10 המכות של פורגירלס - אופנה

המכה האחרונה ברשימת 10 המכות של פורגירלס - מה הכי מעצבן אותך בנושא אופנה?

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
אפריל 10, 2015 00:00
photo

 

היום האחרון לפעילות 10 המכות של פורגירלס!

עוד לא השתתפת? זה הזמן!

אבל רגע לפני - המכה שנבחרה בנושא בעלי חיים היא של...
Michal : )
"מכת ה-אני-לא-אסלה: כשאת מלטפת את האוגר שלך, שמה אותו על היד, משחקת איתו, ופתאום את רואה משהו חום, ואז את קולטת שהוא עשה עלייך את הצרכים שלו! הלו, אוגר, אני לא אסלה!"

איזה תגובות נוספות הצחיקו אותנו במיוחד?
נעה????
"מכת המקום: כשאת יושבת על הכורסא בבית והחתול חושב שזו הכורסא הפרטית שלו, אז הוא מתחיל ליילל לידך, וכשזה לא עוזר לו, הוא קופץ על הכורסא ודוחף אותך החוצה. סליחה, חתול"

UNICORN STAR
"מכת הכלב המפדח: כשלימדת את הכלב משהו חדש כמו לשבת או לתת יד, אבל כשאת ליד חברים ורוצה להשוויץ, הוא מחליט שבא לו לשכב וללקק את אזוריו המוצנעים -.-"

*~*  יסמין הכוסע  *~*
"מכת הנשיקות: כשאת משחקת או מלטפת את הכלבה שלך ופתאום היא מתחילה לנשק וללקק אותך, ואת צוחקת כמה שניות, עד שאת נזכרת שיש עלייך איפור והכלבה הרסה לך אותו ואת צריכה להתארגן מחדש! לאאא... למה?!"

והנושא האחרון הוא... אופנה!

הנה המכה שלנו לדוגמה: מכת הטרנדים המתחלפים – כשמתחיל טרנד חדש ומדליק, פתאום הוא בכל מקום ו"לכולן יש" ואת בוכה לאמא שגם את רוצה אבל כשסוף-סוף את באה לבית הספר לבושה ככה – הטרנד התחלף וכולם מסתכלים עלייך ברחמים "היא לא יודעת שזה כבר יצא מהאופנה?"

יש לך רעיון מקורי בנושא אופנה?

כתבי בתגובות בצורה הכי צינית ומצחיקה את ה-"מכה" שהכי מעצבנת אותך בנושא הזה. ביום ראשון תיבחר תגובה אחת שתיכנס לרשימת 10 המכות המעצבנות והמצחיקות ביותר של פורגירלס!

מחכות לקרוא את התגובה שלך :)


תיאור: אפליקציית פורגירלס

הורידי את האפליקציה 4girls  - עולם של בנות, באנדרואיד ו באייפון 

רוצה לשלוח כתבהלעדכן פרופיללהירשם לאתר?
כנסי למדריכים בערוץ שלנו ביוטיוב!


  

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
53 תגובות
מערכת האתר אפריל 14, 2015 00:00
היי
כדי להציע חברות באתר, צריך להתחבר אליו ממחשב רגיל, וללחוץ מתחת לתמונה של הגולשת על הסימן עם הפלוס (+). אגב, מי שלא רשומה צריכה להירשם קודם. מקוות שעזרנו, מערכת האתר
תגובות:
אנונימית אפריל 12, 2015 18:47

זאת אני מהתגובות שרשמתי לענא עכשיו התחברתי וכן אני מאוד אוהבת יומני החנונית! אבל אני לא יודעת איך מציעים כאן חברות... אז את יכולה להציע לי?
יהלוש החלומות אפריל 12, 2015 13:22
היי
הנה זה המשתמש שלי את יכולה לשלוח לי חברות? אני פשוט לא יודעת איך...
תגובות:
אנונימית אפריל 12, 2015 13:19

היי זאת אני מתגובה49 יש לי כאן משתמש הוא בטעות התנתק לי אבל אני לא יודעת איך שולחים כאן חברות...
תגובות: 32
נענע(: אפריל 12, 2015 11:37
לתגובות 48-49
את צודקת במליון אחוז, באמת אסור להעתיק משם, אבל אני לא לקחתי את זה משם. יש לי אחות שממש רוצה להוריד את האפליקציה אבל אין לה מקום בטלפון, אז היא משתמשת בשלי. היא לא קראה את הספרים המעלפים וההורסים האלה והיא נתנה את הדוגמאות האלו. דרך אגב את אוהבת את יומני החנונית? אם כן, תשלחי לי חברות פליז פליז פליז, יש לנו אלף דברים לדבר עליהם...!!!! אם את רוצה קודם לדעת איך ליצור משתמשת ואז פרופיל ואז לשלח לי חברות- אז תשלחי לי פה הודעה בתגובות ואני אעזור לך
תגובות:
אנונימית אפריל 12, 2015 10:40

כשאת רוצה לקנות איזה בגד את רואה אותו באנטרנט או על מישהי בצורה מושלמת ואז שקנית עלייך או לא נראה אפילו קרוב לאיך שהוא נראה עליה
תגובות:
אנונימית אפריל 12, 2015 10:01

אני רשמתי את הלמעלה הוא מיועד לענא
תגובות:
אנונימית אפריל 12, 2015 10:00

את יודעת שאת ממש חוצפנית שלושת התגובות שלך נלקחו מהספר יומני החנונית ואני בתור אחת שקראה את כל הספרים לפחות 3 פעמים יודעת ובטוחה בזה! יש כאן בנות שיושבות וחשובות עד שעולה להן רעיון ואז את באה ומעמיקה מהספר (ובלי קרדיט...) מה נראה לך?!!
תגובות:
אנונימית אפריל 12, 2015 00:33

את מסתובבת בקניות ופתאום את רואה חולצה שמבתבצת לך בעינים קנית התלהבת באת עם זה לבית ספר וראית שיש איזה בן משכבה שלך ולא שמת לב שהחנות שקנית את החטלצה היא של בנים ובגלל זה המכור הסתכל עלייך מוזר )קוקו(
zoye אפריל 11, 2015 23:36
מכת הג'ינס
הרגע הזה שאת באה לחברה עם הג'ינס ה-יחיד שמחמיא לך, ואז את לובשת אותו גם למחרת והיא אומרת לך "אבל לבשת אותו אתמול אצלי.. לא?" ואז אומרת לה שברור שלא! ישלך פשוט כמה כאלה ואז היא אומרת לך "אבל.. הנה הכתם הקטן שעשיתי לך בטעות אתמול" ואת לא יודעת איפה ליקבור את עצמך מרוב בושה וברור לך שאת חייבת לקחת את אמא לשופינג ואז את באה לחנות וכל ג'ינס מודדת הוא הוא או ברוחב שלך אבל קצר עלייך או ניראה עלייך כמו שק אבטיחים
טעני עוד תגובות