תחרות נבחרי הבנות 2015

לכבוד סוף השנה האזרחית החלטנו לחגוג בתחרות מיוחדת! השנה אתן בוחרות את הבנות הכי מדהימות של אתר פורגירלס 2015 וזוכות בפרסים על הדרך!

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
דצמבר 29, 2015 00:00
photoהיי פורגירלסיות!

השנה אתן מחליטות מי יהיו הבנות הכי מדהימות של אתר פורגירלס ועל הדרך זוכות בפרסים מדליקים! רגע לפני שהשנה האזרחית נגמרת ושנת 2016 מתחילה החלטנו לפתוח בתחרות מיוחדת של נבחרי הבנות לשנת 2015!

10...9...8...7...6...

אנחנו מתחילות!

  • כל יום נעלה כתבת תחרות עם קטגוריה חדשה

  • כתבו בתגובה לכתבה מי לדעתכן צריכה לזכות ולמה

  • התגובה הכי יצירתית ומרגשת תקבל מתנה מגניבה

  • הזוכה תקבל תגית של – נבחרת הבנות 2015

והקטגוריה הראשונה בתחרות היא... החברה הכי טובה!

כתבי בתגובה מי הגולשת הכי עוזרת ותומכת באתר ותסבירי למה לדעתך מגיע לה לזכות

מי הייתה החברה הכי טובה לדעתך? שתפי אותנו!

