גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

למה זה קורה לי?

למרות כל הקשיים, טליה עדיין מצליחה להיאחז בנקודת האור הגדולה בחייה – החברות שלה. אלה שנמצאות בשבילה גם כשהיא במרחק של אלפי קילומטרים ומחזקות אותה בשלט רחוק

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
מאי 21, 2015 00:00
photo

 

אני לא מסוגלת. פשוט לא מסוגלת, אין לי כוח. לא מסוגלת! 
תוציאו אותי מהחלום הרע הזה.
אם לא אבא ואמא, אז אלוהים בעצמו שגרם לי להגיע למקום המטונף והמלוכלך הזה, שייקח אותי חזרה!
מתי הוא יבין שזה לא המקום שלי?
מתי תבין שזה לא מקום שאפשר לקרוא לו בית?
מתי תבין שהוצאת אותי מחלום והעברת לסיוט?
שלא כמו בחלומות ובסיוטים, אותי אתה מכריח להישאר כאן ארבע שנים!
מתי תבין שהרסת לי את  ארבע השנים הקרובות מהחיים שלי
?
מתי תבין שלקחת לי את האהבה הראשונה, והנשיקה שהייתה אמורה לבוא אחריה?
מתי תבין שזה לא בסדר לעשות כזה דבר למישהו? מתי כבר תבין, מתי?

אני שוכבת על המיטה ובוכה בחרישות. מתי יבוא מישהו שיציל אותי, יביא את החבל ליציאה מהתהום?
לחור שחור הגעתי, ואין דרך קרובה לצאת, הליכה של ארבע שנים מחכה לי.
והכי נורא, שהוא נותן לי לסבול. למה לא לשלוח אותי למקום יפה? למה לא למקום שבו יהיו לי חברים?
למה לא למקום שבו מחכה לי אהבתי הראשונה? למה לשלוח אותי בכלל?
למה אני לא יכולה לקום עם חיוך בבוקר, בשבע ורבע, וללכת לבית ספר במרחק עשר דקות הליכה?
למה אני צריכה לדעת אנגלית?
למה אני יודעת קוראנית?
תשלח מישהו אחר, מעיר אחרת, מדינה אחרת, משפחה אחרת.
למה אני לא יכולה לסיים את בית הספר שלי, בכיתה ח׳ עם כולם?
למה לסבול בכוח?
למה אני?!
אבל השאלה הכי גדולה היא, איפה אני יכולה למצוא את התשובה לכל אחת מהשאלות?

בנות,
אני כותבת לכן ובוכה, הנייר רטוב ואני בקושי מצליחה לראות מה אני כותבת, המשקפיים מלאים דמעות, אז גם אותם אני צריכה להסיר. עכשיו אני בכלל חצי עיוורת, מרחמת על עצמי. יש רגעים כאלה, למרות שבדרך כלל אני חזקה
.

היום אני רוצה לספר לכן על מקרה שנמשך במשך החודש-חודשיים האחרונים.
מכירות את האחת שיש לכן איתה הרבה שרשראות שלBFF ? האחת, שאם היא חולה, תיסעו לבית שלה עם מלא ממתקים ותחבקו אותה, תידבקו ביחד במחלה, תהיו חולות ביחד ובסוף גם תלכו לאכול איזו גלידה או יוגורט? האחת הזאת שלא עוזבת לא משנה מה קורה?
לחברה שלי קוראים גם במקרה, טליה.
חגגנו את בת המצווה ביחד, יום הולדת עשר, רקדנו ביחד, ישנו זו אצל זו אינסוף פעמים, במיוחד בשנה האחרונה.
לא יוצא לנו לדבר כל כך הרבה בזמן שאני בהודו, ואני מתגעגעת כל כך.
כמה ימי רביעי שבהם היינו אמורות להיפגש לישון ביחד כבר פספסנו?
אני סופרת, השבוע זה הולך להיות 27. 27 שבועות של מרחק.
פעם אחת כשכן יצא לנו לדבר, שאלתי אותה אם היא תבוא להודו. פעם אחת ישנתי בבית אביה בתל אביב והוא אמר שהוא יביא אותה להודו איתו.
לא האמנתי, ולפני כמה זמן שאלתי כבדרך אגב אם היא באה להודו ומתי. היא שאלה את אביה והוא אמר שהיא מוזמנת להתחיל לבדוק כרטיסי טיסה! היא תגיע אליי ביולי! הייתי על הקו כשהם דיברו, ואיזו הרגשה מדהימה!
אחר כך התחלנו לחפש כרטיסים ביחד, ואמא שלה נכנסה לחדרה, היא אמרה שאין סיכוי שהיא תיסע אליי לבד. ניסינו שתינו ואף ההורים שלי לשכנע את אמה. הכל הסתדר מושלם, ואז בא מישהו והורס הכל, איזו הרגשה
אבל המשכתי להיות אופטימית, וזה עזר לי. אביה אמר שהוא לא רוצה שהיא תיסע לבד, אז הוא ייסע איתה אבל לא בטוח מתי. הייתי עצובה, כי כל החברות שלי מכאן (כמה כבר יש לי…) עוזבות לפני יום ההולדת שלי בקיץ, וציפיתי מאוד לבלות חלק מהקיץ איתה בתור צ׳ופר לכך שאני לא מגיעה לישראל עד שנת 2016.

