גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

את עדיין חברה שלי?

הייתן החברות הכי טובות, ביליתן כל דקה פנויה ביחד ואי אפשר היה להפריד ביניכן. אבל משהו קרה ועכשיו את לא יודעת אם בכלל שווה להילחם על הקשר שלכן. מה לעשות? נועה מייעצת

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
מרס 11, 2014 00:00
photo


החברה הנוטשת

יש לי חברה, שרבה עם החברה הכי טובה שלה למשך הרבה-הרבה זמן, לפחות שלושה חודשים. בזמן הזה אני ועוד שתי חברות התחברנו אליה והפכנו לחבורה. נפגשנו הרבה, עשינו עבודות ביחד, אכלנו בכיתה ביחד, הלכנו לבילויים בקולנוע ובקניון ואפילו לבאולינג, והיה לנו ממש כיף.

אבל לפני כמה ימים היא השלימה עם החברה הכי טובה שלה. הן רבו על שטות מפגרת, והחברה הכי טובה שלה פתאום החליטה לבקש סליחה. הן חזרו להיות חברות. כשהיא סיפרה לנו על זה, לא ממש שמחנו, כי בואו נגיד שכשהן ביחד, הן משתנות לגמרי. החברה הופכת לילדה מגעילה, ופשוט סוג של מחקה את החברה הכי טובה שלה. אנחנו ממש לא אוהבות את החברה הכי טובה שלה...

בקיצור, אני מרגישה שהחברה הזאת ניצלה אותנו כל שלושת החודשים האלה, כי פתאום כשהן חזרו להיות חברות, היא הפסיקה להתייחס אלינו, והיא כל הזמן איתה. ממש "נטשה" אותנו.

אמרנו לה מה אנחנו חושבות והיא התחילה להתפרץ עלינו, שהיא חשבה שאנחנו זרקנו אותה מהחבורה ושהיא ממש לא נטשה אותנו, אלא אנחנו נטשנו אותה. נוצר ריב ממש ענק. 
מה אפשר לעשות במצב כזה?    

גיל: 14

 

תשובה:

טוב, אז אני הולכת לומר לך עכשיו משפט נורא נדוש, אבל אני מאמינה שהוא גם נורא נכון - כשאוהבים מישהו צריך לשחרר אותו, ואם הוא אוהב בחזרה, הוא יחזור. אני חושבת שבמהלך הזמן שחברה שלך וחברה שלה, רבו עברתן הרבה מאוד ביחד ואלה דברים שאני בטוחה שהיא לא שכחה. אני יודעת שזה הולך להיות לא פשוט, אבל אולי לתת לה זמן זה הדבר הכי נכון לעשות. בסופו של דבר, אני מאמינה שהן יריבו שוב או שהיא תבין את ההתנהגות שלה ותחזור לחברות האמיתיות שלה, שגורמות לה להרגיש טוב עם עצמה - אליכן :)

נועה

 

זו חברה אמיתית?

שלום. יש לי חברה שאני מאוד אוהבת, אני מספרת לה את כל הסודות שלי ואני מתייעצת איתה. חשבתי שהיא גם אוהבת אותי, אבל אתמול דוד שלה נפטר והיא מספרת על זה לכולם ולי לא. היא מחבקת את הבנות ואני מקנאה ועצבנית שהיא לא סיפרה לי. אני כל הזמן חושבת עליה ולא יודעת מה לעשות.     

גיל: 17

 

תשובה:

אני חושבת שהפתרון הכי טוב זה לדבר. תשאלי אותה, תתענייני. אולי היא לא מספרת לך כי זה יותר קשה לה מולך, את לא יכולה לדעת מה הולך בצד השני בגלל זה אני חושבת שהכי טוב זה לדבר, אבל לא ללחוץ. בכל מקרה, תראי לה שהיא תמיד תוכל לפנות אלייך כשקשה ותראי לה שאת שם בשבילה, אני בטוחה שזה יעזור :)

נועה


רוצה גם את לייעץ לבנות אחרות או לפרסם כתבה? לחצי על כפתור "שלחי כתבה" בצד ימין למעלה! 
גלשי כל היום ב4
girls גם בסלולרי

או הורידי אפליקציה באנדרואיד - 4girls chat

מחכות לך! ♥

 
כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
6 תגובות
אנונימית 9 מרס 07, 2021 20:44
תוכן פגעוני
לראשונה : סתם היא מגעילה וגם החברה שלה !! תעזבי אותך ותהיה רק חברה הכי טובה של החברה הכי טובה שלך אוקיי ? כי הן סתם מעצבנות והיא רק התחזתה לילדה נחמדה ואני אגב מכירה את המצב הזה . ולשנייה : כנראה החברה הכי טובה שלך הרגישה קצת פחות ביטחון להגיד את הסוד הזה לידך , אז אם זה עובד ככה , אל תספרי לה את הסודות שלה זה לא אומר שאתן לא חברות טובות ..
אנונימית דצמבר 07, 2014 21:23
תוכן פגעוני

