10 המכות של פורגירלס - טיפוח

מה הדבר שהכי מעצבן אותך בנושא טיפוח? כתבי בתגובות ואולי התגובה שלך תיכנס לרשימת 10 המכות של פורגירלס!

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
אפריל 05, 2015 00:00
photo


אחרי המצות, ההגדה והדג של סבתא...

הגיע הזמן להמשיך עם 10 המכות של פורגירלס!

בסוף שבוע קיבלנו כל כך הרבה תגובות מצחיקות ומקוריות למכה בנושא "משפחה"... בסופו של דבר בחרנו את המכה של סהרוש:):
"
מכת האמא השדכנית: הרגע הזה שאמא שלך באה מול כל המשפחה ביציאה 'מה את אומרת על הבן של פנינה? הוא נראה טוב, סיים בהצטיינות, יש לו עסק מאוד מצליח, הוא היה ביחידה עלית בצבא ועכשיו הוא מתחיל ללמוד לתואר שני ברפואה בהארווארד!' כולה מתלהבת ואת 'אמא, אני בת 15!'"

תודה גם ל- Rose__girl13__ ו- mere.bearשהצחיקו אותנו עם התגובות המקוריות שלהן.
Rose__girl13__
"
מכת הנשיקות: כדי לקבל את ה-200 שקל שלך, תצטרכי לעבור 500 נשיקות מסבתא, דודה, אמא. אחרי זה הכסף כבר לא יעזור... הוא ילך על מגבונים לאיפור XD"
mere.bear
"מכת האמא, בבקשה תעזבי את החברים שלי בשקט: כשאמא מחליטה שהגיע הזמן לפתוח פייסבוק והיא מוצאת את כל החברים שלך (ואת האקס, כמובן -_-) ושולחת להם בקשות חברות..."

והנושא של היום הוא...טיפוח!

צריכה דוגמה? הנה הדוגמה שלנו: יום שיער רע – כמובן שדווקא ביום של המסיבה, תקומי עם שיער קופץ כאילו חשמלו אותך... למישהי יש קרם לשיער?

יש לך רעיון למכה בנושא טיפוח?

כתבי בתגובות בצורה הכי צינית ומצחיקה את ה-"מכה" שהכי מעצבנת אותך בנושא הזה. כל יום תיבחר תגובה אחת שתיכנס לרשימת 10 המכות המעצבנות והמצחיקות ביותר של פורגירלס!

אז מה המכה שלך?


תיאור: אפליקציית פורגירלס

הורידי את האפליקציה 4girls  - עולם של בנות, באנדרואיד ו באייפון 

רוצה לשלוח כתבהלעדכן פרופיללהירשם לאתר?
כנסי למדריכים בערוץ שלנו ביוטיוב!


כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
44 תגובות
תגובות:
אנונימית אפריל 08, 2015 08:30

מכת המגבת שאת מתקלחת. את מסיימת ופתאום קולטת שאין לך מגבת! ואת כזה: אמא!!!! מגבת???
תגובות: 46
גפן היפה אפריל 06, 2015 10:46
מכת החצ'וקנים
שאת קמה בבוקר ליל הסדר עם מיליון חצ'וקנים על הפנים אבל הכי גרוע שהחצ'קון הכי גדול באמצע הפנים ומסביבו יש עוד מלא מלא נוספים ואת אדומה כמו עגבנייה וגם חיוורת
תגובות: 43
מסטיקולה אפריל 06, 2015 03:44
ל-19
וואי זה כלכך נכון נקרעתי למרות שכולן מצחיקות....☺??
תגובות: 43
מסטיקולה אפריל 06, 2015 03:40
מכת הלק!
יש לך ארוע ואת שמה לק ואין לך את כל הזמן שבעולם בכל זאת....אז את בכל זאת מתארגנת ואומרת לעצמך אני יתפקד רק עם היד שעוד לא שמתי לק ואז את אומרת טוב תעשי בעדינות בעדינות...ואיזה עדינות!?הלק ירד ולא שתם ירד ירד לך על כל הדברים אז את מתחילה להוריד את הלק מהדברים עים מגבונים ךהורדת לק ובנתיים גם הלק על הציפורניים יורד!!ואז את מורחת מחדש "ולא זזה"בקיצור את קולטת את עצמך בארוע מקלפת את הלק מתחת לשולחן???
תגובות: 43
מסטיקולה אפריל 06, 2015 03:33
מכת הלחץ!!
שאת מתחילה להתארגן שלוש שעות לפני: -חצי שעה במקלחת את בסבבה, מה יש לי עוד שלוש שעות.... -את יוצאת עושה פן מיבשת את השער לביינתים חברות בוואצאפ מתיעצות(וחופרות....)איתך מה ללבוש(אם זה ארוע עם חברות)-עשית פן מחממת את המחליק לביינתים בפלפון....קולטת שכמאט שרפת את החדר ועושה מחליק עושה לא יוצא עושה שוב... -יושבת(יותר נכון דוגרת) ומסתכל על הארון פתוח מחפשת קפוצון או איזה משהו שישדרג.... -מתאפרת שמה מייקאפ,אודם,סומק ומה לא?!שמה מסקרה וו אופס נמרח!!אוקי הולכים לשרותים להוריד אותה בדרך את קולטת שתוך 10דקות את צריכה להיות למטה מה עושים!!!!!!!את מתעצבנת על כולם שמהמהר מסקרה מתארגנת יורדת למטה יורדת במדרגות עד שהמעלית תבוא וווו יושבת באוטו ונושמת....מגיעה לארוע סוף סוף. . ..
תגובות: 408
shir12345 אפריל 06, 2015 01:06
חחחי איזה מצחיק של כולם
אין לי כוח עכשיו לחשוב על משהו כי גם תפסתן לי את הרעיונות אז אני שוב לא אכתוב..;-) :-\
תגובות:
אנונימית אפריל 05, 2015 22:55

מתקלחת* מורחת*
תגובות:
אנונימית אפריל 05, 2015 22:53

מכת השפשופים: את בבוקר קמה עם שיער מבולגן את מקלחת ואחר כך את מורחבת עליו ג'ל ואז כשהשיער והג'ל מתייבשים אחיך הגדול בא ומשפשף לך את כל השיער... כשהוא סיים לשפשף לך את השיער הוא אומר לך: תגידי מה אין לך מספיק מסרקים בבית אמא קנתה 4 גם אם בטעות שברתי לך 2 זה לא אומר שלא צריך להסתר בבוקר והולך... ואז את דופקת את הפרצוף הכי מפגר מול המראה כדי שיראה טוב עם השיער. .??? ♡~Helza~♡
תגובות:
אנונימית אפריל 05, 2015 22:38

מכת הטרנדים שיש איזשזהו טרנד מאד מאש אופנתי שקשור בדרך כלל בטיפוח העצמי ... הוא מכוער ברמות אבל בכל זאת כולם קונים אותו ואז את מרגישה יוצאת דופן אם את לא קונה גם
תגובות: 32
נענע(: אפריל 05, 2015 20:50
מכת החצ׳קונים, מאת ענא(:
כשאת קמה בבוקר עם חצ׳קון ענקי על המצח, ואז את נזכרת לשים משחת שיניים, לאכול תפוחים ולעשות הרבה יוגה כדי לא להתעצבן ולהגדיל את החצ׳קון, ואמא כותבת לך פתק: ביתי איחרה לבית הספר שלא באשמתה...״ וכשאת מביאה תפתק למורה היא בוחנת אותך מקרוב עם העיניים הענקיות שלה, קולטת תחצ׳קון- וממהרת להתנצל.. מאת ענא(:
טעני עוד תגובות