מכתב חתום בנשיקה- הזוכות!

סקרנית לגלות מי הן הזוכות בתחרות "מכתב חתום בנשיקה" שקיימו לכבוד יום הנערה הבינלאומי? ובצדק! לכן המכתבים של חמשת הזוכות המאושרות בשפתוני צ'אבי סטיק, כבר מחכים לך בפנים...

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
אוקטובר 16, 2013 00:00
photo

מאות מכתבים מרגשים הגיעו למערכת, ואנחנו קראנו כל אחד ואחד מהם. התרגשנו, צחקנו, בכינו, הזדהינו, ובעיקר גילינו כמה נערות מדהימות יש כאן... J

אז היה לנו ממממממממממש קשה לבחור חמש זוכות, אבל בסוף עשינו את זה! חמשת הזוכות מקבלות מאיתנו שפתוני צ'אבי סטיק מהממים של קליניק, ולכן נשאר לנו להגיד: אל תפסיקו לכתוב, אל תפסיקו להאמין בעצמכן, אל תפסיקו לחייך!

בהצלחה בתחרויות הבאות!!!

אה, ו... קבלו הצצה לחמשת המכתבים הזוכים:

"אני כותבת את המכתב הזה לילדה מהכיתה. אני שומעת ילדות מדברות, אבל לה לא אכפת מה חושבים עליה... אני מסתכלת עליה, ואז על עצמי. אני מבינה כמה אני מזויפת. לה לפחות יש אומץ להראות מי היא, אבל אני? אני עושה הכל כדי שכולם יאהבו אותי...

הייתי רוצה להיות כמוה, להיות מי שאני ולהתעלם מכולם. אני מודה לה שהיא נתנה לי לראות מי אני באמת, ונתנה לי השראה. אני רק מקווה לנצל את זה יום אחד..."

*

"לנערה החשובה בחיי, 

אני מכירה אותך כמו שאף אחד לא מכיר, אני יודעת את קשייך ואת יכולותייך.

אני אוהבת אותך, הכי בעולם. "למה?" את בטח שואלת, "אני לא כל כך מיוחדת!” את חושבת. אז זהו, שאת כן. את מי שאת וזה מספיק טוב, אפילו יותר ממספיק.

את כן שווה משהו, ואם את חושבת שלא, אז תחשבי עוד קצת. לכל אחד יש משהו מיוחד, משהו שרק הוא יודע לעשות בדרך שלו וברמה שלו. אצלו זה ציור, אצלה זה שירה. ולמרות שאולי את לא יודעת מה הכשרון שלך, הוא קיים. אז למה, לפעמים כשאת לבד במיטה, לפני השינה את חושבת על חייך באופן כה חודרני ושיפוטי?

רק לאחר שאת שופטת את עצמך לרעה, שנייה לפני שאת נרדמת, את חושבת על מה את כן מסוגלת לעשות. מסלקת את המיקרוסקופ ופותחת את המצלמה. המצלמה שמראה לך את התמונה הכללית, בה את מי שאת, וזה הרבה יותר ממספיק טוב.

נשיקות, חיבוקים ומה שביניהם,

הנערה החשובה בחייך

את, 

שדרך אגב, 

את אני J"

*


"אחותי הקטנה
 !
מכתב זה נכתב עבורך כי את הגיבורה שלי. אני רוצה, קודם כל, לבקש סליחה שרק כשהיית בת 7 התחלתי לדבר ולספר על זה שאת קיימת. סליחה שבמשך שבע שנים הסתרתי אותך מחבריי והתביישתי בך שאת עם צרכים מיוחדים ולא ילדה רגילה... עכשיו הבנתי כמה מטומטמת הייתי.

אני רומה להודות לך שפתחת לי עולם שלא הייתי נחשפת אליו אם לא היית אחותי, עולם של ילדים מיוחדים, שאומנם הם לא "רגילים"  אבל הם הילדים הכי מדהימים בעולם! אני רוצה להודות לך שאת לא כועסת עלי על שהסתרתי אותך.

אין דבר שעושה לי יותר טוב מלראות אותך מאושרת עם החברים שלך, ושהחברים שלי מכירים אותך ומבינים אותך. אני גאה בך כל כך שאת משתדלת ללמוד ולהמשיך להתקדם ולא מוותרת לעולם- ההתקדמות שלך מהירה כל כך, שכבר כמעט ולא רואים את השוני שלך מול ילדים אחרים!

אני אוהבת אותך הכי הכי בעולם, את ההשראה שלי בחיים.

