תחרות אופנתית - תבחרי את הפרס!

יש לנו הפתעה בשבילך! 1item מחלקים שובר של 100 שקלים לקניות באתר! רוצה להשתתף בתחרות ואולי לזכות בפרס השווה הזה? היכנסי לכתבה ותדעי את כל הפרטים!

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
אוגוסט 22, 2013 00:00
photo

 

יש לנו 5 זוכות שמקבלות שובר של 100 שקלים לקניות באתר 1item!
הזוכה הראשונה היא YES ! I`m crazy about YOU ששלחה לנו פריטים מדליקים במיוחד!

Image and video hosting by TinyPic

הזוכה השניה היא: Sivan :)

"הפריט הראשון הוא תיק החתול- לא צריך להסביר הרבה כי הוא פשוט חמוד בטירוף ומיוחד. קניתי אותו ביום כיף עם אמא שלי, דבר שאנחנו לא עושות הרבה והוא מזכיר לי זכרונות טובים. בנוסף יש עליו סיכות ממש חמודות שאספתי במהלך הזמן וממש מוסיפות לו. הפריט השני הוא הסיכה של הפפיון עם האישון (על הנעליים למקרה שלא רואים) והיא מיוחדת לי בגלל שאני הכנתי אותה D: (שבח למדריכים ביוטיוב) וכל פעם שאני לובשת אותה אנשים מתלהבים מחדש ואני אוהבת להיות מיוחדת ועם חוש אופנה משלי. הפריט השלישי והחביב בהחלט הם האולסטאר המרופטות שלי, שאפילו שאני איתן כל הזמן והן ישנות ומלאות אבק (כמו שרואים :-)) אני מאוד אוהבת אותן. החלפתי שרוכים בנעל אחת לשרוכים צבעוניים והדבקתי ניטים לחלק העליון (לא בטוחה שרואים) כדי "למגנב" אותן ואני חושבת שהן הולכות עם הכל ופשוט מדהימות ומגניבות DD:"

 

Image and video hosting by TinyPic

 

הזוכה השלישית היא: בליברית123 

"אחרי שהפכתי את כל הארון ואחרי חיפושים רבים והרבה התבלטויות, התפשרתי על שלושה פריטים שנורא משקפים את העונה הנוכחית והאהובה עליי - הקיץ. בגד ים - מה יותר משקף את הקיץ אם לא הבריכה, הים וכמובן הצבעים העליזים והצורות הלא סימטריות שמככבים אצל כל ילדה בבגד ים בקיץ 2013!
שורט קרעים - עוד מעט חוזרים לבית ספר ולא נוכל יותר ללבוש שורטים, קרעים או כל מכנס שהוא מעל הברך, לכן החלטתי להציג את השילוב של שני הדברים האהובים עליי מכל, רגע לפני שחוזרים לשנאה של כולנו - התלבושת האחידה.
חולצת בטן - כולנו יודעות שהצבעים ששלטו הקיץ היו הצבעים הזוהרים! חולצה מעלפת שלא רוקנה לי את הכיסים! אותה אני מציגה כי קניתי אותה שהייתי בחופשה באילת והיא תישאר לי למזכרת של הקיץ הכי טוב שהיה לי (:"

Image and video hosting by TinyPic

הזוכה הרביעית היא: shakedush465

"הנה שלושה פריטים שהם סופר מיוחדים כי אני תפרתי את כולם! (טוב, לא רק אני, אימוש עזרה המון, אבל בכל זאת). הראשון הוא כובע פיקאצ'ו ממש חמוד שגורר מחמאות כל פעם שאני לובשת אותו, הפריט השני הוא תיק של מפלצת שממש מיוחד ומתוק לטעמי והפריט השלישי הוא עניבת פרפר שדווקא היה ממש פשוט להכין".

Image and video hosting by TinyPic

 והזוכה החמישית והאחרונה היא: אלוש

"הפריטים שבחרתי זה נעליים שוות במיוחד שאמא הביאה לי מחו"ל, ז'קט מושל ושיקי, ושמלה שאפשר להתאים להכל ואני ממש אוהבת!"

Image and video hosting by TinyPic

תודה לכל הבנות שהשתתפו ושלחו לנו תמונות של הבגדים המדליקים שלהן! נפגש בפעילות הבאה!

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
2 תגובות
תגובות: 31
Purple alien *~* אוגוסט 25, 2013 13:13
למה הפסיקו
אמור ליהיות חמש זוכות לא??
תגובות: 12
romosha172 אוגוסט 22, 2013 00:00
התמונה הראשונה
התמונה הראשונה זה הדבר הכי יפה בעולם הזהה!!! תביאיי ליי