גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

מחזור בטיול - לא בעיה!

מה לעשות אם המחזור תופס אותך בדיוק בימים שמתוכנן לך טיול? טיפים שיעזרו לך לעבור כל מסלול עם חיוך!

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
נובמבר 04, 2014 00:00
photo

 

בנות אהובות, יקרות ומקסימות שלי!  

בתור נערה מתבגרת, אישה וכל מי שקיבלה את המתנה המדהימה מאמא טבע - הרי היא המחזור החודשי שלנו, אני מכירה את החסרונות והכאב (המילולי!) שבכך: שינויי הרוח המטורפים, כאבי הבטן, הפחד שאולי המכנס התלכלך, הריח וכן גם מתחושת האיכסה הלא נעימה כשמקבלים מחזור. 

אחד מהדברים שהכי מפחיד במחזור זה הטיולים השנתיים, הקורסים, ימי השדה ומה לא? בתור מש"צית שיוצאת באופן קבוע למסעות ולקורסים בקיץ במהלך השנה, שבהם רוב הזמן אין אפשרות למקלחת, ומקבלת תמיד באופן קבוע מחזור, אספתי במהלך הזמן כמה טיפים שעזרו לי ובתקווה יעזרו לכן:

 • תמיד, אבל תמיד תהיו עם חבילה של תחבושות או טמפונים עליכן! גם אם זה לא הזמן שלכן בחודש או אם אתן אמורות לקבל שבוע מאוחר יותר, אל תפלו לחוק המרפי הזה. תהיו מוכנות לכל מקרה שלא יבוא! החבילה אמורה להיות בתיק הנוסע שלכן (אם יש לכן כזה וזה לא מסע נודד) וכמה תחבושות אצלכן בתיק ההולך (שוב אם זה לא מסע נודד). אני אישית ממליצה לקנות תחבושות לילה על כל מקרה שלא יבוא.

 • מגבונים, מגבונים ומגבונים ולא סתם מגבונים, מגבונים לאזור האינטימי שלכן. מה ההבדל בין אלו לרגילים? רמת החומציות במיוחד מותאמת לאזור שלכן שם למטה וכך ימנעו ריחות לא טובים. שוב, אם יש לכן שני תיקים כדאי לחלק את זה לחבילה גדולה בתיק נוסע וחבילה קטנה בתיק הולך. תוסיפו גם טישו - מי יודע מתי צריך? 

 • תמיד תסחבו עליכן שקית פלסטיק אטומה ועבה לתחבושות משומשות. כשאתן בטבע ואתן חייבות להחליף תחבושת, אתן לא תזרקו אותן בשיחים! השקית האטומה היא שקית זבל וחשוב שהיא תהיה עבה כדי למנוע תאונות לא נעימות.

 •  שנו על הבטן. כן, אני יודעת שזה לא הכי נוח אבל זה מונע כתמים באזור הישבן אחרי הלילה.

 • נסו להתעורר חמש דקות לפני ההשכמה.  ההשכמה ב-6:00?  תתעוררו ב-5:55 ותחליפו תחבושת לא יקרה משהו משמעותי עם תשנו חמש דקות פחות, לא?

 • יש מים ואת לא משתמשת בטמפונים? לא ביג דיל! למרות שהתחבושת מתנפחת במים, אם היא צמודה לגוף שלך היא מונעת נזילות מיותרות. אחרי המים והשכשוכים לכי עם חברה לצד, תחליפי תחבושת ותשתמשי בשקית האטומה מטיפ שלוש.

 • יש מקלחת? יש לך שלוש אפשרויות:  להתקלח עם תחתון בגד ים ולהדביק עליו תחבושת,  טמפון עם תחתון בגד ים או בלי או בלי תחתון או להתקלח בלי כלום (הדימום נעצר במים). מה שלא תחליטי, הטריק הוא להכין תחתון עם תחבושת לפני ולבקש מחברה שתעביר לך אותו אחרי שתשטפי מעצמך את הזיעה והלכלוך

 • כדורים משככי כאבים - צריך להסביר?

