גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

אוטיזם - למה דווקא את מבין כולם?

"למה דווקא את, מבין כולם, נושאת איתך את הנטל הזה במוח שלך. למה דווקא את לא מסוגלת לתפקד כמו ילדה נורמלית... למה טון הדיבור שלך פורמלי כל כך, למה רעשים מכניסים אותך לפאניקה..."

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
יוני 15, 2014 00:00
photo

 

לשכב על המיטה, לנשום עמוק, ולתהות - למה דווקא את, את מתוך כל כך הרבה בנות, היית צריכה להשתבש. למה לך מכל מי שאת מכירה יש אוטיזם. למה היית צריכה לסבול רוב החיים בתקווה שמשהו ישתנה, שמישהו או מישהי יחשבו שיש בך משהו מיוחד, ולא שאת פריקית חסרת תועלת. ייחלת שאולי הביקורים אצל קלינאי התקשורת בילדותך המוקדמת יסייעו לך להתמודד עם המצב הנוכחי.

למה דווקא את, מבין כולם, נושאת איתך את הנטל הזה במוח שלך. למה דווקא את לא מסוגלת לתפקד כמו ילדה נורמלית. למה את זוכרת הכל, למה טון הדיבור שלך פורמלי כל כך, למה רעשים מכניסים אותך לפאניקה, למה את לא מבינה ציניות, ולמה זה נושא רגיש אצלך.

כשמישהו אומר "אוטיסט" לאדם אחר, את מרגישה צביטה בלב. כי את יודעת שרק את, הצופה מהצד, יודעת את האמת על הנושא. יודעת כמה שזה לא קל לחיות עם אוטיזם בניסיון לחוות שגרה נורמלית.

היית מייחלת לעצמך בריאות מנטלית. בלי ביקורים אצל פסיכולוגית, בלי נטילת תרופות נגד מחשבות טורדניות ודיכאון בכל בוקר, בלי זיכרונות מהמרכז להתפתחות הילד, בלי צלקת הדחייה שנחה על ליבך, מציקה לך, משכנעת אותך בכוח שאת תהיי שונה מהחברה לעולם ועד. שלא תשתלבי בה כאדם מבוגר, שלא תעבדי בעבודה טובה ושאף אחד לא יצליח להתאהב בך.

אולי כשבראו אותך חשבו שאת חזקה מספיק, ואת אכן חזקה, אבל תמיד עדיף לחיות ללא הבעיה הזו. תמיד מדברים על אנשים שהתגברו על אוטיזם ועל כך שהם מיוחדים ואמיצים, אבל בינך לבין עצמך את יודעת שלגבייך זה בולשיט. שאת לא מיוחדת, אלא סתם עוד אוטיסטית מן השורה.

את קמה, מפסיקה את הרחמים הטיפשיים, ומוכנה לעוד יום של חיים בתוך עולם מלא בצרות אופקים והתנהגות אכזרית. כי את בנויה מאהבת האדם כל כולך, ומשתוקקת לחיבוק, להערכה, ממישהו שהוא לא אמך או אביך, שהיו אז בוכים מידיעה שאת לא תחיי ככל האדם. החיים שלך יהיו מסובכים יותר.   

גיל: 14

 

רוצה לקרוא עוד כתבות? בקרי כאן:

להתבגר ולהתגבר

לב פתוח לרווחה

מה זו בדידות?

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
17 תגובות
תגובות: 20
lol121 יוני 26, 2017 16:34
תוכן פגעוני
מדהים !! אל תתביישי בעצמך אולי את טובה בדברים אחרים..... כמו כתיבה (שראיתי שאת מאוד מוכשרת בזה )
צליל♥ דצמבר 22, 2014 00:00
תוכן פגעוני
..
מדהימהההה<3
אנונימית יולי 09, 2014 23:32
תוכן פגעוני

אני מתנדבת בקייטנה ויש שם ילד ממש קטן עם אוטיזם הוא אלים והוא לא מדבר כלכך והוא מדבר איתי כיאלו אין לי כלום והוא לא אלים אלי בכלל ואני פשוט מאוהבת בו הוא יודע שעם הוא עשה משהו לא טוב הוא יבוא אלי אני יכעס חצי דקה ופשוט אחרי שנייה יחבק אותו אני לא מסוגלת לכעוס עליו ואמא שלו מה זה אוהבת אותי:)
תגובות: 887
באזי יוני 18, 2014 14:03
תוכן פגעוני
וואו ממש מרגש
אף פעם בחיים לא חשבתי על אוטיסטים... כמעט ולא... זה כאילו חלק מעוד הרצאה על "האחר הוא אני" או התרמות וכאלה.... סתם איזה פרט כזה, איזושהי עובדה יבדה על אנשים אחרים.... תודה שריעננת אותי מחוסר המודעות :-)
אנונימית יוני 18, 2014 10:17
תוכן פגעוני

אין מצב זה דרך יפה לנסות ולחשוב מה הם חושבים אבל אוטיסטים לא יכולים להךלהגיד להסביר מה שהם מרגישים אבל יפה שאת מבינה אותם או לפחות מנסה
אנונימית יוני 15, 2014 21:26
תוכן פגעוני

זה קצת מרושע.. כי אם ייש אוטיסט שלא מרגיש ככה אז זה רק יוריד לו את הביטחון...
אנונימית יוני 15, 2014 17:11
תוכן פגעוני

את מדהימה יקירתי! מדהימה מדהימה מדהימה! גאה בך על כל התהליך הזה שאת עוברת...שמרי על פנימיותך וייחודך! השונה הוא המיוחד! תהיי חזקה תמיד...ואל תתני לשום אדם לגרום לך לחדול מכך. שאי ראשך.למעלה בגאווה כי עוד יהיה טוב.ללא ספק.
תגובות: 228
I♥U 4-EVER יוני 15, 2014 13:08
תוכן פגעוני
היי
ניכר להבחין שאת נורא מחוברת לסיפור האוטיזם אך את בוודאות לא כזו.. אחת הבעיות באוטיזם שאין בהם את היכולת להביאה את עצמם לבטא את הרגשות שלהם אני רק בת 17 ומתנדבת עם אוטיזם כבר 9 שנים בערך ואני יודעת בוודאןת כבר שראיתי מעל ל200 אוטיסטים מכל סוגי האיבחון מכל הגילאים וחכן אני אומרת בלב שלם שאת לא אוטיסטית... ושלא תביני אותויי לא נכון זה גורם לי רק יותר להעריך אותך ולהיזדהות איתך שאת מחפשת את התשובה מה הם חושבים מה הם מרגישים נתת לה מענה יפה אולי הוא הנכון את זה לא נןכל לדעת אני מצדיעה לך על כתיבההמדהימה ושפתחת עוד בנות לעולם המדהים הזה ואני גאה בך מאוד ישר כוח
אנונימית יוני 15, 2014 09:41
תוכן פגעוני

אני לא יודעת עם את באמת אוטיסטית או לא אבל וואו איזו כתיבה מדהימה ואני לא אומרת אתזה בגלל המחלה את באמת כותבת מדהים מאחלת לך בריאות והצלחה!!
תגובות: 420
נוגית :) יוני 15, 2014 00:00
תוכן פגעוני
מסכימה עם זאת שמעליי
וכל מילה אחרת מיותר. יישר כוח ואל תתני להם להוריד אותך.
טעני עוד תגובות