עשרת הדיברות של 4girls

מכירה את עשרת כללי האתר? כדי לשמור על הרשת החברתית שלנו כאתר הבנות שהכי נעים להיות בו, ריכזנו את כל כללי האתר למקום אחד. למצטרפות החדשות ולוותיקות כאחד!

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
דצמבר 11, 2014 00:00
photo

 

היי, פורגירלסיות!

איזה כיף לראות שהרבה בנות חדשות הצטרפו אלינו לאחרונה (ברוכות הבאות! :)). החלטנו להקדיש את הכתבה הזו להכרת האתר והכללים שלו, גם כדי לעזור לחברות החדשות להשתלב בצורה מהירה ונעימה וגם כדי לעשות רענון לחברות הוותיקות.

אז קודם כל, כדי להכיר את האתר ואת האפליקציה קצת יותר טוב, אנחנו מזמינות אתכן להיכנס לכתבה הזאת. בכתבה יש לינקים לסרטוני הדרכה שילמדו אתכן את כל הדברים הבסיסיים שיעזרו לכן להתמצא באתר במהירות ובקלות - כמו איך למלא את הפרופיל, איך לשלוח כתבה ואיך לצרף חברות חדשות!

ועכשיו לכללים J

אתר 4girls הוא אתר העצמה המיועד לבנות בלבד. האתר נותן במה לכל הבנות בארץ להביע את הדעה שלהן, להכיר חברות חדשות ולקבל עזרה מיועצים מקצועיים. הערכים שחשובים לנו ושאנחנו מתעקשות עליהם הם: יצירתיות, אינדיבידואליות, פתיחות, תמיכה, זיקה טכנולוגית והעצמה. לכן:

  • האתר נועד לכך שתביעי את דעתך כל עוד את מכבדת את האחר.

  • כדי לשמור על תרבות תומכת ומגוונת, גולשת שתגיב בשפה בוטה או פוגענית– תגובתה תוסר. במקרים רבים נפנה באופן אישי לגולשת ואם ההתנהגות הפוגענית תחזור נשקול חסימת הכרטיס שלה באתר!

  • אנחנו מקבלות מאות כתבות בחודש ומעלות את הכתבות היפות שאינן פוגעניות, לפי לוח זמנים של המדורים. כל כתבה או פוסט שנבחר יעברו עריכת מערכת. כשאת שולחת כתבה לאתר, את צריכה להיות מוכנה לקבל גם ביקורת שלילית.

  • לפעמים המערכת מוצאת פוסט מעניין ורוצה לתת לו במה גדולה. במקרים כאלה, יערך הפוסט ויקודם לעמוד הבית. אם את לא רוצה שהפוסט שלך יפורסם בשער- כתבי בסופו: * לא לפרסום *.

  • אם כתבה ששלחת לא עלתה כנראה שהיא מחכה בתור, שהתוכן בה היה פוגעני או קצר מידי להיות כתבה או שהתוכן מועתק ממקור אחר.  

  • כשהכתבה שלך תעלה תקבלי מאיתנו הודעה במייל ותוכלי להפיץ אותה ברשת.

  • על פי החוק, האתר מחויב לדווח לגורמים משטרתיים על כל הודעה אבדנית של גולשת.

  • כדי לשמור על הביטחון שלך, נמחק הודעות שכוללות מספרי טלפון ופרטים אישיים. אי אפשר לדעת לאן הפרטים האלו יגיעו!

  • אתר פורגירלס עובד עם מותגים שהערכים שלהם מתאימים להעצמה של נערות ומי שיפרסם תוכן מסחרי / שיווקי / פרסומי ללא אישור – הודעתו תוסר.

  • אנחנו רוצות לשמור על האתר כמקום בטוח לבנות בלבד ולכן אם גולש בן יפתח כרטיס באתר - הכרטיס שלו ימחק.


