהם ידיד שלי היה מוכן להתקלח (ויש לציין שהדלת של החדר הייתה פתוחה וזה היה זמן ההשכמה), ועמדנו שנינו מחובקים בפתח האמבטיה, ומי בדיוק נכנס? שוב - המחנך שלי! תארו לכן מה עבר לו בראש – ילדה עם מגבת על הראש בחדר של בנים עם חולצה גדולה מאוד של גבר שלא רואים אם יש לה מכנסיים מתחת, מתחבקת עם ילד עם מגבת מסביב למותניים בפתח האמבטיה, וכמובן, היא גם רצתה קונדום בלילה שלפני... הבן אדם צעק עלינו בקטע מטורף! אני כמובן הסברתי לו מה קרה ונשבעתי לו שאני וידיד שלי לא עשינו שום דבר. בקיצור, פדיחה של החיים!!!

אוהבת אתכן!

אנונימית

גיל: 15

 

 

מחפשת תחפושת מקורית וממש לא מפדחת? - לחצי כאן


תיאור: אפליקציית פורגירלס

הורידי את האפליקציה 4girls  - עולם של בנות, באנדרואיד ו באייפון 

רוצה לשלוח כתבהלעדכן פרופיללהירשם לאתר?
כנסי למדריכים בערוץ שלנו ב
יוטיוב!


כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
25 תגובות
תגובות: 210
יוניקורן גירל אפריל 08, 07:52
מפדח מאוד..קרעתן אותי
Youlia adir דצמבר 12, 2017 01:32
זה מאוד מאוד מפדח 👑👑
Youlia adir דצמבר 12, 2017 01:32
זה מאוד מאוד מפדח 👑👑
תגובות:
אנונימית מאי 05, 2016 00:00

הראשונה מצב לא נעים השנייה סבבה חח השלישית מסכנה היית צריכה לעבור את כל זה!חח
תגובות:
אנונימית מרס 13, 2016 00:00

אוקיי זה למי שכתבה את הפדיחה השלישית למה רצית קונדום את בת 15 כאילו אז מעניין אותי לדעת עם רצית סתם לחברה או משהו או בשבילך ל...
תגובות:
אנונימית מרס 05, 2016 16:50

איזה אמבוש אני בשוק!
♥superwoman♥ פברואר 19, 2016 00:00
יש לי שאלה...
למה בדיוק בנות צריכות קונדום? אני לא רוצה להעליב אבל קונדום זה לא לבנים...?
♥superwoman♥ פברואר 19, 2016 00:00
אה לא חשוב הבנתי.....
.
תגובות:
אנונימית ינואר 18, 2016 21:06

האחרונה ממש מצחיק בטח מביך לגמרי....
עדשדש ינואר 18, 2016 06:12
אני כתבתי תשלישית
לכל הבנות שלא הבינו זה סתם היה משחק מה הסיכויים ויצא לי ללכת לעשות את המשימה הזאת
טעני עוד תגובות