אחותך הגדולה"

*

"מיכל,

את לא רק אחותי הגדולה, את חברה טובה. את כנראה הבנאדם היחידי שאני מרגישה בנוח איתו להיות פשוט עצמי...

אני זוכרת שכשהיינו ממש קטנות בחופשה משפחתית באילת, היה ערב כישרונות ושתינו הלכו אליו. אני הופעתי איתך כי לא רציתי להופיע לבד ואת הופעת גם בהופעה משלך... ככה נתת לי את הביטחון לעלות גם על הבמה ולא לפחד. גרמת לזה להראות קל, כמו שאת תמיד עושה.

כיום את בצבא ושלחו אותך למקום שבהתחלה לא כל כך רצית, אבל כמו תמיד לא פסלת והפכת את הבנות בקורס שלך לחברות קרובות. ולא הסתפקת רק בזה- בסוף הקורס שלך נתנו לך את התואר "מופת הקורס" והתקבלת לקורס מפקדים.

זאת את- אם דבר שנראה מאכזב קורה לך, את תמיד תמצאי דרך להפוך אותו לדבר מדהים ולהראות לכולם עד כמה את מוכשרת. את נותנת לי השראה. את גורמת לי להבין שאף פעם אני לא צריכה להתפשר על המטרות שאני מציבה לעצמי בחיים ושאולי, אם אני אנסה ואתעקש, אוכל להשיג גם את המטרות שנראות בלתי אפשריות.

את בשבילי לא רק אחות וחברה אלא גם מודל לחיקוי. אף פעם לא אמרתי לך את זה אבל אני מניחה שאת כבר יודעת.

באהבה ונשיקות,

אחותך"

*

"את המכתב הזה אני כותבת לך, חברה שלי.

אני זוכרת איך כל יום הייתי צועקת לך מהחלון לרדת לשחק 'מחבואים', אני זוכרת את הימים שאסרו עלינו להיפגש, ואז היינו מדברות בשפה הסודית שלנו, מחלונות הבתים הצמודים שלנו. חברה שלי, הכל היה כל כך טוב וקסום, זה היה נראה כמו חלום שלא מסתיים.

אבל אז הוא הסתיים.

פתאום ברגע אחד מישהו חתך את הקשר שקשר אותנו יחד, ואת נפלת. חברה שלי, אני מתגעגעת אלייך, אני לא מבינה איך אני יכולה לחיות בלעדייך. אני מקווה ששם למעלה מקבלים מכתבים, אולי יש שם איזה מלאך ממורמר שמחליט איזה מכתבים מעבירים ואיזה לא...

חברה שלי, כשאת הלכת, לקחת גם חצי מהלב שלי. וכמו שאת לא תחזרי לעולם, גם הוא.

חברה שלי, את לא סתם חברה שלי. את אחותי. ואפילו שאת כבר לא איתי, את עדיין אחותי. תמיד תהיי"

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
11 תגובות
תגובות: 35
אנונימיתב אוקטובר 17, 2013 00:00
אוף
ממש השקעתי.. חבל... אני אנסה שוב פעם הבאה
תגובות: 35
אנונימיתב אוקטובר 17, 2013 00:00
מתי התחרות הבאה?
מתי התחרות הבאה? אני ממש רוצה לזכות במשהו
תגובות: 228
I♥U 4-EVER אוקטובר 16, 2013 15:25
אני זו שכתבה תמכתב לאחותה
אז דבר ראשון תוודה ממש שמחה שזכייתייי והמתנה הזו הולכת ישר אליה!
תגובות: 74
:) shahar אוקטובר 16, 2013 11:48
מי איחלה להן למות?
מזל טוב!!! ומי איחלה להן למות?? איזו חיה בסרט היא...
תגובות:
אנונימית אוקטובר 16, 2013 00:00

מדהימות !!
תגובות:
אנונימית אוקטובר 15, 2013 18:52

ממש רציתי לזכות אבל לא נורא מזל טוב לזוכות :)
שירוש אוקטובר 15, 2013 08:50
**
:)
שירוש אוקטובר 15, 2013 08:50
וווהווו
איזה מכתבים מהממים!! הרבה יותר יפים משלי כל הכבוד! :/
Bring Me To Life אוקטובר 15, 2013 00:00
כל הכבוד!
ברכות לזוכות! מכתבים יפים מאוד. ולאתר- ניסיתי לשלוח פעמיים למיל שלכם וזה לא שלח לי.. תוכלו לתקן את זה בתחרות הבאה?
תגובות: 259
טבעית ויחפה אוקטובר 15, 2013 00:00
לשלישית
תלמדי לפרגן ותפסיקי לקלל
טעני עוד תגובות