גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

איך משיגים חבר?

שלום אני בת 12 ולכל החברות שלי יש ידידים ולרובן כבר היה חבר. אני רוצה מאוד חבר ואני לא יודעת איך להשיג אחד. מצד אחד אני רוצה חבר ומצד שני אני מתביישת מכדי לעשות את הצעד הזה.

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
ספטמבר 01, 2011 00:00
photo

 

שלום אני בת 12 ולכל החברות שלי יש ידידים ולרובן כבר היה חבר. אני רוצה מאוד חבר ואני לא יודעת איך להשיג אחד. מצד אחד אני רוצה חבר ומצד שני אני מתביישת מכדי לעשות את הצעד הזה.

 

עוד משהו, אני יחסית יפה, יש לי שיער גלי אני 1.65 (שזה מאוד מפריע לי כי אין הרבה בנים בגילי שגבוהים ממני) יש לי פנים יפות אבל אני עם משקפיים, ואני גם צריכה להרכיב בקרוב גשר. אני צעירה בשביל לעשות עדשות ואני לא יכולה לדחות את עניין הגשר... מה אני עושה? מבחינת יופי חיצוני ומבחינת הביישנות?

 

בנוסף להכל, יש לי 2 אחיות - אחת עם שיער ארוך גלי ובלונדיני, פנים יפות ויחסית רזה, ואחת עם שיער שחור חלק קצר, עיניים חומות מדהימות ורזה מאוד. לשתיהן היה חבר בגילי ושתיהן מאוד יפות. איך אני עוברת את הרף שהן הציבו לי, ואיך אני מתמודדת עם העניין החיצוני והביישנות שלי? בבקשה אני צריכה עזרה...

תודה מראש

אור
גיל: 12 

 

תשובה

שלום לך אור, אני שמחה מאוד לשמוע שאת אוהבת את המראה שלך ויודעת להעריך אותו נכונה. השקעה היום בשיניים שלך תפתור התמודדות בגיל יותר מאוחר. את מעדיפה להיות עם גשר בגיל 16? לא שזה נורא, אבל כמה שיותר מוקדם כך תפטרי ממנו מוקדם.

 

לגבי המשקפיים, היום זה אביזר אופנתי ואין שום סיבה לסבול עם עדשות מגע. את לא מחויבת לשום רף. בטח לא נמדדת יחסית לאחיותייך. כל אחת מכן היא אישיות בפני עצמה.

 

חשוב שתביני שחבר בגיל 12 הוא לא מדד לשום דבר. בדרך כלל החברויות בגיל הזה הן רק בשביל החבר'ה ואין בהן תוכן ממשי. לחץ חברתי יכול להעיק מאוד ולכן חשוב שתהיי קשובה לעצמך ולקצב שלך. האם יש מישהו שמוצא חן בעינייך והיית רוצה בקרבתו? אם כן, אז בצעדים קטנים, לפי מה שמתאים לך, תנסי להתקרב. אם לא, אז זה עוד יותר מוכיח שאין מה להילחץ.

 

הכי חשוב להירגע ולהבין שהכול יגיע בזמנו. התחלת להתפתח ולהתבגר, תקופת הנעורים לפנייך ויהיה זמן ומקום לכל.

 

בהצלחה!

רחלי ראובני.

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
51 תגובות
eden_6060 יולי 18, 13:55
תעשי גשר שקוף ותשימי משקפיים יפים
תגובות:
אני רוצה חבר אני בגיל 16 ואני רוצה חבר בגיל שלי ואני רוצה גם חברה בגיל שלי ואין לי חברות ואני צריחה עזרה עם זה
תגובות:
בתאל יולי 18, 10:49
אני ממש רוצה גבר טוב ורציני שיודע לאוהוב לחבד לתת אהבה
תגובות:
א-נ-ו-נ-י-מ-י-ת מאי 06, 23:56
כולנו צריכים חברים וחברות אני חושבת שקודם צריך להידלק במישהו ואז לרצות שהוא יהיה חבר שלך!!! (ולא ההפך...)
תגובות:
ירונה פברואר 26, 12:26
אני רוצה חבר בן 14
תגובות:
קסם אוקטובר 11, 2018 17:23
אני בת 11 ומאוהבת במישהו אני בכיתה ו ומאוהבת בו בערך מכילה ד בכיתה ה הצעתי לו חברות אבל הוא לא ענה לי שאפילו לא אמר לא מה לעשות שאני עדיין מאוהבת בו
תגובות:
רומי אוגוסט 26, 2018 15:12
אל תדאגי בעניין הגובה חברה שלי היא השניה או השלישית בכיתה הכי גבוהה והרבה בנים בכיתה מחביבים אותה
תגובות: 15
מיכל בקללל יוני 27, 2018 01:09
וואי להיות גבוהה זה סיוט... בהצלחה! (אני בת 12 מטר 68 ;0;
תגובות: 17
א.נ יוני 27, 2018 00:28
אני לא חושבת שאת אמורה לחפש חבר.. את אמורה להתאהב במישהו ולא לחפש מישהו להתאהב בו (זה היה קיטשי ממש אבל זה נכון) ולגבי האחיות שלך- זה שלהן היה חבר בגילך זה לא אומר כלום לגבייך. בינתיים תנסי לדבר עם בנים מהכיתה ומהשכבה ואולי ייצא לך להכיר מישהו
תגובות:
אני בן 13 יוני 26, 2018 21:34
ממש בלי חברה ויש לי עניים בצבע תכלת ואני יפה ו
טעני עוד תגובות