תיאור: אפליקציית פורגירלס

הורידי את האפליקציה 4girls  - עולם של בנות, באנדרואיד ו באייפון 

רוצה לשלוח כתבהלעדכן פרופיללהירשם לאתר?
כנסי למדריכים בערוץ שלנו ב
יוטיוב!כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
9 תגובות
תגובות: 425
GirlOnline דצמבר 30, 2015 04:29
אני כןתבת את זה מלא פעמים וזה לא נותן לי..
אני אכתוב את זה בצ׳ט בתקווה שתראו את זה ???
תגובות: 425
GirlOnline דצמבר 30, 2015 03:47
מנסה לשלוח שנייה...
אני מנסה לשלוח את מה שכתבתי אבל זה לא נותן לי... אז זה ניסוי לראות אם זה נשלח...
תגובות: 425
GirlOnline דצמבר 30, 2015 03:28
נועה! את כל כך מדהימה!
אני אוהבת אותך כל כך ואני פשוט בוכה מאושר עכשיו! ריגשת אותי ברמות ואת פשוט מושלמת!!! שולחת לך חיבוקים חמים <3 <3 <3
סופי D: דצמבר 29, 2015 21:35
נועה את פשוט ילדה מדהימה!!!!!!
ריגשת אותי בצורה מטורפת! ותודה רבה שבחרת אותי? אני אוהבת אותך ואת יובלי כל כך!! אתן לא מבינות כמה!!
תגובות: 596
~ סלינטורס ~ דצמבר 29, 2015 16:46
^^
אני מסכימה עם זאת שמעלי .. למערכת האתר- זאת תירות מיותרת שרק תפגע פה בבנות .. ולדעתי זאת לא המשמעות של האתר שלנו ..
אין שם :) דצמבר 29, 2015 16:36
טוב
למרות שאני חושבת שזאת סתם תחרות מיותרת כי יש בנות שיכולות להיפגע.. אז אני בחרתי ב-warrior forever היא פשוט מדהימה! היא עזרה לי ממש והעלמה לי את הרצון והמחשבות להתאבד! היא חייבת לזכות!??
סופי D: דצמבר 29, 2015 13:59
האמת? קשה מאוד לבחור!
כולם כאן מדהימות! אפשר לבחור יותר מ1?
תגובות: 342
nature דצמבר 29, 2015 00:00
...
ליפני התגובה לתחרות עצמה, אני רק רוצה להגיד שהתחרות הזאת מאוד חשובה, מידי פעם באמת צריך לעצור ולהגיד תודה. הבחירה שלי הייתה מאוד ברורה...מהיום הראשון שלי באתר, בתור גולשת רשומה, דשדשתי בין כתבות, אפילו כתבתי כמה בעצמי תחת שמות שונים, ומצאתי את דרכי אל הבלוג. התקופה שלי באתר הייתה מאוד קשה בשבילי, והוא היה סוג של בריחה קלה מהמציאות שחזרה ואיימה עליי שוב ושוב, לא משנה לאילו פינות נדחקתי. בתחילתה של דרכי פה, כשפתחתי את הבלוג התחילה להצטייר תמונה כללית על המצב שבו הייתי שרויה. הייתי דיכאונית, החרדה שבה להכות בי, והתמודדתי עם כמה וכמה סיטואציות שונות לגמרי מאלו שהכרתי. חלק מן הפוסטים שהעלתי סיפרו על מצבים קשים, ובדיעבד אני מסוגלת לומר שהיו סוג של קריאה לעזרה. עזרה שבסופו של יום גם הגיעה. היו מספר גולשות נמרצות שדאגו לקרוא ולהגיב בעניין וברגש, ואילו אחת שהכניסה בי מעט תקווה שהמצב השתנה. SHALO... לה אני חבה תודה עצומה. לפני כמה חודשים כשהייתי מאוד פעילה באתר, הייתי נכנסת לדיונים עם הרבה מהגולשות האחרות, נקלעתי לסכסוכים עם חלקן ותמיד הייתה את אותה אחת שהייתה שם בשביל להקשיב. חברה טובה לא חייבת להביע דעתה, לא חייבת להסכים, ולא חייבת גם להתערב, על מנת להיות חברה, רק להקשיב. הדרך הפשוטה ביותר "לעודד" אנשים במצוקה, היא לומר "תהיו חזקים, אנחנו פה בשבילכם, פנו אלינו אם אתם זקוקים לעזרה", ולצאת ידי חובה. SHALO לא חיכתה שאפנה אליה, לא אמרה שיהיה בסדר, אלה עזרה לי להתמודד עם מצב נתון שלא היה צפוי לא סוף. לא סוף טוב לבטח. בקיצור, כמו שעשתה עבורי אני בטוחה שעשתה בעבור אחרות, ואני חושבת שהעובדה שבעזרתה יצאתי ממצב נתון למקום מואר, היא העדות המוחשית ביותר לכך שהייתה חברה טובה עבורי.
Lego Hause דצמבר 29, 2015 00:00
:)
אוקיי אז לי יש 2 :) "סופי D:" ו"יובל22" . השנה אני עוברת תקופ לא קלה,אני עברתי לגרמניה והמרחק בין כל החברים והמשפחה ובכלל ההבדל העצום של התרבות והשפות הקשה עליי בצורה כזו שאני נכנסת הרבה פעמים למצב רוח מאוד מדוכא...המעבר הזה מלווה בהמון בכי ורגעי שבירה. לפני כמה חודשים פתחתי שיחה בפורום "יחסים ונשמה" שיחה שנקראת "רילוקיישן\\ישראליות שגרות בחו"ל" , מאז ששתי הבנות המדהימות האלו התחילו להתכתב איתי שם הרגשתי כל [ומרגישה] כל כך מאושרת... אני לפעמיים מרגישה שאין לי עם מי לדבר , אבל אנשים שבאמת יבינו את התהליך הריגשי והנפשי שאני חווה,ויובל עוברת בדיוק אותו הדבר עכשיו וסופי עלתה לארץ לפני מס" שנים. אני רוצה לומר שהבנות האלו כל כך מדהימות!לפעמיים אני בוכה מהתרגשות שאני קוראת את ההודעות וההתגובות שלהן לדברים שאני כותבת בשיחה. החיזוק,הפירגון,ההדדיות,והאהבה הזאת שנוצרה בינינו !!הלוואי והייתי יכולה לראות אותן,אני בטוח הייתי בוכה מהתרגשות ומתנפלת עליהן בחיבוקים.כי באמת שאין לי דרך פחות טובה להודות להן על העזרה שלהן !!!!!!! מדהימות שכמותכן !!