בושם ליידי גאגא במתנה!

יש לנו עוד זוכה מאושרת שמקבלת את הבושם החדש של ליידי גאגא. רוצה גם? שלחי בצ'אט בסלולרי את התמונה הכי משוגעת שלך או תיאור של הדבר הכי משוגע שעשית ואולי תהיי הזוכה הרביעית שלנו

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
אפריל 24, 2013 00:00
photo

 

מה דעתך על בושם חדש לכבוד הקיץ?  כי יש לנו עוד שלושה בשמים של ליידי גאגא לחלק! 

צלמי את התמונה הכי משוגעת שלך (לבוש, מקום, פוזה, פרצוף או כל דבר משוגע אחר, אנחנו תמיד פתוחות לרעיונות משוגעים :)) או ספרי לנו מה הדבר הכי משוגע שעשית, שלחי אלינו בצ'אט הסלולרי של 4girls וכנסי לתחרות. כל יום תזכה התמונה הכי משוגאגאת שקיבלנו! איך שולחים? פרטים בהמשך...

עשרות פורגירלסיות מדהימות שלחו לנו תמונות וסיפורים משוגעים, והיה לנו ממש קשה לבחור! אבל בינתיים הצלחנו לבחור שלוש זוכות מאושרות!

M. Buckley שזכתה שלשום,

והזוכה שלנו אתמול היא מינטו&קלואי, שהפילה אותנו עם התמונה המשגאגאת שלה.

Image and video hosting by TinyPic

"אני מתנדבת פעם בחודש במועדון גיל הזהב (משמחת אנשים מבוגרים) וחשבתי במקום לבוא נורמלי ולשיר ולרקוד להם, אז למה שאני לא אתחפש למשהו משוגע והזוי! בואו נגיד שזה הצחיק אותם עד כדי כך שאפילו אחד מהם כמעט נחנק מרוב צחוק (אל תדאגו, הוא בסדר :) )"

והזוכה של היום היא ג'וסי!
"ביום ההולדת שלי הזמנתי אלי כמה חברות ומאפרת מקצועית שלימדה אותנו כל מיני דברים על איפור והדגימה עליי, אז חברות שלי החליטו קצת להרוס ולאפר אותי בדרך משלהן... תודו שזה יותר מוצלח!!"
Image and video hosting by TinyPic

רוצה גם בושם של ליידי גאגא? איך משתתפים?

כנסי בצ'אט הציבורי שלנו לחדר "תחרות משוגאגא", שתפי תמונה משוגעת או סיפור על משהו משוגע שעשית, וחכי שהמערכת תגיד לך שנכנסת לתחרות. 

עוד לא נכנסת לאפליקציה הסלולרית?

גלשי לאתר של 4girls דרך הסלולרי שלך ואם יש לך אנדרואיד, את יכולה להוריד את האפליקציה דרך הקוד:

Image and video hosting by TinyPic

שימי לב: בכל יום אפשר להגיש מועמדות עד השעה חצות. התחרות תימשך עד מוצ"ש ה-28.4 (שישי ושבת נחשבים ליום אחד), כלומר - 6 זוכות מאושרות!

אז מה, מתאים לך בושם חדש?

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
7 תגובות
מערכת האתר אפריל 24, 2013 00:00
כל הכבוד לזוכות!!
לאנונימית ששאלה על גודל הבושם- הוא 50 מ"ל, כמות יפה של ריח מצוין :) למינטו&קלואי- כדי לפתוח שיחה פרטית בצ"אט קודם אנחנו צריכות להיות חברות. 1. להצעת חברות בצ"אט יש ללחוץ על האייקון של מי שאת רוצה להיות חברה שלה, ויפתח מסך הצעת חברות. 2. אפשר לפתוח שיחה דרך כפתור שיחה חדשה שבאמצע הסרגל העליון (שני בלונים בתכלת ושחור), ושם לבחור שם לשיחה, ולהגדיר אותה אם היא ציבורית או פרטית. ציבורית- כולן רואות ויכולות להשתתף, פרטית- רק מי שפתחה את השיחה יכולה להזמין חברות. 3. כדי להזמין חברות לשיחה פרטית, את צריכה להיות בתוך השיחה, ומצד שמאל למעלה ללחוץ על כפתור השיתוף. תפתח רשימת החברות שלך, ואת יכולה לבחור משם כמה חברות שאת רוצה. 4. דרך מהירה יותר ליצור שיחה רק בינך לעוד חברה, היא להיכנס לטאב "מי שם", ללחוץ על חברה מהרשימה, ואוטומטית תפתח שיחה פרטית רק ביניכן. בהצלחה :)
תגובות:
אנונימית אפריל 23, 2013 15:19

הבושם שמקבלים הוא גדול או קטן כי ראיתי שיש 2 גדלים....אהההההה והילדה שזכתה נראת כאילו היא עברה לקרקס...חחחח מצחיקקק
פיקלאב אפריל 23, 2013 00:00
אני חייבת בושם
אני לא מוותרת!;)
תגובות:
אנונימית אפריל 23, 2013 00:00

מזל טוב לזוכה!!!! איזה כיף לך XD ממש מגיע לך!
~*LoVe*~ אפריל 23, 2013 00:00
הרגת אותי :)
זו באמת תמונה משוגעת ויפה לך שאת מתנדבת.
תגובות:
אנונימית אפריל 23, 2013 00:00
טוב, אני חייבת לזכות!!!
הרחתי אותו אצל חברה שלי וממש אהבתי.
מינטו&קלואי אפריל 23, 2013 00:00
:)
וואו תודה רבה לאתר ולכולן! ובהצלחה ;) אבל איך אני שולחת לכם הודעה אישית בצ"אט?