מי הן הזוכות בספר החדש?

התחרות הסתיימה ויש לנו שתי זוכות אחרונות בספר "מאלאדר-סוד הממד האחר"! רוצה לדעת מי הזוכות ומהם היקומים שכבשו אותנו? כנסי לכתבה!

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
יוני 09, 2013 00:00
photo

יש לך הזדמנות לצלול לעולם של פנטזיה...

לכבוד שבוע הספר (שכבר ממש כמעט כאן...), אנחנו גאות ומאושרות לחלק לכן עשרה עותקים של הספר החדש של ליאת רוטנר "מאלאדר- סוד המימד האחר"!

בספר מתואר יקום אחר, עולם שרק הגיבורים מכירים אותו. עכשיו עצמי עיניים ודמייני יקום מקביל. מה את רואה? ספרי לנו! בכל יום יזכו 1-3 גולשות שיתנו את התשובה היצירתית ביותר!

 

Image and video hosting by TinyPic

אז איך משתתפים?

התחרות מתקיימת בצ'אט בלבד! אז כנסי בצ'אט הציבורי שלנו לחדר "ספר במתנה", ספרי לנו על היקום המקביל שאת מדמיינת, וחכי שהמערכת תגיד לך שנכנסת לתחרות. 

 

8 זוכות מאושרות כבר קיבלו עותק של הספר, והיום יש לנו שתי זוכות אחרונות...

 

פלורה

"כאשר אני חולמת על העולם המקביל שלי, אני חולמת על עולם מסודר בצבעים. לכל ארץ הצבע שלה והבתים בארץ שלה כולם באותו צבע. יש את מדינת האדומים, בה כל התושבים אדומים, ויש את מדינת הירוקים, הצהובים הכחולים ועוד הרבה. כמספר הצבעים, מספר הימים בשבוע. לכל מדינה יש את היום בצבע שלה: יום ראשון אדום, שני ורוד וכך הלאה. יש חג שנקרא "החלפה" שכל מדינה מקבלת לשבוע צבע של מדינה אחרת ואת השירים שלה וצריכה להתנהג כמוה. לכל מדינה ממשלה ומלך ומלכה בצבעים שלה. כל המדינות פועלות ביחד ועוזרות אחת לשנייה, כל מדינה מייצרת מצרך בסיסי אחר ונותנת במתנה לשאר המדינות. מדינת הירוקים מייצרת מלפפונים ותרד, מדינת החומים מייצרת שולחנות מעץ... לכל מדינה יש את השפה בצבע שלה, אך בנוסף יש שפה בינלאומית הנקראת השפה הצבעונית."

עוד אחת עם משהו להגיד

"הצבעים סביבי דוהים, והכל סביבי מצטמצם לכדי נקודה אחת בתוך החשיכה: אליפסה בוערת ונמסה. אני משלחת את זרועותיי לצדדים... וצונחת בהכרת חושים לתוך האליפסה הבוערת. כשאני פוקחת עניים, עוטף אותי חושך מוחלט ואני מגלה שאני נופלת, עוד ועוד, אל תוך מעטה האדמה והעלטה החשכה והכבדה... ואז ניצוצות לבנים מסנוורים אותי כך שאנני יכולה להביט בהם ישירות בלי להתעוור במקום. אני מגלה שאני נמצאת בתוך יער עבות. העצים גבוהים וצמודים זה לזה, כמו חומה, וענפיהם החזקים מתחככים זה כנגד זה בצורה כזו שאי אפשר לראות מבעד להם את קרני השמש. בידי רק אחוז פיגיון נחושת בוהק, שמטיל אור כחול חיוור. אני צועדת בתוך היער עד שאני מגיעה למערה סלעית חשוכה. מותשת, אני צונחת על אחד הסלעים, עוצמת את עיניי ונרדמת. וכשאני מתעוררת לקול ציוצי הציפורים, אני יוצאת המומה לראות רחובות עיר מדהימים ביופים, דמויי רומא העתיקה. בניינים נמוכים עם שתיים-שלוש קומות, הר מושלג שמתנשא למעלה וכיפתו העגולה נושקת לשמים, ארמון כביר בנוי מאבני שיש וברקת. אך כשאני בוהה בפיגיון שלי... אני מגלה למרבה הזעזוע את אותה העיר, רק כשהיא נטושה לחלוטין. על הבניינים צומחים צמחים מטפסים שנדבקים לקירות, חצי מקומת הארמון הרוסה, והר געש עם כיפה חדה כתער פולט ענני עשן זועפים. ובדיוק כשאני עומדת לשמוט את הפיגיון, אני משליחה אותו והוא נתקע באחד הבניינים. וכשאני נוזפת בעצמי על רשלנותי ומגיעה לקחתו... אני מגלה שהעיר השתנתה לחלוטין. וזה מכה בי. כל מי שצעד כאן, ברחובות המקוללים האלו, נשאר בהם, לנצח. זאת הייתה אשליה. וכעת עליי להציל את העיר מההרס ששולט בה ולשחרר את האנשים מהכישוף שמוטל עליהם. זה היקום המקביל שלי, שכמובן גם מלא במפלצות..."

 

 

תודה לכל המשתתפות, ומזל טוב לזוכות!

שיהיה לנו שבוע הספר שמח... :)

 

רוצה גם את לפרסם כתבה? לחצי על כפתור "שלחי כתבה" בצד ימין למעלה!
גלשי כל היום ב4
girls גם בסלולרי

או הורידי אפליקציה באנדרואיד - 4girls chat

מחכות לך! ♥

 

 

 

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
7 תגובות
תגובות: 3287
Diet Cola יוני 18, 2013 00:00
.
כיףףף
תגובות:
אנונימית יוני 12, 2013 00:00

אני מממשששש אוהבת ספרי מדע בדיוני!!
שואפת למקסימום :) יוני 10, 2013 00:00
בקשר לספר:)
איך הספר מגיע אלייייי????????
תגובות:
אנונימית יוני 09, 2013 12:26

אני מממשששש שונאת ספרי מדע בדיוני!!
?
איך הספר אמור להגיע אליי? יש זכיתי! בנות, שתדעו שהייתן כולכן מדהימות בכתיבה שלכן! P:
פרופל יוני 07, 2013 00:00
זכיתי!!!!!
איך הספר אמור להגיע אליי? (זכיתי! זכיתי! זכיתי!)
תגובות:
אנונימית יוני 06, 2013 16:04

איך הספר מגיע אליי ?????