 • ל-ה-נ-ו-ת! למרות האיכסה של המחזור, זה אחד מהדברים שהופכים אותך לאישה! מותר לך להתלונן, לבכות ולשחרר אבל גם מותר לך לאכול כמה שיותר שוקולד וממתקים (תודו שכולכן טוחנות כאלו בטיולים), את בטיול! על הדקה הראשונה תשכחי מהמחזו- מה?! כבר שכחתי! 

   

אז יאללה, בפעם הבאה שמאמא טבע תנקוש על הדלת כשאת בטיול תקבלי את המתנה באהבה ותודה ותבעטי בה כי וואלה, את יודעת איך התמודד עם "המתנה הנפלאה והאהובה" הזאת! אוהבת את כולכן!

אני– עצמי  
גיל: 16

 

 

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
73 תגובות
?CoolGirl ספטמבר 01, 2023 15:43
תוכן פגעוני
זה כל כך הולך לעזור לי! תודה רבההההה❣️
מה אכפת לכן ספטמבר 01, 2023 14:11
תוכן פגעוני
מגבונים לאזור האינטימי זה כמו מגבוני תינוקות, לא? משתמשים בהם כדי לנקות להם את ה-**** כשמחליפים חיתול...
?Take Care? דצמבר 09, 2022 15:17
תוכן פגעוני
וואיי טיפים טובים♥️ גם אני הייתי במחזור בטיול שנה שעברה, ובאמת, כל הבנות שמפחדות לצאת במחזור - אל תפחדו, באמת כשאני הייתי במחזור בטיול בקושי הרגשתי אותו בזכות טמפונים (אם אתן בתנועת נוער, ממליצה לכן ללמוד להשתמש בטמפונים כי זה ממש נוח בטיולים, אפשר להשתמש בהם גם במים, גם אין תחושת כובד..), בנוסף, אני שמתי פד מתחת לטמפון ליתר ביטחון והייתי בטוחה לגמרי!
🌈 Rainbow דצמבר 09, 2022 14:13
תוכן פגעוני
תודה רבה מדהימההה❤️ אני יוצאת היום לטיול צופים עם לילה, עוד לא קיבלתי אבל תמיד טוב שיש טיפים למקרה ש;)
. דצמבר 09, 2022 10:16
תוכן פגעוני
כמה המלצות לכל השאלות פה של כולם... דבר ראשון ולי הוא ממש עוזר, אבקה- מול זה כמו כדור של אקמול אבל אני לא יודעת לבלוע כדורים:( לקחת מה שנוח לכם ואפשר אולי תחבושת לילה ואז היא יותר עבה..
תגובות: 225
אביגיל ~ ? ספטמבר 21, 2021 20:32
תוכן פגעוני
אני בחיים לא הולכת לטיול של טבע כשאני במחזור בחיים כאילו למה שאני אסתבך וגם שהמחזור יהרוס לי את הטיול גם בגלל הכאבים וגם הגלל כל החלק הזה של להחליף פד וכל זה .. לא ולאאא אני לא אכנס לזה ????
יוני 14, 2020 02:26
תוכן פגעוני
אסור להצור את המחזור חייבים להאשיר את זה
L.G יוני 02, 2020 13:51
תוכן פגעוני
וואי חחח חייבת לשתף אתכן שהפעם הראשונה שלי שקיבלתי מחזור זה היה יומיים לפני הטיול השנתי של יומיים?
היי וזה .... מרס 07, 2020 00:29
תוכן פגעוני
קיבלתי היום מחזור ראשון והוא ממש ממש מוזר יוצא לי מלא דם וממש ממש כואב לי עזרה מישי ?
בלי שם מאי 06, 2019 15:31
תוכן פגעוני
בכל זאת, תודה רבה ❤️
טעני עוד תגובות