שתינו יודעות שזה לא יקרה, לא עכשיו. כשהבנתי את זה לראשונה, ממש בכיתי. את הקטע הראשון כתבתי באותו רגע שהיא אמרה שהיא לא תבוא. אחר כך ניסיתי אני לשכנע את הוריי לנסוע לישראל לבד. היא לא ידעה את זה ומסתבר שגם היא וכל החברים המדהימים שלי ניסו ועדיין מנסים לקנות לי כרטיס טיסה.
איך? ככה: חברות שלי פתחו עמוד אינסטגרם שקוראים לו
 _photography_ilבו הן מציעות את עצמן לצלם בוקים לבנות כי שלוש מהן הן באמת צלמות מקצועיות. את הכסף שהן הולכות להשיג הן שומרות לכרטיס טיסה בשבילי. בנוסף, הן גם שוטפות מכוניות ועוד
איזה חברות מושלמות!
אבל לי לא ירשו גם ככה, כואב לי עליהן על כל המאמץ שהן משקיעות
בשנה הבאה במאי אני כבר אהיה שם. אני מנסה להסביר להן כל כך הרבה פעמים אבל הן לא מקשיבות לי.
אלו חברות אמת!
אני מאחלת לכל אחת ואחת מכן שתמצא לה את החברה או חבורה שלה! הבנות האלה, שלא משנה מה יקרה, הן איתך! לא משנה אם יש לכן חברה אחת או מאה חברות וחברים, שמרו לעצמכן את האנשים שיהיו לידכן כל הזמן, גם אם משהו מזעזע יקרה, זה הכי חשוב!

רוצות לשמוע את הסוד שמחזיק אותי בלי להתפרק בבכי כל הזמן?
לפני כמה זמן דיברתי עם חברה שלי ליאור בסקייפ, היא גם הייתה ברילוקיישן בקנדה. היא אמרה לי שיש לה מוטו שיכול מאוד לעזור לי – "אל תשכחי שאת שם רק ארבע שנים, בני ישראל חיו במדבר 40 שנה״.
אז תודה, ליאורוש, אם אי פעם ייצא לך לקרוא את זה, תדעי שהשיחות איתך כל לילה מחזקות אותי מאוד, אפילו אם לא רואים
!!!

אוהבת את כולכן, כי גם לכן יש חלק גדול מאוד בתפקיד,
טליה

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
14 תגובות
אנונימית 9 מרס 28, 2021 19:27
תוכן פגעוני
אגב חברה שלי קרובה טסה לחול לשנה ללונדון , אנגליה . כמו כמה בנות כאן
אנונימית 9 מרס 28, 2021 19:26
תוכן פגעוני
היי טליה , את ריגשת אותי !! את מהממת ⁦❤️⁩ ולא נורא תחזרי לישראל עוד שנה בינתיים תנסי להנות בהודו כי את יודעת זאת הזדמנות של פעם בחיים ... חחחח אבל נראה לי שכבר התמודדת אם זה והיום את כבר בישראל והכול טוב אצלך , בהצלחה ⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩
זוזי:) מאי 21, 2015 09:59
תוכן פגעוני
ואואווו ריגשת!!!
כל הכבוד לך!! מקווה שהכל יסתדר!!!!!!!!! מקווה שתוכלי לטוס לישראל או שטליה תבוא אליךךך!!!! בהצלחה את מדהימה!!!
אנונימית מאי 20, 2015 17:09
תוכן פגעוני

