גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

המדריך לבייביסיטר המתחילה

רוצה להתחיל לעבוד כבייביסיטר ולא יודעת איך?
הנה כמה טיפים שחשוב לדעת לפני שמתחילים…

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
נובמבר 11, 2010 00:00
photo

 

לאחר מספר שנים בעיסוקי כבייביסיטר, הייתי רוצה לתת לבנות שחדשות בתחום מספר טיפים שיעזרו להן בתחום הבייביסיטרינג, וזה המדריך שלי לבייביסיטר המתחילה:

 

דבר ראשון - איך להשיג בייביסיטר?

ישנן מספר דרכים שבהן את יכולה להשיג את הבייביסיטר שלך, אלה הרעיונות שאני אספתי עד עכשיו, אם יש לכן עוד רעיונות תכתבו בתגובות:

 

א. להפעיל קשרים - לבקש מההורים שיפעילו קשרים, מבני הדודים, שישאלו חברים שלהם אם הם צריכים, בנוסף אם יש אח או אחות קטנים - להשיג דרך החברים שלהם את עבודת הבייביסיטר. גם שכנים יכולים להפעיל את הקשרים שלהם, או אם יש שכנים עם ילדים קטנים.

 

ב. פתקים עם פרטים - לתלות מודעות של בייביסיטר ברחוב באיזורים עם ילדים. זה ברוב הפעמים חסר תועלת ולא שימושי, לכן מה שאני מציעה זה להדפיס מלא פתקים עם הפרטים שלך והטלפון ולחלק להורים שיוצאים מהגן כדי לאסוף את ילדיהם תוך כדי חיוך, כדי להראות להורים שאת חברותית. בנוסף אפשר לשים פתקים עם פרטים בתיבות הדואר באיזורים שאת יודעת שיש בהם ילדים, עדיף לשים את הפתקים באיזורים אמידים.

 

ג. ללכת לאחת הגינות הציבוריות ולהתחיל לשחק שם עם הילדים והתינוקות, ולעבור ליד העגלה ולומר "וואי איזה פשוש, איזה תינוק חמוד" וכו'. ואז האמא תראה שאת חמודה ואוהבת ילדים, ואם במקרה היא צריכה בייביסיטר היא תשאל לגבי הפרטים שלך.

 

ד. כאשר סיימת את כל המאמצים והאמא סוף סוף מתקשרת אלייך, עלייך להשתדל להשמע חברותית בטלפון גם אם את עייפה, או רואה טלוויזיה, או שהצלצול של הטלפון העיר אותך מהשינה. תמיד להשמע הכי חברותית ואחראית שאפשר, לשאול את האמא דברים מתעניינים כמו "מה הילדים אוהבים לעשות, לאכול, האם אפשר לצאת איתם לגינה" וכו', וכך האמא תראה שאת בעניין, והיא תבין שאת תפעילי אותם ולא תבואי ותייבשי אותם מול הטלוויזיה. בכלל אני ממליצה על בייביסיטר לילה ולא על בייביסיטר יום.

 

דבר שני - מה לעשות ולא לעשות בזמן הבייביסיטר?

 

א. תבואי מלאה בחיוכים, כולם אוהבים שמחייכים אליהם, וכשהאמא תפתח לך את דלת הבית ותראה שאת מחייכת היא תשמח שהיא מעסיקה אותך, אחרי הכל אמהות אוהבות להעסיק בנות חייכניות מלאות אנרגיה ולא זומבית פריקית וכו'.

 

ב. תבדקי לפני אם יש כלב או חתול בבית, חתול זה פחות קשה כי הם חיות נקיות, אבל אם את רגישה או שונאת חיות מחמד, תבררי לפני שאת לוקחת את הבייביסיטר, כי כבר קרה לי פעם ששמרתי על כלב והוא השתין בכל הבית כי האמא שכחה להוציא אותו ואני הייתי צריכה לנקות אחריו את הצרכים - לא נעים.