 לכל שאלה ובקשה, אפשר לפנות אלינו במייל:   desk@4girls.co.il


 גלישה מהנה,
צוות
4girls


אפליקציית פורגירלס

הורידי את האפליקציה 4girls  - עולם של בנות, באנדרואיד ו באייפון 

רוצה לשלוח כתבהלעדכן פרופיללהירשם לאתר?
כנסי למדריכים בערוץ שלנו ביוטיוב!
 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
33 תגובות
תגובות:
אנונימית אוגוסט 04, 2015 19:28

אני לא ראיתי את זה וכתבתי להם שבא לי להיתאבד ולא היתכבלתי לזה והם שלחו לי משטרה הביתה
מערכת האתר אוגוסט 04, 2015 00:00
לגולשת שהגיבה מעלינו
היי יקרה, דיווחנו כי חששנו לחייך, לא יכולנו לקחת את הסיכון שיקרה לך משהו. מעבר לכך, אנחנו מחוייבות על פי החוק לדווח.
sapib אפריל 02, 2015 09:45
וליסמין
מאיפה לך שזה בשבילך??? את החלטת את זה! ולמה? כנראה שמשהו את עושה לא בסדר ומתחרטת....בכל מיקרה זה לא דווקא בשבילך אלא לכל הבנות החדשות באתר הזה!
sapib אפריל 02, 2015 09:43
12-18
אלה גילאים...אסור יותר....או פחות....
מערכת האתר אפריל 02, 2015 00:00
לגולשת החדשה שהגיבה 2 תגובות מעלינו
ברוכה הבאה לאתר! האתר נועד לבנות בגילאים 12-18, אבל יש באתר גם בנות מעל או מתחת לגילאים האלה :) מוזמנת להירשם!
תגובות:
אנונימית מרס 31, 2015 14:39

אני חדשה פה באתר מאיזה גיל כדי להיות באתר
מערכת האתר פברואר 01, 2015 00:00
היי
כללי האתר קיימים מאז שהאתר הזה קיים, והם מיועדים לכל הגולשות שנמצאות כאן באתר. כפי שכתבנו לך בפוסט - אנחנו רואות שזו לא הפעם הראשונה שאת כותבת שהתקשורת עם גולשות מסוימות לא קלה לך, ושאולי האתר לא מתאים לך. אבל זה בהחלט לא נותן לך את הזכות להעליב את הגולשות ואת האתר. הגבנו להודעה הפרטית ששלחת לנו, את מוזמנת לקרוא ולהתייחס אליה בתיבת המסרים.
*~* יסמין הכוסע *~* ינואר 30, 2015 22:52
ככה…
זה באיחור אבל שהיה .. קודם כל ראיתי את זה ממזמן ורק עכשיו החלטתי להגיב . אני יודעת שזה "ספישל" בשבילי… תודה אבל לא תודה ! ודבר שני מה זה השטויות האלה שאתם לוקחים פוסט בלי רשות… אתם מחויבים לשאול ! לדעתי , אתם צריכים תהייתביש בזה שאתם ככה מפרסמים משהו בפומבי כזה ! דבר נוסף: אני רוצה להגיד לכן משהו מכל הלב… זה רשמית האתר שאני הכי בעולם הזה ביקום הזה אני אסמוך על אחותי הקטנה קודם… מאשר על רוב הבנות פה… למה עם הגעתי למצבים שכשחבר שלי מתקשר מהבסיס ושמוע אותי בוכה (בגללכן לרוב) והשאלה הראשונה שלו זה ' חימ שלי זה עוד פעם מישהי מהאתר? ' אז זה עצוב בשבילכן ! ביי.. בקרוב גם ימחקו את התגובה הזאת וזה יהיה מספיק צפוי.
מערכת האתר דצמבר 16, 2014 00:00
היי
לגולשת שהגיבה 2 תגובות מעלינו - את מוזמנת לשלוח לנו את הבקשה שלך למייל desk@4girls.co.il לגולשת שהגיבה תגובה מעלינו - אלה עשרת הדיברות של האתר, היה לנו חשוב לגרום לכתבה הזו לבלוט כדי שכולן ישימו אליה לב.
תגובות:
אנונימית דצמבר 11, 2014 18:43

חפרתם על הכתבה הזאת ! תשנו אותה
טעני עוד תגובות