עכשיו כשאני קוראת את זה, אני מבינה את הרגשות שלך טליה, כל פעם בתקופה קצרה אני נכנסת לאתר וקוראת את הטורים ומבינה את הרגשות שלך , רק ככה זה מפיץ אותי בדמעות ובאמת ממחיש לי מה את עוברת שם. כמו תמיד שאני אומרת לך בכל פעם שגם אם אנחנו לא מדברות או גם אנחנו ביבשת אחרת אני כל יום חושבת עלייך, מדברת עלייך עם אמא. את קולטת שגם אם אנחנו במרחק של יבשות אנחנו עדיין רבות?? רבות מעצם הדאגה, הגעגוע, הכעס שזה מפריד בנינו !!! הכעס שההורים שלנו לא מרשים לנו לטוס אחת אל השנייה!!! כל הזמן אמא שלי וחבר שלה את יודעת מי אומרים לי זאת חברה זה לא משפחה שאת צריכה ללכת והיא קרובה אלייך ואני פשוט לא עונה להם אף פעם כי אני יודעת שהם בחיים לא יבינו מה זה טליה וטליה ! מה זה טליה x2 מה זה האחות השנייה שלי האחות המאומצת שלי!!׳ אז אני אפילו לא מתחילה להסביר להם כי זה לא אכפת לי מה הם יחשבו, אני חושבת מה שאני רוצה ואף אחד לא יגיד לי מה ורק שתדעי שאני עדיין אופטימית לגבי זה שאני אטוס אלייך, אולי לא בחופש לא בעוד חצי שנה אבל כן, אני עדיין אופטימית? אחותי המאומצת רק שתדעי שיש לי טבלת ייאוש בחדר שאני כל פעם מוחקת ימים ונזכרתי שכבר לא מחקתי כמה ימים? זה מסמל את הימים עד שתבואי לפה... וכל לילה אני חושבת לעצמי מה טליה עושה עכשיו , ישנה? אולי היא חושבת עליי? ומנסה להכנס אלייך לדמות!!! וכל ימי רביעי אני בדיוק כמוך , עצובה שאני עכשיו לא ישנה אצלך , וכל פעם שאני עוברת ליד הבית שלך אני מציצה, מדמיינת אותך רצה אחרי יעל ומיכל ולפעמים זולגות לי גם דמעות. אני אוהבת אותך ומתגעגעת כמו לא יודעת מה למה אלוהים דווקא שלח אותך לארץ המסריח הזאתת ?? אז טליה שלייי תמשיכי לכתוב כי זה מסביר לי את הרגשות שלך וגורם לי להזכר כל פעם מחדש בחברות שלנו אה ונזכרתייי שלא תשכחי!!! לא לנגב ביד שמאל!!! (מאור ועמית) הודים מס***** אוהבת אותךך ברמות מטורפותתת ומתגעגעת כלכךךךךךך הטליה מהיבשת השנייה ?
תגובות: 21
just someone מאי 20, 2015 17:00
תוכן פגעוני
לכל הבנות המושלמות כאן שהגיבו
רציתי להגיד תודה על הכל... ושלעמוד קוראים photography_il והמקף התחתון השני אחרי ה-il זה פשוט לא נתן לי לרשום את זה
אנונימית מאי 20, 2015 16:40
תוכן פגעוני

אני קוראת את הטור שלך קבוע ורק מחכה ליום רביעי בשביל לראות מה כתבת, את כותבת פשוט מדהים, אני גם מאוד אוהבת לכתוב ואני יחסית מתמצאת בכתיבה, רואים עד כמה את כנה עם הקוראים ושאת כותבת בצורה גבוהה לגילך. הדבר השני שאני רוצה להגיד לך זה שאל תתייאשי לעולם! אפילו אם את מרגישה שתפילותייך לא נענות והולכות לאיבוד, תדעי שהן הולכות למקום טוב וה׳ יודע מה המקום הכי טוב בשבילך ואם את נמצאת בהודו סימן שאת צריכה להיות שם מסיבה כלשהי, בעזרת ה׳ את תצליחי להתגבר על הקשיים ותהפכי לאדם יותר שמח במהרה! אל תשכחי-תני חיוך, הכל לטובה!:)
תגובות: 504
LightningVolt מאי 20, 2015 15:14
תוכן פגעוני
לתגובה שעליי
חחח איזה קטע...! גם אני עוזבת בקיץ לשנה לאנגליה..! תביאי כיף סיס:))) ✋
flowers girl מאי 20, 2015 14:50
תוכן פגעוני
ממש ריגשת אותי!
אני מבינה אותך... יש לי חברה שעוזבת את הארץ וגם אני אולי אעזוב את הארץ בשנה הבאה, לאנגליה. איזה חמודות החברות שלך! אהבתי ממש את הכתבה(:
אנונימית מאי 20, 2015 14:44
תוכן פגעוני

טליה ממש ריגשת אותי ואני ממש שמחה בשבילך שהחברות שלך יגיעו לבקר אותך. כל הכבוד להן שהן עובדות כל כל קשה כדי להגיע אלייך! זה אומר שהן אוהבות אותך מאוד! לא כל אחד היה עושה כזה דבר בשביל החברים שלו יש לך חברות מושלמות! אני גם שמחה שאת מרגישה יותר טוב! באמת לא כדאי לך לבכות תמיד תזכרי שאת בן אדם מדהים ושהכל יסתדר ושיש לך חברות טובות ומשפחה ושכאן ב4girls כולנו תומכות בך ואוהבות אותך!
תגובות: 504
LightningVolt מאי 20, 2015 14:11
תוכן פגעוני
ולטליה המדהימה:-)
כל כתבה שלך את מדהימה אותי מחדש. בהצלחה יפעשלי:))) כע אין לי שמץ מיי את אבל את נשמעת חברה מושלמת והחברות שלך הם מלאכיות משמיים, הלוואי עליי חברות כאלה:))))
טעני עוד תגובות