בואי לעשות משהו טוב

חולמת לעשות שינוי? לשפר קצת את העולם שמסביב? זו ההזדמנות שלך! בואי לקחת חלק בפרויקט ההתנדבות הגדול ותגרמי למישהו לחייך...

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
מאי 09, 2012 00:00
photo

 

שמנו לב שהגולשת "LOVE :)  " פתחה שיחה ממש מעניינת בפורום 'כללי' והתגובות שהיא צברה – ריתקו אותנו להמשיך לקרוא.
השיחה עסקה בשאלה מה הייתן עושות, באופן תיאורטי, עם 1,000,000 ₪ עבור הסביבה / הזולת. רוב התגובות התחלקו לשתי מטרות עיקריות: בית מחסה לבעלי חיים, ובית חם לנוער במצוקה.

 

קל לחשוב בגדול ולפנטז מה היית עושה בשביל עצמך עם סכום כזה גדול של כסף, אבל אנחנו מאמינות שהבנות שהגיבו באמת התכוונו מכל הלב כששיתפו במה הן היו עושות עם הסכום הזה עבור הזולת. חלקן מאז ומתמיד ידעו שהן מתכוונות לעשות עם זה משהו כשיהיו גדולות, ומאוד ריגש אותנו לקרוא את המילים האלה.

 

אז אחרי שאתן פתחתן את הלב, מערכת האתר מורידה את הכפפה ומחזירה לכן באהבה – במטרה ליזום פרויקט התנדבותי שיקרה בזכותכן!

ספרו לנו בתגובות כאן מתחת לכתבה באיזה יוזמה הייתן רוצות לקחת חלק (לאו דווקא מהדוגמאות שכבר נכתבו בשיחה בפורום, תכתבו כל מה שעולה לכן לראש!) ואנחנו נעשה כל שבאפשרותנו כדי לתת לכן את הבמה להגשים חלומות לאחרים.

 

מעריצות אתכן,

מערכת האתר.

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
58 תגובות
MElave אוגוסט 08, 2012 00:00
הייתי רוצה להתנדב
לפתוח תוכנית חונכות כמו פרח אבל של נערות פורגרילס וככה נעזור לילדים שקשה להן ושהורים שלהן אין כסף ואפשר לפתוח כמו משרדים כאלה בכל מיני מקומות בארץ...
גוו גירלס יוני 29, 2012 00:00
אז ככה...
מה צריך להקים ולעשות זה כולם יודעים ולא רק אנחנו, השאלה היא מה אנחנו יכולות לעשות כל אחת בנפרד וכולנו ביחד. בישוב שאני גרה בו יש מרכז שנקרא קהילה תומכת זאת עזרה לזקנים, סבא שלי הוא האב בית שם. בקהילה הזאת נמצאים זקני האזור שקשה להם לצאת מהבית לקניות לרופא ולהחליף מנורה אז סבא שלי עושה את זה בשבילם. ואני מידי שנה מתנדבת שם בקיץ ומחלקת מתנות מטעם המתנ"ס בחגים. זה עושה תחושה טובה על הלב. אבל תמיד רציתי לעשות משהו בשביל כולם להתנדב במקום שיעשה טוב לאנשים על הלב. אני עוד מחפשת מקום כזה באזור שלי ומצפה למצוא בקרוב
תגובות: 34
סתיוליליSHS יוני 28, 2012 00:00
הייתי רוצה
הייתי רוצה ללכת לבתי חולים, לילדים שם, ולשחק איתם ולשמח אותם כשהרופא בא לבדיקה, אם הם פוחדים. ופשוט לעשות אותם שמחים. אני בטוחה שזה יעשה אותי שמחה גם כן!!!!!!!!
סאשה יוני 20, 2012 00:00
100,000
בית שיקום לניצולי שואה שעדיין בחרדות
תגובות: 3287
Diet Cola יוני 20, 2012 00:00
.
להגשים חלומות לחולים.. :)
תגובות: 3287
Diet Cola יוני 20, 2012 00:00
.
להגשים חלומות לחולים.. :)
תגובות: 30
♥love_emo♥ יוני 07, 2012 00:00
נוער בסיכון
לדעתי כדאי להכין לנוער בסיכון סוג של בית מחסה כזה שהם יוכלו לבוא לשם כשמתחשק להם ,ילדים שמתעללים בהם, כאלה שלמשפחה שלהם אין מספיק כסף ,לעזור להם להגשים את החלומות שלהם לעזור להם להפוך לאנשים טובים יותר פתוחים יותר לדעתי זאת מטרה גדולה מאוד וחשובה מאוד ואם יבנו מקום כזה אז אני ישמח להתנדב בו למרות שגם אני נערה ולעזור לאחרים שהם בגיל שלי וגדולים או קטנים ממני יכל לגרום לי ולאחרים להרגיש כזה סיפוק עצום על זה שהם עשו משהו טוב לאחרים וזה יגרום להם להמשיך לרצות לעשות את זה וגם לנוער בסיכון זה יכול לתת השראה לתרום מעצמם ולהתנדב בכל מיני מקומות.. מצטערת על החפירה אבל זה נראה לי חשוב מאוד..:)
תגובות:
Mery יוני 02, 2012 10:00

אני הייתי משקיעה אותו בכל מה שיגרום לאנשים לשמוח כי זו בעצם המטרה שלי בחיים
תגובות: 16
ריניני מאי 18, 2012 00:00
משו טיפה שונה
כיום יש הרבה אנשים מבוגרים שאין להם משפחה או שלא אכפת לה מהם, אני מכירה את זה מקרוב כי אמא שלי מנהלת בית אבות ויש הרבה אנשים בודדים. לאנשים אלו יש הרבה לחלוק ולספר והם פשוט יושבים בבית ומתים בודדים, אני חושבת שאנחנו צריכים להיות איתם כל עוד זה אפשרי ולהקשיב לסיפורים שלהם כי זו מצווה ודבר שבאמת חשוב לעשות אותו.
תגובות: 14
yael29 מאי 15, 2012 00:00
אני הייתי רוצה
לעזור לרעבים באפריקה,להקים בית מחסה לחיות ובית מחסה לנערים עם במצוקה כי חשוב לי שלכולם יהיה טוב בעולם :)
טעני עוד תגובות