אני לא יודעת על מה הריב שלי איתה התחיל היא ואני היינו החברות הכי טובות שיש פעם שאלתי אותה אם היא רוצה ללכת לקניון זה היה 2-3 ימים לפני מבחן אז אמרה שהיא מעדיפה ללמוד אמרתי לה בסדר ובבית ספר היא שאלה אותי שאלה מעצבנת ( אם אני חברה שלה) ואני קצת ביישנית אפשר להגיד אז לא ממש הגבתי אז אני חושבת שהיא קצת נעלבה ואני באמת לא מאשימה אותה אבל פתאום: היא: אני כבר לא (BFF ) שלך!! אני: למה ?! זה מעליב את יודעת..... היא:מה מעליב וככה אני: אני מבינה את נעלבת כשביקשתי ממך להפסיק לשאול אותי כי זה לא נעים אני ממש מצטערת..... היא: לא אכפת לי היתחרתי אנחנו כבר לא חברות יותר אני: טוב מה שבראש שלך...... השלמנו אבל אני לא מרגישה את זה היא ממשיכה לריב איתי? לא יודעת איך לפתור את זה!
מלודי 980 מאי 03, 2014 00:00
תוכן פגעוני
לראשונה - יש לי את אותה הבעיה אבל היא קצת שונה ...
לראשונה אני רוצה לומר שאני כרגע במצב די דומה רק שהחברה ש"עזבה" אותי היא פעם הייתה החברה הכי טובה שלי ! (אנחנו היינו חברות מהגן ועכשיו אני בבית ספר ....) היום אנחנו רק חברות ולא החברות הכי טובות כמו פעם , בקיצור בלי להיכנס לפרטים היא והחברה הכי טובה שלה הנוכחית נפדו לתקופה של בערך חודש פחות או יותר ואני הייתי שם בשבילה (עזרתי לה להתגבר ולהבין שזה לא נורא) ובכל מקרה התקרבנו קצת ודיברנו הרבה יותר מבדרך כלל ולא מזמן היא והחברה הכי טובה שלה חזרו (ובדיוק כמוך , כשהיא נמצאת בקרבתה היא הופכת להיות שונה ממה שהיא באמת) ברגיל היא צוחקת איתי ומנומסת ונעים להיות איתה אבל כשהיא עם החברה הכי טובה שלה היא נהיית מגעילה ואגואיסטית והיא כאילו שכחה את כל הדברים שעשיתי בשבילה כשהיא הייתה עצובה אבל יש לי עצה , הכל לטובה תזכרי את זה !
אנונימית מרס 25, 2014 14:12
תוכן פגעוני

פשוט תשאלי אותה עם זה באמת נכון , אולי היא ריכלה על ילדה אחרת ? זה יכול ליהות דרמטי אבל את צריכה ליהות קשה פשוט תנסי לערוך היתה שיחה ארוכה . שמחתי לעזור :) אדל
אנונימית מרס 11, 2014 19:44
תוכן פגעוני

לי הייתה בעיה הפוכה היינו חבורה של בערך עשר בנות ובתחילת שנה ששינו את הכיתות אחת הילדות התחילה להסתובב אם איזו ילדה שאנחנו ממש לא אוהבות ... היא לא הייתה מתייחסת אלינו ולא מדברת איתנו ובשלב מסויים כבר הפסקנו לנסות לשכנע אותה לחזור ופשוט נתנו לה לעשות מה שהיא רוצה ... השבוע היא כתבה לנו הודעה שהיא ממש מצטערת על כל מה שקרה ושהיא הבינה שיותר טוב לה איתנו ... אני מסכימה פשוט תיתנו לה זמן והיא תחליט כבר מה הכי טוב בשבילה .. מקווה שעזרתי
blueyes מרס 11, 2014 00:00
תוכן פגעוני
:-(
לראשונה- עם חברות כאלה, לא צריך אויבים.. ממש ככה! היא לא שווה את זה! יש לה בעיות רציניות! לשנייה- אני מכירה את זה.. גם לי יש חברות טובות שמספרות לכולם דברים חוץ ממני.. אני מציעה לך לשאול אותה על זה כשהרוחות יירגעו, כי בכל זאת, היא בתקופה קשה והכל.. פשוט לחכות עם זה ^^