גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

הזמן הנכון

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
פברואר 09, 2011 00:00

 

היי, אני מאוד אוהבת את החבר הכי טוב שלי מכיתה א'...

החברים שלו כל הזמן אומרים לי שהוא אוהב אותי והחברות מנסות לשדך אבל אני ממש מפחדת שאם זה יקרה, זה יהרוס את החברות בינינו. בזמן האחרון שמתי לב שהוא מתקרב אליי עוד אבל אני נורא מפחדת. התרחקתי ממנו כי פחדתי להתקרב אבל התייאשתי והתקרבנו עוד.

 

בזמן האחרון הוא לפעמים מחזיק לי ביד ורוצה לקחת אותי לדבר על כל מיני דברים ואני מתביישת ומפחדת. גם לא נוח לי עם הגוף שלי בגלל שאני מאוד רזה (גנטיקה).

לאחרונה החלטתי לאזור אומץ ולנסות להתקרב לא מבחינה ידידותית אלא מבחינה "רומנטית', אבל אני מהמיושנות האלה שרוצות שהבן יציע.

 

הוא יודע שאני אוהבת אותו אבל אני לא יודעת אם הוא אוהב אותי. איך אני אדע אם הוא לפחות מחבב אותי יותר מידידה, ואם כן אז איך לרמוז לו?   

 

אלמונית

גיל: 13

 

תשובה

שלום לך, את מתארת מערכת יחסים יפה וקרובה עם ידיד שלך. החששות שלך לאבד אותו בתור ידיד הן הגיוניות. עם זאת, יכול להיות שתרוויחי אותו גם בתור חבר. את מספרת שהוא כן מנסה להתקרב ואת לרוב מתרחקת. כמו כן, שהסיבות לכך הן מחשש לאבד אותו אך גם בגלל שאינך בטוחה בחיצוניות שלך בגלל שאת רזה. אני מניחה שהוא מכיר ואוהב אותך כמו שאת בתור ידידה, אם רגשותיו הם מעבר לידידותיים, הוא יאהב אותך כמו שאת גם בתור חברה.

 

נסי לשמור על קרבה אליו ולא להתרחק ממנו וכך לברר מה הוא מרגיש כלפיך. אני מניחה שאם תבלו מספיק זמן ביחד ואכן יש לכם רגשות של אהבה, הם יבואו לידי ביטוי דרך אחד מכם. ברגע הנכון, כשתרגישי מוכנה ובטוחה, תוכלי לרמוז או לשאול.

 

בהצלחה J

רחלי.

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
6 תגובות
תגובות:
טליה אוקטובר 10, 2017 20:26
חמוד
תגובות:
מלודי שלי בלב אוקטובר 10, 2017 19:11
תנסי לדבר איתו לומר לו מה את מרגישה, בטח הוא גם ככה מרגיש כלפייך. ואז תיהיו זוג!!!??
מעייייני (: אוגוסט 24, 2011 00:00
חמודה (:
תשבי , ותדברי איתו על זה ! גם אם זה לא יקרה בסוף לפחות תידעי שניסית (:
מעיין :) יולי 12, 2011 00:00
תקשיבי...
אל תיהיו חברים זה יהרוס הכללללל גמלי היה ידיד ממש ממש טוב שהייתי מספרת לו הכל וזה ואז הפכנו להיות חברים היינו ביחד שנה ואחרי זה ניפרדנו ועכשיו זה כבר לא אותו דבר עצה שלי אם את רוצה להמשיך להיות איתו בקשר אל תיהיו חברים זה סתם הורס ותאמיני לי יותר כיף ידידים מאשר חברים ! ;)
live for today מרס 24, 2011 00:00
את צריכה לחשוב טוב טוב
למרות שזה לא קורה תמיד, הידיות יכולה להיהרס.. תחשבי אם את מוכנה לסכן אותה
תגובות: 46
שלי (); פברואר 12, 2011 00:00
<3
איזו חמודה!! אני אומרת שפשוט תלכי עם איך שאת מרגישה... בדיוק לפני חודש היה לי סיפור דומה עם ידיד שלי שרציתי אותו אבל הייתי בטוחה שהוא לא רוצה אותי... הוא התנהג אלי ממש בנדיבות ובמתיקות אבל בתכלס ~הוא כזה מתוק לכולם בגלל זה רציתי אותו... הקיצר לא משנה... היום אנחנו חברים (=