והסיפור הכי רומנטי הוא...

love is in the air... יש לנו זוכות בתחרות וולנטיינס דיי שלנו!!! אתן מוזמנות להתרגש מהסיפורים שלהן, עד שיגיע האביר על הסוס הלבן שלכן...

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
פברואר 15, 2013 00:00
photo

 

יום האהבה כבר עבר, אבל האהבה עדיין באוויר. מריחות?

ביקשנו מכן לשלוח אלינו את סיפורי האהבה הכי רומנטיים שלכן, ויש לנו זוכות!!!

הודענו לארבע הזוכות המאושרות שריגשו אותנו, והן זוכות בזוג כרטיסים לסרט.

 

אחת מהן היא ורד חנקין, שריגשה אותנו עם הסיפור הרומנטי שלה:

"במהלך הקשר שלנו, העבודה שלו שלחה אותו לחו"ל, בדיוק בתאריך היום הולדת שלי. בערב המסיבה, צלצל הפעמון, וראיתי את החבר הכי טוב שלו עם זר ורדים ענק ומכתב אהבה. הוא אמר לי שחבר שלי מתנצל שהוא לא הצליח להגיע והציע שנתקשר אליו שיאחל לי מזל טוב באופן אישי. הוא צלצל מהפלאפון שלו, ובזמן שהסתכלתי על הפלאפון שקועה בצליל ההמתנה המוכר, חבר שלי הגיע אליי במדרגות עם זר בלונים ענק וחיוך רחב. אני זוכרת שירדו לי דמעות מרוב הפתעה ואושר. שניהם היו מאוד מרוצים מעצמם שהם הצליחו לשגע אותי בצורה כזו..."

 

גם לאיילה יש אגדה חלומית משלה:

"הלכתי לחברה שלי באחד הערבים סתם כי היה לי משעמם בבית. בבית שלה יש קוד בכניסה, ולא זכרתי אותו, אבל פתאום ראיתי שמישהו נכנס, ודפקתי ריצה של החיים ו... הדלת נסגרה. הייתי ממש מבואסת ופתאום הוא פותח את הדלת. אני מודה לו מקרב לב עם חיוך ענקי. הוא הלך לפני למעלית וכשאני הגעתי היא בדיוק נפתחה. הוא נכנס ואז אמר: "אני אהיה ג'נטלמן עד הסוף. איזו קומה את צריכה?" "שלישית", עניתי והוא לחץ על 1 ו-3. התחיל לשאול אותי בת כמה אני ואם אני גרה בבניין הזה, ובסוף הוא ביקש את הטלפון שלי. הייתי בעננים! חתיך כזה מבקש? אני לא אגיד לו לא... מאז אנחנו ביחד!!!"

 

 

תודה לכל הבנות ששלחו סיפורים חמודים, נתראה בט"ו באב...

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
2 תגובות
always smile פברואר 15, 2013 00:00
אוווו
אהבתי את שניהן הראשונה הכי נסיכית בעולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ג`ולס פברואר 15, 2013 00:00
יאאאא
איזה חמוד הסיפור השני !!! ♥♥♥