גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

איך להתגבר על לב שבור?

את אולי לא יכולה לעצור את הלב שלך מלהישבר, אבל את לגמרי יכולה לעזור לו להחלים יותר מהר. הנה כמה טיפים שיעזרו ללב השבור שלך להתאושש

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
ספטמבר 24, 2014 00:00
photo

 

לב שבור

- איך מתגברים עליו?

 

מי לא מכירה את התחושה הזאת, שעוד רגע הלב מתפוצץ מרוב כאב וגעגועים :(? החדשות הטובות, את ממש לא היחידה שזה קורה לה (עכשיו תיזכרי בכל החברות שלך שנשבר להן הלב ועודדת אותן). החדשות הרעות (לא באמת), שלוקח קצת זמן עד שמתגברים על לב שבור. אבל... אבל... זה אפשרי וזה יקרה!
אבל אם תחשבי 24/7 על הבן ששבר לך את הלב, ייקח לך הרבה יותר זמן להתגבר על זה. אז הנה כמה טיפים שעזרו לי להתגבר על הלב השבור שלי (כן, כן, את ממש לא היחידה...) ואני מקווה שיעזרו גם לך. תבטיחי לי שתנסי לפחות כמה מהם, טוב? :)

מוזיקה – כן, מוזיקה באמת עוזרת. נכון שיש לך חשק לשמוע רק שירים עצובים ואת מרגישה פתאום כאילו כל השירים העצובים נכתבו על הלב השבור שלך, אבל דווקא עכשיו חשוב שתשמעי כמה שיותר שירים שמחים, למרות שלא בא לך. תעשי עם עצמך עסק – כל שני שירים עצובים, תשמעי שיר אחד שמח. ואל תתביישי גם לקום לרקוד.

תעשי ספורט – זה יעזור לך להוציא החוצה את כל העצבים ובלי קשר, ספורט משפר את מצב הרוח ונותן אנרגיות.

תכיני רשימה – של כל הדברים המעצבנים שיש אצלו. אני יודעת שכל מה שאת חושבת עכשיו זה "איזה מדהים הוא היה. איך הוא שבר לי את הלב?!" אבל בטוח היו מלא דברים שהוא עשה ולא אהבת. אל תתביישי לכתוב את כל הדברים המעצבנים ותתלי אותה במקום שיהיה לך קל לראות אותה.

צאי החוצה – אם תשבי כל היום בבית, ייקח לך מיליון שנה לצאת מזה ולהתגבר על הלב השבור. דווקא עכשיו הכי חשוב שתעסיקי את עצמך בכל דבר אפשרי, כדי שיהיה לך פחות זמן לחשוב עליו. אולי להתמכר לתחביב חדש, אולי להתנדב איפשהו (זה ממש משפר את התחושה), אולי להירשם לחוג.

תכיני רשימת חלומות – של כל הדברים שבא לך לעשות בעתיד. כשתיראי כמה דברים כיפיים את עוד רוצה לעשות ואיזה חלומות את רוצה להגשים, תביני שהוא היה רק גרגיר חול בחיים שלך.

דברי עם החברה הכי טובה שלך – אין מה לעשות, החברות הכי טובות שלנו הכי סובלות כשהלב שלנו שבור (תיזכרי בכל הפעמים שאת היית שם בשביל החברה שלך), אז אל תרגישי לא נעים לשתף אותה בכל מה שעובר עלייך. היא תצחיק אותך, תזכיר לך למה הוא לא שווה את הדמעות שלך ותחביא את הטלפון שלך כשתעבור לך בראש המחשבה לסמס לו (בשום פנים ואופן לא!).

תכתבי על זה – אם תכתבי סיפור, שיר או מכתב על מה שעובר עלייך, זה יעזור לך להוציא את הכאב החוצה. לא תמיד בא לנו לספר הכל לחברה הכי טובה שלנו, אז זו דרך טובה לדבר על זה בלי לדבר על זה. חח הבנת?

 

זהו, אלה הטיפים שעזרו לי. מקווה שתצליחי להתגבר על הלב השבור מהר ואל תשכחי – יש הרבה דגים בים :)

נשיקות
אדוה
גיל: 15

 

רוצה לקרוא עוד טיפים איך להתגבר על לב שבור? בקרי כאן:

איך לשכוח אותו

להתמודד עם פרידה

איך להתגבר על פרידה

אהבה נכזבת

 

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
29 תגובות
אנונימית יוני 02, 2017 18:03
תוכן פגעוני
גם לי נשבר הלב אנחנו היינו ידידים ואז חברים והוא פשוט לא רצה להיות חבר שלי והוא עשה את זה בדרך הכי רעה שיש לו הוא סימס לי זה דבר ראשון דבר שני הוא אמר לי את זה ואז הוא אמר בגלל שיש יותר יפות כאילו יש פעמים שאני לא מבינה בנים איזה רעים הם אבל אני ממש בוכה עכשיו כי ממש אהבתי אוו
Miss Shelly אוגוסט 08, 2015 00:00
תוכן פגעוני
כתבה יפה
אהבתי את הרשימת חלומות במיוחד!
אנונימית יוני 21, 2015 19:57
תוכן פגעוני

ווואי ממש עזרת לייי אניי שוומעת שיירים שמחיים עכשיוו אבל הווא אהבת חיי אני מקווה שאני יישכח ממנוו
אנונימית יוני 21, 2015 19:57
תוכן פגעוני

