חורים באוזניים

ענבל מסבירה היכן ניתן לנקב את האוזניים, מה
שיטות החיטוי למניעת זיהום וכמה באמת זה כואב

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
אפריל 29, 2011 00:00
photo

 

היי, אני ענבל ואני בת שלוש עשרה. עד לפני כמה זמן הייתי בלי חורים באוזניים ואני יודעת שיש בנות נוספות בגילי שאין להן חורים, אז למי שרוצה לעשות אבל מפחדת מהכאב או לא יודעת איפה עושים ואיזה שיטות – אני אשמח לעזור להן:

טיפ 1: קודם כל חורים אפשר לעשות בדרך כלל בחנויות תכשיטים. אם את לא מוצאת את יכולה לשאול חברות או קרובי משפחה ולחפש באינטרנט. אבל לפני שאת הולכת  לעשות את צריכה לברר ולקבל המלצות על המקום, שלא חס וחלילה תגלי שהאנשים לא עושים טוב ותקבלי זיהום פנימי או חיצוני באוזן.

טיפ 2: היום ישנן שלוש שיטות לטיפול בחורים באוזניים:

מהדק: זוהי השיטה החדשה, מחוררים חור יחד עם העגיל בתוכו. העגיל חייב להיות עגיל רפואי! השיטה החדשה מונעת זיהומים בתוך האוזן.

חוט ומחט: אפשר לעשות את החור בחוט ומחט.השיטה הזאת לוקחת יותר זמן מכל השיטות האחרות, היא לא מונעת זיהומים ואת צריכה להכניס בעצמך את העגיל וגם זה יותר כואב.

אקדח: "השיטה הישנה" אני אישית עשיתי בשיטת האקדח. השיטה די דומה למהדק מה ששונה הוא בעיקרון הגודל.

טיפ 3: לפני שאת עושה בכלל את החורים תוודאי שאת לא בתקופת מחזור. אחרת זה יכאב יותר ממה שזה אמור לכאוב.

טיפ 4: אחרי שעשית את החור עלייך לחטא כל יום פעמיים ביום את אזור העגיל באלכוהול כדי שיימנע זיהום חיצוני של האוזן.

לעשות חור זה כואב אבל לא עד כדי דמעות, קחי את זה כמו דקירה של מזרק.

אחרי שמנקבים לך את האוזניים תשבי, תשתי משהו מתוק. אחרי שאני עשיתי את החור התעלפתי אז תדאגי לעשות את הדברים האלה. אל תפחדי, את תיראי יפה!

מקווה שעזרתי!

 

ענבל

גיל: 13

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
48 תגובות
תגובות:
אנונימית ינואר 25, 17:59

אסור לשים אלכוהול!!! זה מייבש את האוזן ומאריך את תהליך ההחלמה את צריכה לשים רק ג'ל מיוחד או אלוורה.
תגובות:
אנונימית יולי 25, 2016 18:14

וכן אני גם 45 46 47
תגובות:
אנונימית יולי 25, 2016 18:14

היי עברתי את החורים אבל אני לא יודעת איזה משחה לשים אפשר עצעות בבקשה
תגובות:
אנונימית יולי 22, 2016 23:53

אני עושה מחר חורים ואני ממש פוחדת אבל מצעד שני אני מתרגשת אתן יכולות להגיד לי אם זה כואב או לא?
תגובות:
אנונימית יולי 12, 2016 07:39

עדין לא עשיתי עגילים אבל אני ממש רוצה. אני לא מוצת מקום מסוים לעשות.
תגובות:
אנונימית יולי 09, 2016 22:20

אני עוד שבוע הולכת לעשות עגיל שני ושלישי ואני מממש מפחדת את ממש עזרת להרגיע אותי ואגב אני רוצה לעשות עגיל באוזן למעלה ואומרו לי שזה יותר כואב זה נכוןן
תגובות:
אנונימית יולי 07, 2016 03:57

אסור בשום אופן לחטא עם אלכוהול!!! לכו לסטודיו מקצועי שעושה גם קעקועים כדי להיות בטוחים ותעשו שם עם מחט. לא ככ מסובך אל תנפחו את הכל
תגובות:
אנונימית אפריל 24, 2016 03:40

רואים שאין לאף אחת פה מושג על מה היא מדברת ואני רוצה להבהיר כאן כמה דברים. עגילים זה דבר מאוד פשוט וגם מאוד עדין. עושים עגילים רק אצל פירסר(אדם מיומן ומוסמך לחורר עגילים בכל מיני מקומות בגוף) מקצועי ובצורה סטרילית ונקיה לחלוטין. לפני החירור כדאי לשתות כוס מים ולשבת 5 דקות כדי כדי להוריד את לחץ הדם בגוף וגם להירגע קצת ולהוריד את הלחץ שיכול להעיק במהלך התהליך . לחטא את החורים עם אלכוהול זאת עוד טעות נפוצה. האלכוהול מייבש את העור ובכך מעכב וממש לא עוזר להחלמה של החור.הדרך הנכונה לחטא זה לערבב כפית מלח עם חצי כוס מים בערך, לטבול בצמר גפן ולהניח על החור ל30 שניות בערך בין 2 ל-3 פעמים ביום. למרוח אחרי כל חיטוי משחת עיניים או משחה אחרת שמומלצת לזה(אני אישית ממש ממליצה על סינטומצין או פולדין-משחות נפוצות שבדרך כלל נמצאות גם בבית בהישג יד). במידה והאיזור המחורר מתנפח/נהיה אדום/כואב ברמה קיצונית צריך לפנות לרופא או לפירסר שאצלו התחוררתן.( זה לא אמור לקרות אם כל תהליך החירור וההחלמה היו תקינים). חשוב לי לציין שאני כותבת את הדברים האלה מתוך ידע וניסיון .. היו לי המון סוגים של עגילים בכל מיני מקומות בגוף. אם יש למישהי שאלה או משהו והיא צריכה ייעוץ אפשר לפנות אלי למייל ואני אשמח לעזור תמיד או להפנות אתכם לפירסר המוסמך שאני מתחוררת אצלו. המייל שלי הוא Shirazmhas@gmail.com מקווה שעזרתי להבהיר כמה דברים.. עגילים זה דבר מקסים ויפהפה ולא רק באוזניים .. אל תתנו לאמירות שווא להפחיד אתכן ולגרום לכן לא לעשות עגיל מסויים.
תגובות:
אנונימית אפריל 21, 2016 09:03

היום אני עושה עגילים יאייי
תגובות:
אנונימית אוקטובר 05, 2015 10:14

שלום יש לי שאלה אני עשיתי לפני שבוע אליקס ומי שעשה לי את זה אמר לי לחתות שלוש פעמים ביום אז עשיתי את זה אחרי 4 ימים התחיל לכאוב ושישנתי אז ישנתי על צד שמול והיום קמתי על הבוקר וראיתי את האוזן שלי נפוחה אז שמתי אלכוהול וזה לא אזר ושרף לי מאור אז הוצאתי את העגיל ועכשיו האוזן שלי נפוחה מה אני צריכה לעשות שהנפיחות של האוזן תעבור? ועם כדי לי לעשות אחרי שהנפיחות תעבור באותו צד אליקס עוד פעם
טעני עוד תגובות