 

ג. כדאי לתכנן מה את עושה עם הילדים לפני, בעיקר אם זה להרבה שעות. כדאי להביא סרט ילדים שיש לך בבית כי זה מעביר הרבה שעות בכיף, וזה מרגיע את הילדים.

 

ד. תמיד כדאי שיהיה לך חטיף בתיק, לפעמים האוכל שהאמא מכינה לא טעים ועדיף שלא תגוועי ברעב.

 

ה. אם את יוצאת עם הילדים לגינה זה הרבה אחריות לכן עלייך לעשות איתם שיחת בטיחות לפני, כדי שהם לא ירוצו ויעלמו לך.

 

ו. הסכום המומלץ לקחת לבייביסיטרינג הוא 25 זה הממוצע. תתפשרו על 20 רק אם הבעלים מבקשים מכם לעשות להם הנחה. אבל 25 זה הכי טוב לדעתי, זה מה שאני משתדלת לקחת תמיד.

 

טוב אלה הטיפים העיקריים בינתיים. לסיכום, חוויות שלי מבייביסיטרים קודמים:

 

הבייביסיטר הכי טוב שהיה לי - לשמור על בית ענקי וריק, לא הייתי צריכה לשמור על שום ילד, הייתי צריכה לשמור על הבית וקיבלתי 25 שקל לשעה, והייתי שם 5 שעות.


הבייביסיטר הכי גרוע שהיה לי - לשמור על שני ילדים מטורפים וכלב מסריח, אמא
מוזרה, והם כל הזמן צעקו והציקו אחד לשני, פירקו את בית, הכלב השתין בכל מקום, ולכל הבית היה ריח מסריח של כלב. וקיבלתי 20 שקל לשעה. כל פעם שחזרתי הביתה הייתי חייבת לחפוף לפני שאני נוגעת בדברים אחרים בבית.

 

בהצלחה לכל הבנות המתחילות!

 

עמית

גיל: 16

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
98 תגובות
הרמיוני? אוגוסט 21, 2023 17:13
תוכן פגעוני
תודה?
אמלושש:)♡♡♡ יולי 09, 2023 13:43
תוכן פגעוני
אני יתחיל לאסות בייביסיטר בעוד שנה אני יקח עצות מימך (אים אני כותבת בשגיעות זה ביגלל שאני בת 10 חחח)
אנונימית?✨ ינואר 16, 2023 12:43
תוכן פגעוני
יואו איזה דיליי...
אנונימית?✨ ינואר 16, 2023 12:43
תוכן פגעוני
כל כך עוזרר
לינור יולי 11, 2022 19:01
תוכן פגעוני
אז אני מתחילה ואני שואלת אני לא יודעת איך להחליף חיתול אני חייבת לדעת את זה?
לינור יולי 05, 2022 23:54
תוכן פגעוני
אני מתחילה ממחר ואני שואלת אני צריכה
יובל לוי יוני 12, 2022 17:39
תוכן פגעוני
האם הורים יקחו שמרטפית צעירה? אני בת 12 וחצי, ואני לא בטוחה על זה. יעזור אם אראה להם שאני אחראית??
אוריאן פברואר 23, 2022 20:23
תוכן פגעוני
אני רוצה להתחיל להתאמן בחדר כושר כי אני רוצה לעשות שינוי ואני צריכה כסף אז אני אשמח לעבוד כבייביסיטר אני חייבת עזרה כי אין אנשים בחיים שלי שצריכים עזרה עם הילדים
מעיין שקותאי ינואר 23, 2022 22:53
תוכן פגעוני
‏עזרת מאוד תודה רבה
מעיין שקותאי ינואר 23, 2022 22:53
תוכן פגעוני
היי אז אני מתחילה ‏בבייביסיטר אבל אני ופחדת עם הילד/ילד לא ‏לא יעופו עליי מה עושים עם זה קורא
טעני עוד תגובות