ווואי ממש עזרת לייי אניי שוומעת שיירים שמחיים עכשיוו אבל הווא אהבת חיי אני מקווה שאני יישכח ממנוו
jeniffer מאי 16, 2015 22:24
תוכן פגעוני
היי
בדיוק במצב שלי.. הלב שלי נשבר קשות ... נכון זה משפיע אבל צריך להתגבר ... ואז יש את המצב הזה שאת חושבת שתחזרו כי הוא מתקרב אלייך אבל אז את פשוט נםגעת עוד יותר .... עשיתי פלייליסט של שירים ללב שבור... אז ככה: קובי אפללו- מה שהלב שלי בחר... סימן- אליעד..... מקלט- אליעד.... נתן גושן- מה אם נתנשק..... טום קשתי- אשליות..... אהוד חיטמן- תגידי לו..... היל הכחול- יסמין..... ים הרחמים.... דור דניאל- מקופ לצידך..... אדיר גץ- ילד בשדות ...... איזי ואליעד- אחרון הימים ...... אבל בסופו של דבר אתם תתגברו על זה ... ??? אטהבת המוןןןן עדיי
תגובות: 14
Shireli מאי 11, 2015 22:45
תוכן פגעוני
דגים
???????????????????????????????????? יש הרבה דגים בים אבל זה. ? שלי!!???
אנונימית דצמבר 10, 2014 21:07
תוכן פגעוני

קודם-כל,זה ברור מראש שאי אפשר לתקן לב שבור,מבלי שהילד או מישהו,ששבר לך את הב יתנצל,או יגרום לך להרגיש יותר-טוב(עם בדיחות,ביקורים,וכ"ו...).גם זה שאתן כותבות את זה כאן,זה לא אומר שזה יעזור!!!קראתי את התגובות,וראיתי שכמה הבנות שהגיבו התלוננו שזה לא עוזר!!!,וזה גם רק יגרום לבנות שזה לא עזר להן להרגיש רע,כי אז ,הן חושבות שזה מצב אבוד,ושהלב שלהן ישאר שבור!
אנונימית דצמבר 09, 2014 19:35
תוכן פגעוני

תקחו דפים ומכתבים שהוא הביא לכם ותקחו דפים ותכתבו את השם שלו ואז תצאו עם החברה הכי טובה שלכן לשטח פתוח ופשוט תשרפו את הדברים האלה
אנונימית דצמבר 05, 2014 00:00
תוכן פגעוני

חוץ מהעובדה שלא, הוא לא סתם גרגר חול. ועד כמה שזה נשמע מוזר, מצחיק ולא הגיוני, למרות שלא דיברתי מילה איתו בלעדיו לא יכולתי להתקיים. אני לא יכולה לראות את החיים שלי עם חבר שהוא לא הוא. ואני רק אומרת לכולם "לא, אני כבר לא מאוהבת בו" אז זהו שאני כן. למרות שה"אירוע הגדול" ששבר לי את הלב היה לפני כמה שבועות כבר, אני מרגישה כאילו זה היה לפני שעה. אולי אני לא מאוהבת בו כמו פעם אבל כן, אני כן מקנאה כשאני רואה בת מחבקת אותו ואני כן רוצה שיהיה לו אכפת ושהוא יישאל את עצמו למה המחזרת שלו שחיזרה אחריו באופן הכי שקוף בעולם, כל כך שקוף עד שכולם ידעו בלי שאמרתי להם נעלמה. למה היא הפסיקה להסתכל ולחייך, לצאת מהכיתה סתם ככה, לבד, לראות איפה הוא, אם הוא מסתכל... אלף שירים כתבתי, אלף מכתבים, אני עובדת על ספר... האייפוד שלי לא עוצר לרגע מלהפעיל שירים... ואני לא יכולה לראות דברים מעצבנים בו, כי הוא מושלם. הוא מושלם. ואני יודעת שעוד מעט הוא כבר לא יהיה מושלם. עוד מעט הוא יהיה מניאק, מכוער ומגעיל, שלמרות שידע שהלב שלי על השולחן, עומד על רגל אחת, הוא בחר לרסק לי אותו למליון חתיכות עם פטיש שניצלים. אבל עכשיו הוא מושלם. הילד הכי חתיך והכי נחמד בעולם, שמדבר עם כולם, גם עם ילדים לא מהשכבה שלו (הוא שנה מעליי), מהשכבה שלי. עם כל השכבה שלי הוא מדבר. חוץ מילדה אחת. רק עם ילדה אחת הוא לא מסכים לדבר מילה. אפילו להיי שהיא אמרה לו הוא לא טורח להחזיר תשובה. ל-10 הפעמים שהיא אמרה לו היי וספגה התעלמות מוחלטת, לא וויתרה, לא נכנעה. לא אכפת לו. עכשיו כשאני מנסה להתעלם ממנו ולא להסתכל עליו במסדרון, אני רואה שהוא כן מסתכל. ואני יודעת שזה לא מבט של "מה קרה לה?" או של "שיט מה עשיתי?"... מקסימום זה "בואו נראה אם העלוקה הזאת עוד מסתכל עליי כמו פדופיל..." או יותר נכון פשוט "ברוך שפטרנו..." אבל מה אני יודעת... סורי על החפירה ותודה למי שטרחה לקרוא :*
נועמית11 נובמבר 15, 2014 09:28
תוכן פגעוני
תודהה
למרות שעדיין לא התגברתי על האהבה שלי אני עדיין רואה את זה כאילו פתאום זה עוזר לי ואני מרגישה שהעצות עוזרות לי אבל מה שאני הכי לא יכולה לעשות עכשיו זה לשמוע שירים שמחים רק עצובים אבל אני מאמינה שאני אצליח להתגבר עליו אז תודה רבה לך❤?❤?
טעני עוד תגובות